|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Borys Budka. Poseł PO wyjaśnia także wysokie notowania PiS w sondażach, upatrując przyczyn w "wyjątkowej propagandzie", jaką partia realizuje przy pomocy narodowych mediów, oraz w bardzo dobrej koniunkturze gospodarczej.
ot i cala opozycja wystarczy dać im mikrofon i sami się kompromitują banda ameb umysłowych wasali Makreli Otóż to. Swetru to jeszcze umi udawać ale ten drugi Schetyna to po gębie widać, że nawet nie wierzy w to co mu tusek nakazuje peplać do kamery.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
[img]https://pbs.twimg.com/media/DIYVRjoXgAEbDrO.jpg:large[/img]
Gdansku przybywam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
LOL. A może przyjechał po prostu podupcyć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2 |
na netflixie ,dobry serial Ozark. W 1 odcinku jedną z wazniejszych postaci odtwarza trener Korony Kielce
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
ale muzułmanie mają tam zakaz wjazdu z urzędu Bzdura. Gdzies to wyczytal?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,735 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,735 Likes: 12 |
Ozark dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,844 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,844 Likes: 10 |
co tu się odpieldala z tym wklejaniem zdjęć ?!? Fechu, pobudka  serdecznie witam  czy dać jeszcze jedną szansę Szwedom dziś..over powinni klepnąć
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Potwierdzam, The Dumplings fajne kawałki. Laska ma głos.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Ozark ok zobaczymy jak będzie dalej
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
ale muzułmanie mają tam zakaz wjazdu z urzędu Bzdura. Gdzies to wyczytal? mały error brawo za czujność chodziło o obywatelstwo źle przeczytałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
kto bogatemu zabroni?  http://www.sport.pl/pilka/7,70994,22291850,2-mln-za-rezerwowego-rezerw-tak-legia-warszawa-wydawala-pieniadze.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
kto bogatemu zabroni?  http://www.sport.pl/pilka/7,70994,22291850,2-mln-za-rezerwowego-rezerw-tak-legia-warszawa-wydawala-pieniadze.html Ile byków w tej korespondenji. Mój Boże... Jakiś kmiot z Afryki dostaje 40k PLN miesiąc. To ja się pytam na czyje konto co miesiąc odlewał z tego 30k PLN?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
bardzo dobre pytanie quincy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Jakiś kmiot z Afryki dostaje 40k PLN miesiąc. To ja się pytam na czyje konto co miesiąc odlewał z tego 30k PLN? Ciekawe też, kto ze zwolnionych osób przesłał te maila Staszewskiemu. Inna sprawa, że te raporty zbyt fachowe nie są, jeśli ktoś na ich podstawie dokonywał transferów... Zajeżdża to sporą amatorką.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
mały error brawo za czujność chodziło o obywatelstwo źle przeczytałem Znajomy z lat mlodzienczych od kilku lat mieszka w Tokyo. W Australii ozenil sie z Japonka, zrobil bobasa i przeniesli sie do Tokyo. Kilka razy do roku z nim gadam. Faktycznie muzulmanow nie ma zbyt wielu w Japonii ale nie dlatego, ze nie moga przyjezdzac, zwiedzac czy nawet mieszkac i pracowac. Bo moga bez problemu. Tylko brudasy sie tam nie pchaja bo w Japonii nie ma zmiluj. Trzeba przestrzegac obowiazujacego prawa, nie wolno obnosic sie z innoscia religijna i naginac obowiazujacych obyczajow i kultury. A jesli ktos probuje to jest i nie chce sie dostosowac to jest eliminowany. Bez wielkiej poprawnosci politycznej. Dlatego w Japonii jesli sa arabskie brudasy to zazwyczaj wyksztalcone, pracujace, bardziej obyte w swiecie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
kto bogatemu zabroni?  http://www.sport.pl/pilka/7,70994,22291850,2-mln-za-rezerwowego-rezerw-tak-legia-warszawa-wydawala-pieniadze.html Ile byków w tej korespondenji. Mój Boże... Jakiś kmiot z Afryki dostaje 40k PLN miesiąc. To ja się pytam na czyje konto co miesiąc odlewał z tego 30k PLN? Ale zrobił Legię w balona  Mimo wielokrotnych prób w niedzielę i poniedziałek nie udało nam się uzyskać komentarza ani prezesa Legii Dariusza Mioduskiego, ani szefa siatki skautów Radosława Kucharskiego. W niedzielę skontaktowaliśmy się za to z Bogusławem Leśnodorskim. „Potwierdzam, że Chukwu, Necida i Sulleya przyniósł Kucharski. Zaufałem mu. Więcej komentować nie chce”.Brak "kasy" już nawet nie z LM a LE, transfery jakichś Mokembe, brak odpowiedzialności, skaut niepotrafiący pisać... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Swoją drogą jaki to musi być intratny biznes to całe pośrednictwo w transferach. Wciskasz kit takiemu skautowi w Legii, że po negatywna z tamtej szopy jest ustawiona kolejna chętnych, upijasz jegomościa trzy dni z rzędu a ten śle do centrali maile, że trzeba brać Mokembe i dwie kozy, bo zaraz Chelsea go zgarnie sprzed nosa  Kurwa jak można lekką reką wywalić 4% rocznego budżetu na bambusa, którego widział dwa razy (jak sam pisze na pastwisku) pijany skaut? Albo debilizm albo po mistrzowsku wyprowadzane pieniądze z klubu. Innych możliwości nie ma.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|