|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Pozostawię to bez komentarza. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Pamiętam co napisałem, jakos wtedy nikt mi nie odpisał cos z w stylu że moge się mylic lub że nie mam racji oni powalczą o medal, a teraz to se można pisac, kto się tego spodziewał ze oni mogą nawet wygrac lub grac w finale przed rozpoczęciem euro, chyba niepoprawni optymisci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Pozostawię to bez komentarza.  Dobrze zrobisz, oszczędzisz mi czytania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Jesli nie w porządku jest że Słowenii nie doceniam, to tak samo takie wypominanie wypowiedzi po rozlaniu się mleka jest równie słabe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
oby ta kontuzja nie zdecydowala o losie finalu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
@tronk Twój 'problem' polega na tym, że chcesz się znać na wszystkim i na każdy temat chcesz się wypowiedzieć. A kiedy znajdzie się jakiś user, który naprawdę interesuje się jakąś dyscypliną i poczyta Twoje posty to się irytuje.
Piłka nożna -tronk Tenis- tronk Kosz -tronk Siatkówka -tronk Ręczna - tronk
Tak się nie da
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Tronku, Ty masz na wszystko wytłumaczenie, także spieranie się z Tobą o coś jest przeważnie bez sensu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
@tronk Twój 'problem' polega na tym, że chcesz się znać na wszystkim i na każdy temat chcesz się wypowiedzieć. A kiedy znajdzie się jakiś user, który naprawdę interesuje się jakąś dyscypliną i poczyta Twoje posty to się irytuje.
Piłka nożna -tronk Tenis- tronk Kosz -tronk Siatkówka -tronk Ręczna - tronk
Tak się nie da Nie ująłbym tego lepiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Ja na swoim przykładzie mogę Ci powiedzieć, że naprawdę mocny jestem z lekkoatletyki, kolarstwa i sportów zimowych (skoki i biegi), koszykówka obecnie jakieś 40% tego co kiedyś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
@tronk Twój 'problem' polega na tym, że chcesz się znać na wszystkim i na każdy temat chcesz się wypowiedzieć. A kiedy znajdzie się jakiś user, który naprawdę interesuje się jakąś dyscypliną i poczyta Twoje posty to się irytuje.
Piłka nożna -tronk Tenis- tronk Kosz -tronk Siatkówka -tronk Ręczna - tronk
Tak się nie da Panie obrażalski a czy ja napisałem że się znam na wszystkim ? mam tam jakąs wiedze i tyle, wyrażam tylko własne zdanie, wiesz co jest irytujące ? takie wywalanie postu sprzed 2tyg jak to powyższe, ja dupą z uszami nie jestem także się nie obraże i z forum nie spierdole jak Gołota z ringu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
I dlatego że chcesz się znać na wszystkim, to Twoja wiedza w większości przypadków jest powierzchowna.
Nie chcę Cię atakować - kochasz/lubisz sport i nikt tego Ci nie może zabronić, po prostu czasami staje się to irytujące
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Tronku, Ty masz na wszystko wytłumaczenie, także spieranie się z Tobą o coś jest przeważnie bez sensu. Czyli własnego zdania miec nie można ? ja sie nie mam za experta ale byle laikiem nie jestem, ręczna, noga, kosz, tenis, siatka. W każdej dyscyplinie z tych wymienionych mam pojęcie mniejsze lub większe a za wielkiego experta sie nie mam i nigdy nie miałem i tego nigdy nie pisałem chełpiąc się tym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Koniec końców i tak każdy zostanie przy swoim zdaniu. Powiedziałem co miałem powiedzieć Powodzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
I dlatego że chcesz się znać na wszystkim, to Twoja wiedza w większości przypadków jest powierzchowna.
Nie chcę Cię atakować - kochasz/lubisz sport i nikt tego Ci nie może zabronić, po prostu czasami staje się to irytujące W piłce nożnej i tenisie nie jest ona powierzchowna, pózniej siatka, i na końcu kosz z ręczną tu najsłabiej, ale nie ma tragedii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Tronku, Ty masz na wszystko wytłumaczenie, także spieranie się z Tobą o coś jest przeważnie bez sensu. Czyli własnego zdania miec nie można ? ja sie nie mam za experta ale byle laikiem nie jestem, ręczna, noga, kosz, tenis, siatka. W każdej dyscyplinie z tych wymienionych mam pojęcie mniejsze lub większe a za wielkiego experta sie nie mam i nigdy nie miałem i tego nigdy nie pisałem chełpiąc się tym. Można. Tylko nawet jak jesteś osobą przegraną w dyskusji i nie masz argumentów, to i tak zostajesz przy swoim bez względu na okoliczności. Oglądajmy 4 kwartę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Koniec końców i tak każdy zostanie przy swoim zdaniu. Powiedziałem co miałem powiedzieć Powodzenia  Zeby nie było sobie pogadalismy szczerze, ode mnie zero zgryzoty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Tronku, Ty masz na wszystko wytłumaczenie, także spieranie się z Tobą o coś jest przeważnie bez sensu. Czyli własnego zdania miec nie można ? ja sie nie mam za experta ale byle laikiem nie jestem, ręczna, noga, kosz, tenis, siatka. W każdej dyscyplinie z tych wymienionych mam pojęcie mniejsze lub większe a za wielkiego experta sie nie mam i nigdy nie miałem i tego nigdy nie pisałem chełpiąc się tym. Można. Tylko nawet jak jesteś osobą przegraną w dyskusji i nie masz argumentów, to i tak zostajesz przy swoim bez względu na okoliczności. Oglądajmy 4 kwartę. Haczyk tak jak z Józkiem, peace 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|