Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 38 1 2 13 14 15 16 17 37 38
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Pozostawię to bez komentarza. smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Pamiętam co napisałem, jakos wtedy nikt mi nie odpisał cos z w stylu że moge się mylic lub że nie mam racji oni powalczą o medal, a teraz to se można pisac, kto się tego spodziewał ze oni mogą nawet wygrac lub grac w finale przed rozpoczęciem euro, chyba niepoprawni optymisci.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by haczyk
Pozostawię to bez komentarza. smile

Dobrze zrobisz, oszczędzisz mi czytania smile

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Jesli nie w porządku jest że Słowenii nie doceniam, to tak samo takie wypominanie wypowiedzi po rozlaniu się mleka jest równie słabe.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Wręcz bardzo słabe.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
-4 tylko

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
oby ta kontuzja nie zdecydowala o losie finalu

Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
@tronk Twój 'problem' polega na tym, że chcesz się znać na wszystkim i na każdy temat chcesz się wypowiedzieć.
A kiedy znajdzie się jakiś user, który naprawdę interesuje się jakąś dyscypliną i poczyta Twoje posty to się irytuje.

Piłka nożna -tronk
Tenis- tronk
Kosz -tronk
Siatkówka -tronk
Ręczna - tronk

Tak się nie da

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Tronku, Ty masz na wszystko wytłumaczenie, także spieranie się z Tobą o coś jest przeważnie bez sensu.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by Józef Małolepszy
@tronk Twój 'problem' polega na tym, że chcesz się znać na wszystkim i na każdy temat chcesz się wypowiedzieć.
A kiedy znajdzie się jakiś user, który naprawdę interesuje się jakąś dyscypliną i poczyta Twoje posty to się irytuje.

Piłka nożna -tronk
Tenis- tronk
Kosz -tronk
Siatkówka -tronk
Ręczna - tronk

Tak się nie da
Nie ująłbym tego lepiej.

Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Ja na swoim przykładzie mogę Ci powiedzieć, że naprawdę mocny jestem z lekkoatletyki, kolarstwa i sportów zimowych (skoki i biegi), koszykówka obecnie jakieś 40% tego co kiedyś.


Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Józef Małolepszy
@tronk Twój 'problem' polega na tym, że chcesz się znać na wszystkim i na każdy temat chcesz się wypowiedzieć.
A kiedy znajdzie się jakiś user, który naprawdę interesuje się jakąś dyscypliną i poczyta Twoje posty to się irytuje.

Piłka nożna -tronk
Tenis- tronk
Kosz -tronk
Siatkówka -tronk
Ręczna - tronk

Tak się nie da

Panie obrażalski a czy ja napisałem że się znam na wszystkim ? mam tam jakąs wiedze i tyle, wyrażam tylko własne zdanie, wiesz co jest irytujące ? takie wywalanie postu sprzed 2tyg jak to powyższe, ja dupą z uszami nie jestem także się nie obraże i z forum nie spierdole jak Gołota z ringu.

Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
I dlatego że chcesz się znać na wszystkim, to Twoja wiedza w większości przypadków jest powierzchowna.

Nie chcę Cię atakować - kochasz/lubisz sport i nikt tego Ci nie może zabronić, po prostu czasami staje się to irytujące

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by haczyk
Tronku, Ty masz na wszystko wytłumaczenie, także spieranie się z Tobą o coś jest przeważnie bez sensu.

Czyli własnego zdania miec nie można ? ja sie nie mam za experta ale byle laikiem nie jestem, ręczna, noga, kosz, tenis, siatka. W każdej dyscyplinie z tych wymienionych mam pojęcie mniejsze lub większe a za wielkiego experta sie nie mam i nigdy nie miałem i tego nigdy nie pisałem chełpiąc się tym.

Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Koniec końców i tak każdy zostanie przy swoim zdaniu.

Powiedziałem co miałem powiedzieć

Powodzenia smile

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Józef Małolepszy
I dlatego że chcesz się znać na wszystkim, to Twoja wiedza w większości przypadków jest powierzchowna.

Nie chcę Cię atakować - kochasz/lubisz sport i nikt tego Ci nie może zabronić, po prostu czasami staje się to irytujące

W piłce nożnej i tenisie nie jest ona powierzchowna, pózniej siatka, i na końcu kosz z ręczną tu najsłabiej, ale nie ma tragedii.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by tronk
Originally Posted by haczyk
Tronku, Ty masz na wszystko wytłumaczenie, także spieranie się z Tobą o coś jest przeważnie bez sensu.

Czyli własnego zdania miec nie można ? ja sie nie mam za experta ale byle laikiem nie jestem, ręczna, noga, kosz, tenis, siatka. W każdej dyscyplinie z tych wymienionych mam pojęcie mniejsze lub większe a za wielkiego experta sie nie mam i nigdy nie miałem i tego nigdy nie pisałem chełpiąc się tym.
Można. Tylko nawet jak jesteś osobą przegraną w dyskusji i nie masz argumentów, to i tak zostajesz przy swoim bez względu na okoliczności.

Oglądajmy 4 kwartę.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Józef Małolepszy
Koniec końców i tak każdy zostanie przy swoim zdaniu.

Powiedziałem co miałem powiedzieć

Powodzenia smile

Zeby nie było sobie pogadalismy szczerze, ode mnie zero zgryzoty toast

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by haczyk
Originally Posted by tronk
Originally Posted by haczyk
Tronku, Ty masz na wszystko wytłumaczenie, także spieranie się z Tobą o coś jest przeważnie bez sensu.

Czyli własnego zdania miec nie można ? ja sie nie mam za experta ale byle laikiem nie jestem, ręczna, noga, kosz, tenis, siatka. W każdej dyscyplinie z tych wymienionych mam pojęcie mniejsze lub większe a za wielkiego experta sie nie mam i nigdy nie miałem i tego nigdy nie pisałem chełpiąc się tym.
Można. Tylko nawet jak jesteś osobą przegraną w dyskusji i nie masz argumentów, to i tak zostajesz przy swoim bez względu na okoliczności.

Oglądajmy 4 kwartę.

Haczyk tak jak z Józkiem, peace toast

Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
dobrze2 peace

Strona 15 z 38 1 2 13 14 15 16 17 37 38

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, $-man, rymoholik, burbon), 2,728 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,415
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1