|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Akagi ostatnio sporo czasu na forum czaruje, chyba urlop;) Userzy fochują, to ja chcę poprawić statystyki oglądających. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
ciekawe na kogo Mamrot postawi na stoperce obok Gutiego Kwietnia czy nowy nabytek ? jak myślisz tazen pewnie nowy z kim jak nie z Cracovią go spróbować
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
ale swoją drogą Kwiecień jak się ogarnie to może naprawdę być mocnym punktem drużyny
z Piastem było widać jak boją się pojedynków z nim, technicznie nawet solidnie
może po słabym wejściu w drużynę wyjdzie na ludzi - Guti też wyglądał na ogóra
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
bo Kwiecień nie nadaje się do pomocy tylko na obronę
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
zajebiste te polskie karabinki grot  z poprzednego beryla strzelałem i byłem pod wrażeniem a grocik podobno jak mówia wszyscy eksperci to będzie hit na świecie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
mam koleszkę w Lublinie i mówił mi że do nich ostro najebało ciapatych widać to na ulicach łażą w piżamach z turbanami myślę że to jest jakieś ciche przyzwolenie żeby oni u do nas przyjeżdżali a ukraniców to u nas tez od chuja i czeczeńców to chyba mieszka Twoj kolezka w innym Lublinie. Ja nie zauwazam, a mieszkam blisko srodmiescia
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Na Sheridana jest 1.7, na Sadiku 2.15 że strzelą powyżej 11.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Na Sheridana jest 1.7, na Sadiku 2.15 że strzelą powyżej 11.5 Sheridan jak nie opierdoli porządnego kotleta albo steka to niedługo się z głodu przewróci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Szeri zgolił brodę i młodzieńczego wąsa zostawił może się przełamie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
mam koleszkę w Lublinie i mówił mi że do nich ostro najebało ciapatych widać to na ulicach łażą w piżamach z turbanami myślę że to jest jakieś ciche przyzwolenie żeby oni u do nas przyjeżdżali a ukraniców to u nas tez od chuja i czeczeńców to chyba mieszka Twoj kolezka w innym Lublinie. Ja nie zauwazam, a mieszkam blisko srodmiescia nie będę się spierał bo tam nie mieszkam słyszałem od osoby która tam żyje może na wakacje przyjechali ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Na Sheridana jest 1.7, na Sadiku 2.15 że strzelą powyżej 11.5 Sheridan jak nie opierdoli porządnego kotleta albo steka to niedługo się z głodu przewróci. porządna golonka z ziemniakami opiekanymi do tego ze dwie sety a na deser cipka z roxy i jebnie czteropak w następnym spotkaniu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
mam koleszkę w Lublinie i mówił mi że do nich ostro najebało ciapatych widać to na ulicach łażą w piżamach z turbanami myślę że to jest jakieś ciche przyzwolenie żeby oni u do nas przyjeżdżali a ukraniców to u nas tez od chuja i czeczeńców to chyba mieszka Twoj kolezka w innym Lublinie. Ja nie zauwazam, a mieszkam blisko srodmiescia nie będę się spierał bo tam nie mieszkam słyszałem od osoby która tam żyje może na wakacje przyjechali ?  Jedynie wielu ukraincow oraz kitajcow podczas wymiany zagranicznej. Muzulmana w turbanie to moze 2 razy z jednej z galerii handlowej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
W turbanach chodzą też Hindusi. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2 |
to chyba mieszka Twoj kolezka w innym Lublinie. Ja nie zauwazam, a mieszkam blisko srodmiescia Zachodzisz na żeberka do Red Rocka?Wyśmienite.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
a ty fory w tym wieku nie uważasz jeszcze na cholesterol ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2 |
Cholesterol? Nie znam gościa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
no to chwali się  obyś nigdy go nie poznał
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396 |
Bujda cholesterolowa. On nie jest ani dobry, ani zły. Jest niezbędny. A mafia farmaceutyczna zrobiła swoje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
to chyba mieszka Twoj kolezka w innym Lublinie. Ja nie zauwazam, a mieszkam blisko srodmiescia Zachodzisz na żeberka do Red Rocka?Wyśmienite. Nie ale czasem wpadam na golonke i karkoweczke do grill-baru na Witosa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
właśnie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|