Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 136 1 2 3 4 135 136
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by forty
Borys Budka. Poseł PO wyjaśnia także wysokie notowania PiS w sondażach, upatrując przyczyn w "wyjątkowej propagandzie", jaką partia realizuje przy pomocy narodowych mediów, oraz w bardzo dobrej koniunkturze gospodarczej.

ot i cala opozycja

wystarczy dać im mikrofon i sami się kompromitują
banda ameb umysłowych wasali Makreli

Otóż to. Swetru to jeszcze umi udawać ale ten drugi Schetyna to po gębie widać, że nawet nie wierzy w to co mu tusek nakazuje peplać do kamery.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
[img]https://pbs.twimg.com/media/DIYVRjoXgAEbDrO.jpg:large[/img]

Gdansku przybywam

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
cos nie dziala

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
[Linked Image from pbs.twimg.com]

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
LOL. A może przyjechał po prostu podupcyć wink

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
piwo

Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
na netflixie ,dobry serial Ozark.
W 1 odcinku jedną z wazniejszych postaci odtwarza trener Korony Kielce

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by jaga1920
ale muzułmanie mają tam zakaz wjazdu z urzędu


Bzdura. Gdzies to wyczytal?



Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,735
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,735
Likes: 12
Ozark dobry dobrze2

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,844
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,844
Likes: 10
co tu się odpieldala z tym wklejaniem zdjęć ?!?
Fechu, pobudka grin

serdecznie witam toast

czy dać jeszcze jedną szansę Szwedom dziś..over powinni klepnąć

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Potwierdzam, The Dumplings fajne kawałki. Laska ma głos.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Ozark ok zobaczymy jak będzie dalej

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by ssaczu
Originally Posted by jaga1920
ale muzułmanie mają tam zakaz wjazdu z urzędu


Bzdura. Gdzies to wyczytal?

mały error
brawo za czujność
chodziło o obywatelstwo źle przeczytałem

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
kto bogatemu zabroni? smile

http://www.sport.pl/pilka/7,70994,22291850,2-mln-za-rezerwowego-rezerw-tak-legia-warszawa-wydawala-pieniadze.html

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Kura
kto bogatemu zabroni? smile

http://www.sport.pl/pilka/7,70994,22291850,2-mln-za-rezerwowego-rezerw-tak-legia-warszawa-wydawala-pieniadze.html

Ile byków w tej korespondenji. Mój Boże...

Jakiś kmiot z Afryki dostaje 40k PLN miesiąc. To ja się pytam na czyje konto co miesiąc odlewał z tego 30k PLN?

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
bardzo dobre pytanie quincy
aplauz

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by quincy
Jakiś kmiot z Afryki dostaje 40k PLN miesiąc. To ja się pytam na czyje konto co miesiąc odlewał z tego 30k PLN?
Ciekawe też, kto ze zwolnionych osób przesłał te maila Staszewskiemu.

Inna sprawa, że te raporty zbyt fachowe nie są, jeśli ktoś na ich podstawie dokonywał transferów... Zajeżdża to sporą amatorką.

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by jaga1920
mały error
brawo za czujność
chodziło o obywatelstwo źle przeczytałem


Znajomy z lat mlodzienczych od kilku lat mieszka w Tokyo. W Australii ozenil sie z Japonka, zrobil bobasa i przeniesli sie do Tokyo.

Kilka razy do roku z nim gadam. Faktycznie muzulmanow nie ma zbyt wielu w Japonii ale nie dlatego, ze nie moga przyjezdzac, zwiedzac czy nawet mieszkac i pracowac. Bo moga bez problemu.

Tylko brudasy sie tam nie pchaja bo w Japonii nie ma zmiluj. Trzeba przestrzegac obowiazujacego prawa, nie wolno obnosic sie z innoscia religijna i naginac obowiazujacych obyczajow i kultury.

A jesli ktos probuje to jest i nie chce sie dostosowac to jest eliminowany. Bez wielkiej poprawnosci politycznej.

Dlatego w Japonii jesli sa arabskie brudasy to zazwyczaj wyksztalcone, pracujace, bardziej obyte w swiecie.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by quincy
Originally Posted by Kura
kto bogatemu zabroni? smile

http://www.sport.pl/pilka/7,70994,22291850,2-mln-za-rezerwowego-rezerw-tak-legia-warszawa-wydawala-pieniadze.html

Ile byków w tej korespondenji. Mój Boże...

Jakiś kmiot z Afryki dostaje 40k PLN miesiąc. To ja się pytam na czyje konto co miesiąc odlewał z tego 30k PLN?


Ale zrobił Legię w balona laugh

Mimo wielokrotnych prób w niedzielę i poniedziałek nie udało nam się uzyskać komentarza ani prezesa Legii Dariusza Mioduskiego, ani szefa siatki skautów Radosława Kucharskiego. W niedzielę skontaktowaliśmy się za to z Bogusławem Leśnodorskim. „Potwierdzam, że Chukwu, Necida i Sulleya przyniósł Kucharski. Zaufałem mu. Więcej komentować nie chce”.

Brak "kasy" już nawet nie z LM a LE, transfery jakichś Mokembe, brak odpowiedzialności, skaut niepotrafiący pisać... smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Swoją drogą jaki to musi być intratny biznes to całe pośrednictwo w transferach.

Wciskasz kit takiemu skautowi w Legii, że po negatywna z tamtej szopy jest ustawiona kolejna chętnych, upijasz jegomościa trzy dni z rzędu a ten śle do centrali maile, że trzeba brać Mokembe i dwie kozy, bo zaraz Chelsea go zgarnie sprzed nosa laugh

Kurwa jak można lekką reką wywalić 4% rocznego budżetu na bambusa, którego widział dwa razy (jak sam pisze na pastwisku) pijany skaut?

Albo debilizm albo po mistrzowsku wyprowadzane pieniądze z klubu. Innych możliwości nie ma.

Strona 2 z 136 1 2 3 4 135 136

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, Lukasz111, alfa, burbon, latajaca_holenderka, aker, Sensei), 1,962 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,749
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1