Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 67 1 2 3 4 66 67
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
forty to Ibisz

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
nie wierze ze krzysiek ibisz dal sie tak zalatwic blush

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,503
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,503
Likes: 11
Originally Posted by jaga1920
tylko się nie obrażaj rafał i nie uciekaj bo jak ciebie nie będzie to benqi i beksy będą tu hasać jak ciapate u Makreli smile

Ja się nie obrażam. Co do makreli to sporo Niemców grin przyjeżdża u mojego kolegi wynajmować apartamenty. W tym roku jakieś takie same ciemne przyjeżdżają. Typowa rasa aryjska laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by rafal08
Originally Posted by jaga1920
tylko się nie obrażaj rafał i nie uciekaj bo jak ciebie nie będzie to benqi i beksy będą tu hasać jak ciapate u Makreli smile

Ja się nie obrażam. Co do makreli to sporo Niemców grin przyjeżdża u mojego kolegi wynajmować apartamenty. W tym roku jakieś takie same ciemne przyjeżdżają. Typowa rasa aryjska laugh
w stolicy też sporo i ciapatych i Ukraińców
ale póki co jest spokój
Ciapaci chyba działają u nas inaczej bu trują ludzi z UberEATS wink

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
mam koleszkę w Lublinie i mówił mi że do nich ostro najebało ciapatych widać to na ulicach łażą w piżamach z turbanami
myślę że to jest jakieś ciche przyzwolenie żeby oni u do nas przyjeżdżali a ukraniców to u nas tez od chuja i czeczeńców

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Piłkarze Legii dostana zamrożone wyjściówki tylko w przypadku zdobycia Mistrzowstwa Polski.
aplauz

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
dostaną w zębach nawet jak spadną z ligi

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
W Warszawie też ich stosunkowo często widać głównie wieczorem w Centrum.
Ale chodzą głównie pojedynczo lub po 2-3.

Duża cześć to studenci, ale są też przybysze z Kalifatu niemieckiego, dla których wyrwanie tutaj przyjezdnej studentki, która chce sobie zarobić na " warszawskie " życie, nie stanowi problemu z niemieckiego zasiłku.

Inna sprawa że sporo jest też Hindusów, którzy ze względu na podobną karnację, często są myleni z ciapatymi.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by Tazen
dostaną w zębach nawet jak spadną z ligi
Szopen oświadczenie wydał

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Tazen
dostaną w zębach nawet jak spadną z ligi

grin

Tazen - wejście smoka.

" nawet jak spadną " grin

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
ciapaków u nas stosunkowo mało jest, jeśli już to zwykle kręcą interesy mniej lub bardziej legalne

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by TEO
Originally Posted by Tazen
dostaną w zębach nawet jak spadną z ligi
Szopen oświadczenie wydał
Może im ssać chuje, dyscyplinarna PZPN im nakaże jeśli zostaną zaległości. Nie dostaniecie licencji bez uregulowania tych premii.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
burbi, tych Twoich na podatek można dorzucić do kuponu ?

Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by TEO
Originally Posted by Tazen
dostaną w zębach nawet jak spadną z ligi
Szopen oświadczenie wydał
Może im ssać chuje, dyscyplinarna PZPN im nakaże jeśli zostaną zaległości. Nie dostaniecie licencji bez uregulowania tych premii.

Wszystko zalezy jak stanowią umowy.Jezeli to jako premia,to spokojnie mogą nie wyplacic.Jezeli mają tak w regulaminie.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by TEO
Originally Posted by Tazen
dostaną w zębach nawet jak spadną z ligi
Szopen oświadczenie wydał
Może im ssać chuje, dyscyplinarna PZPN im nakaże jeśli zostaną zaległości. Nie dostaniecie licencji bez uregulowania tych premii.
Kontrakty dostają na bieżąco. Reszta ma być za wynik.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Swoją drogą ostatnio parę dni w Niemczech i mam różne odczucia co do ciapków niż pokazują to media

Traktowani trochę jak śmiecie, wyjebani dość brutalnie przez chyba Chorwata? z restauracji, psy zatrzymują i przeszukują szarpią ciemnych, ogólnie dość mocno na uboczu żyją, traktowani jak powietrze

ale inna sprawa że nie dziwie się niemcom, że ciągną kogokolwiek do siebie, bo rodowitych to jest dosłownie garstka jak na tak ogromne miasta

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
chłopaki, gdyby kontrakty były inaczej skonstruowane i nie trzeba by było płacić premii to by tego nie zrobili już w tamtym sezonie

mogą jedynie opóźnić (co dla Legii i tak jest mega oddechem), ale wypłacą przy wyniku jakimkolwiek

to są wyjściówki, wynik nie ma znaczenia a Legia Leśnodorskiego słynie z kontraktów korzystnych zawodnikom

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by forty
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by TEO
Originally Posted by Tazen
dostaną w zębach nawet jak spadną z ligi
Szopen oświadczenie wydał
Może im ssać chuje, dyscyplinarna PZPN im nakaże jeśli zostaną zaległości. Nie dostaniecie licencji bez uregulowania tych premii.

Wszystko zalezy jak stanowią umowy.Jezeli to jako premia,to spokojnie mogą nie wyplacic.Jezeli mają tak w regulaminie.
Z tego co zrozumiałem to są premie za ilość występów (częste w kontraktach). Do wypłacenia przed rozpatrywaniem wniosku licencyjnego.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by Tazen
Swoją drogą ostatnio parę dni w Niemczech i mam różne odczucia co do ciapków niż pokazują to media

Traktowani trochę jak śmiecie, wyjebani dość brutalnie przez chyba Chorwata? z restauracji, psy zatrzymują i przeszukują szarpią ciemnych, ogólnie dość mocno na uboczu żyją, traktowani jak powietrze

ale inna sprawa że nie dziwie się niemcom, że ciągną kogokolwiek do siebie, bo rodowitych to jest dosłownie garstka jak na tak ogromne miasta
a bałkany to żyją chyba ponad prawem u nich

miałem wrażenie że mogliby mnie zajebać bez jakichkolwiek konsekwencji

Strona 2 z 67 1 2 3 4 66 67

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, forty, rafal08, alfa, Lukasz111, latajaca_holenderka, $-man, betowiec, bukma, aker, Sensei, 11kera11, burbon), 2,523 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,940
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1