|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Ale mam składzik na Fantasy LM 100 punktów lekką ręką !  Nam 50 to zrobi sam Lukaku w ten weekend. wiesz że jakbym się poświęcił i kupił Lukaku do składu to on do stycznia nie strzeli nawet pół gola ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
akagi przegladasz kibice net?  Czasem fajnie się pośmiać i na innych forach. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Brylant i jego banda  Dobry tekst.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Z nickiem na innym tematycznie forum  o kurwa, diamenty, inne forum i moj nick? daj link do tego forum  moze byc priv ale mozliwe ze jestem w wielu miejscach, to moj nick roboczo-internetowy, wszedzie go uzywam, ale moze jakis zbieg okolicznosci bo tematyka bardzo dziwna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
czterech zamaskowanych "pszczelarzy" oddaliło się od pasieki i postanowiło zaprószyć ogień w pobliżu naszego pociągu. Po chwili przypomnieli sobie jednak, że zostawili zupę na gazie i czym prędzej czmychnęli przez łąki i pola w kierunku swojej zagrody. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
nie udzielam sie na k.net od dlugiego czasu  teraz na topie jest inne forum ale ide obczaic co to za ananas
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
czterech zamaskowanych "pszczelarzy" oddaliło się od pasieki i postanowiło zaprószyć ogień w pobliżu naszego pociągu. Po chwili przypomnieli sobie jednak, że zostawili zupę na gazie i czym prędzej czmychnęli przez łąki i pola w kierunku swojej zagrody.  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Biczu, nie uważasz że kurs na Spartę za wysoki? Tym bardziej, że powinni być żadni rewanżu za to co się stało w PO. A składowo przecież nie odstają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
swoją drogą śmialiście się ze mnie, że Jaga z wrześniowego maratonu L-L-L może wyjść obronną ręką
póki co po Lechii i Legii 4pkt, a o włos było od kompletu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Fechu orientujesz się dlaczego Erikkson na żółto w FPL? Tak, pochorował się(sraczka). LM odpuszcza, ma dojść do siebie na mecz ligowy. a ja go wstawiłem w LM  no to teraz transfer za ujemne punkty i wymiana 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Forty prawilny zestaw 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Biczu, nie uważasz że kurs na Spartę za wysoki? Tym bardziej, że powinni być żadni rewanżu za to co się stało w PO. A składowo przecież nie odstają. Poza tym są w SO  , a przy hokeju czeskim i słowackim mają procentowo dużo wyższą " sprawdzalność " niż w pozostałych dyscyplinach. Stosunkowo często gram w takich przypadkach, szczególnie w weekendowych systemach, że drużyna która nie jest faworytem strzeli +1,5 bramki, albo X2 ( 1X ). Tutaj jak raz kurs tylko 1.4, ale w przyszłości warto na to zwrócić uwagę. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
w sobotę awansowałem z 4 na 2 miejsce w fantasy i była radocha a weekend skończyłem na 5 ciasno w czołówce
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczu, nie uważasz że kurs na Spartę za wysoki? Tym bardziej, że powinni być żadni rewanżu za to co się stało w PO. A składowo przecież nie odstają. Poza tym są w SO  , a przy hokeju czeskim i słowackim mają procentowo dużo wyższą " sprawdzalność " niż w pozostałych dyscyplinach. Stosunkowo często gram w takich przypadkach, szczególnie w weekendowych systemach, że drużyna która nie jest faworytem strzeli +1,5 bramki, albo X2 ( 1X ). Tutaj jak raz kurs tylko 1.4, ale w przyszłości warto na to zwrócić uwagę.  gram i ja taki zakład bardzo często 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
w sobotę awansowałem z 4 na 2 miejsce w fantasy i była radocha a weekend skończyłem na 5 ciasno w czołówce ja z 14 na 16 pod Tomem nad Burbonem  ale na ten weekend ma skład na +100 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,787 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,787 Likes: 10 |
i "duży" Spartak tak jak młodzież poproszę !Q!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
i "duży" Spartak tak jak młodzież poproszę !Q! czerwona kartka załatwiła małolatów starsi jak nie zmarzną to wygrają w Moskwie 13 stopni wieczorem będzie koło dyszki pewno
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,787 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,787 Likes: 10 |
a nie bądź taki drobiazgowy Biczu
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|