Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Świnko, jak tam Twoi jutro, pojadą z wieśniakami ?
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
jebac kurwy nie strzelajace goli w drugiej polowie.
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
WKS mistrzem jest, Slask 2 do zera zegna frajera
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119
co za pech minuta do konca w hokeja i traca brame
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
Morek nie wierzę GKS Katowice 2 - 2 Chrobry Głogów
już od 10 minut, jak na razie ładnie się udał eksperyment
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
a makaron najlepszy to tagliatelle z chilli szynką parmeńską czosnkiem i parmezanem z pięty niewiasty
zdecydowanie tagliatelle najlepszy
[
Linked Image ]
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Ruch i GKS mistrzowie w tym sezonie obie druzyny grane przez moorka
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Morek nie wierzę GKS Katowice 2 - 2 Chrobry Głogów
już od 10 minut, jak na razie ładnie się udał eksperyment
ten gość jest niesamowity
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
yokohama nie wygra w kofu
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
yokohama nie wygra w kofu
wygra wygra!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Świnko, jak tam Twoi jutro, pojadą z wieśniakami ?
Moja diagnoza jest taka ze Piter to dobry trener i zaczyna ta nowa druzyna grać. Rozjebal mu ten buc ekipę i musiał klecic ja na nowo. Stąd słaby początek sezonu.
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
świadek to przejebana fucha, jakby nie patrzeć to taki przydupas pana młodegoi musi wszystko ogarniać do czasu aż wśród gości zapanuje pełna odpinka, wtedy to dopiero może sobie pozwolić...
ja jutro mam jedną ważną funkcję - jako najbliższa osoba z rodziny panny młodej wznoszę pierwszy toast,
przemówienie prawie gotowe, w stonowanej formie ale i z "lekkim jajem", mam małą tremę bo nie lubię robić takich rzeczy i będę musiał łyknąć jakąś setunie co bym się nie telepał jak galareta
Niby tak, ale kuzyn pomyślał o mnie i wódeczkę roznosić będą kelnerzy więc najgorsze mnie omija. Generalnie już tupię nogami bo miejscówka sprawdzona, żarcie klasa, spanie na miejscu zapewnione, nawet Sławek się wypowiedział...
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Siemano quincy. Już myślałem, że się obraziłeś...
W Ustaw ligę widzę wymiatasz
Wygrałeś coś za najwyższy wynik?
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Siemano quincy. Już myślałem, że się obraziłeś...
W Ustaw ligę widzę wymiatasz
Wygrałeś coś za najwyższy wynik?
Za co miałbym się obrażać?
Do najwyższego wyniku zabrakło 2 pkt. A tak to dostalbym kupon do R-Gol.com. Kupilbym sobie trykot Realu bo teraz chyba wyżej sa od Barcy.
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Kłinci obrażalstwo stało sę popularne ostatnimy czasy na quasi.
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Siemano quincy. Już myślałem, że się obraziłeś...
W Ustaw ligę widzę wymiatasz
Wygrałeś coś za najwyższy wynik?
Za co miałbym się obrażać?
Do najwyższego wyniku zabrakło 2 pkt. A tak to dostalbym kupon do R-Gol.com. Kupilbym sobie trykot Realu bo teraz chyba wyżej sa od Barcy.
Chyba mają trochę straty do Barcy. Ale mógłbyś wziąć trykot ManU. Odrodzili się. Mają zajebistego napadziora. Lukaku.
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Siemano quincy. Już myślałem, że się obraziłeś...
W Ustaw ligę widzę wymiatasz
Wygrałeś coś za najwyższy wynik?
Za co miałbym się obrażać?
Do najwyższego wyniku zabrakło 2 pkt. A tak to dostalbym kupon do R-Gol.com. Kupilbym sobie trykot Realu bo teraz chyba wyżej sa od Barcy.
Chyba mają trochę straty do Barcy. Ale mógłbyś wziąć trykot Chelsea Odrodzili się. Mają zajebistego napadziora. Morata.
Link skopiowany do schowka