|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
kurwa szybko pisałem i zapomniałem skasować
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
jebneliśmy parę piwek i flaszeczkę wtedy w pociągu kiedyś chodziły chłopy po pociągu i sprzedawały piwko zawsze można było kupić o każdej porze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
w al wahda po gola @2,100 390.00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
wracałem kiedyś razem w przedziale ze śledziem z Krakowa w 2003 roku z Wisła-Parma w 2002 roku niezły typek przez pół łba blizna po siekierze dostał mandat od kanara przy nim porwał i wyrzucił przez okno fajne historyjki opowiadał wysiadł na Centralnym na pociąg do Gdańska ze śpiewem na ustach Lechia Gdańsk !!! dobry wariat świr, chyba 74` rocznik. honorowy człowiek. trochę przeżył. jak kiedyś siedział, przesłałem mu dom pudła kasetę lady punk  on był skinem podziabany swastyki na łapach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
wracałem kiedyś razem w przedziale ze śledziem z Krakowa w 2003 roku z Wisła-Parma w 2002 roku niezły typek przez pół łba blizna po siekierze dostał mandat od kanara przy nim porwał i wyrzucił przez okno fajne historyjki opowiadał wysiadł na Centralnym na pociąg do Gdańska ze śpiewem na ustach Lechia Gdańsk !!! dobry wariat świr, chyba 74` rocznik. honorowy człowiek. trochę przeżył. jak kiedyś siedział, przesłałem mu dom pudła kasetę lady punk  Za co siedział ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
jebneliśmy parę piwek i flaszeczkę wtedy w pociągu kiedyś chodziły chłopy po pociągu i sprzedawały piwko zawsze można było kupić o każdej porze taaa .. jechałem na wisła - totenham i się napoje skończyły... w warsie, spod lady.. piwo pierwsza cena z biedry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
wracałem kiedyś razem w przedziale ze śledziem z Krakowa w 2003 roku z Wisła-Parma w 2002 roku niezły typek przez pół łba blizna po siekierze dostał mandat od kanara przy nim porwał i wyrzucił przez okno fajne historyjki opowiadał wysiadł na Centralnym na pociąg do Gdańska ze śpiewem na ustach Lechia Gdańsk !!! dobry wariat świr, chyba 74` rocznik. honorowy człowiek. trochę przeżył. jak kiedyś siedział, przesłałem mu dom pudła kasetę lady punk  on był skinem podziabany swastyki na łapach jest dalej. świr, ale bardzo w porządku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
wracałem kiedyś razem w przedziale ze śledziem z Krakowa w 2003 roku z Wisła-Parma w 2002 roku niezły typek przez pół łba blizna po siekierze dostał mandat od kanara przy nim porwał i wyrzucił przez okno fajne historyjki opowiadał wysiadł na Centralnym na pociąg do Gdańska ze śpiewem na ustach Lechia Gdańsk !!! dobry wariat świr, chyba 74` rocznik. honorowy człowiek. trochę przeżył. jak kiedyś siedział, przesłałem mu dom pudła kasetę lady punk  Za co siedział ? za wszystko. takie czasy były. lata 90 i 2000
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Jaga coś kręci Śledź z Gdańska?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,391
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,391 |
wracałem kiedyś razem w przedziale ze śledziem z Krakowa w 2003 roku z Wisła-Parma w 2002 roku niezły typek przez pół łba blizna po siekierze dostał mandat od kanara przy nim porwał i wyrzucił przez okno fajne historyjki opowiadał wysiadł na Centralnym na pociąg do Gdańska ze śpiewem na ustach Lechia Gdańsk !!! dobry wariat świr, chyba 74` rocznik. honorowy człowiek. trochę przeżył. jak kiedyś siedział, przesłałem mu dom pudła kasetę lady punk  Za co siedział ? jak wszyscy, za niewinność
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
ile Ruchu w Grudziądzu ?
pewnie grubo będzie, nasi nie popuszczą
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Jaga coś kręci Śledź z Gdańska? zoppot
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Jaga coś kręci Śledź z Gdańska? zoppot kamionka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
wracałem kiedyś razem w przedziale ze śledziem z Krakowa w 2003 roku z Wisła-Parma w 2002 roku niezły typek przez pół łba blizna po siekierze dostał mandat od kanara przy nim porwał i wyrzucił przez okno fajne historyjki opowiadał wysiadł na Centralnym na pociąg do Gdańska ze śpiewem na ustach Lechia Gdańsk !!! dobry wariat świr, chyba 74` rocznik. honorowy człowiek. trochę przeżył. jak kiedyś siedział, przesłałem mu dom pudła kasetę lady punk  Za co siedział ? jak wszyscy, za niewinność Jak w tym Shawsank, każdy niewinny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
ile Ruchu w Grudziądzu ?
pewnie grubo będzie, nasi nie popuszczą Jak zwykle 0 Zero punktow
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Jaga coś kręci Śledź z Gdańska? weź ty chudy zboczeńcu zobacz czy ciebie w kuchni nie ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Jaga coś kręci Śledź z Gdańska? zoppot A to kojarzę hahha Z tajsonem się wozi niegdyś, znaczy z chłopem z dziara jak Tyson
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|