|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
[ Linked Image] Nie minał nawet miesiąc rozgrywek NHL a my juz zaczynamy trzecia część. Nie bedę tu niczego podsumowywał bo to za wczesnie na takie czynnosci, ale na pewno za dotychczasowe gry trzeba wyroznic druzyny : Buffalo, Anaheim, Minnesoty i Atlanty. In minus zaskakuje mimo wszystko druzyna Philadelphii. Zaczynajac cz.2 zyczylem nam wszystkim abysmy dotrwali do dnia dzisiejszego kiedy zaczynamy czesc kolejna, mysle ze udalo sie to nam wszystkim,a jesli sie myle to na pewno zdecyowana wiekszosc bedzie z nami w tym i w kolejnych rozdziałach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Dzis 2 mecze : Tampa Bay - San Jose Colorado - Minnesota Zycze wszystkim powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
TAMPA BAY-SAN JOSE Rekiny obecnie w seri wyjazdowej (5 spotkan) do tej pory rozegraly 3 mecze z czego 1 wygraly 2 przegraly:Blue Jackets 3 - 0 W ,Red Wings 1 - 2 L ,Predators 3 - 4 L ,a przed nimi jeszcze dzisiejsze spotkanie z TB i Oct 31, 2006 Panthers .i w tych 2 spotkaniach rekiny powinny ugrac 3 punkty .Dzisiaj upatruje wygranej (60'),błyskawice rozegraly wczoraj ciezkie spotkanie wyjazdowe z Carolinka przegrane 6-4 i upatruje kolejnej ich porazki dzisiaj.
TYP SAN JOSE
opcja 2
TB-SJ--x2 COl-MIN-1X
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />Pozdrwaiam!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 55 |
Wczoraj bardzo ładna nocka. Chyba bez wiekszych niespodzianek, moze poza wygrana Bostonu. Pochwalic nalezy Pittsburgh i NY Rangers, ktore rozegraly naprawde dobre mecze. Nie zawiodło Edmonton i od 10 lat bez porazki na swoim lodzie z Washingtonem. Cały czas nie moze poprawic skutecznosci LA, ktore strzela ile tylko sie da tylko wpasc nic nie moze. Dzis przyjdzie chyba druga noc sezonu bez mojego typu. Zastanawialem sie co prawda nad rozpoczeciem gry na win Colorado, ale taki mnoznik przeciwko Minnesocie mnie nie satysfakcjonuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
nivet co Ty za wyniki złe wpisujesz według B&W dzisiaj Chicago wygrało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tego sie trzeba trzymać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [ Linked Image] po e-mailu poprawili rozliczenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 137
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2005
Posty: 137 |
Tampa Bay - San Jose over 5,5 typ: San Jose Colorado - Minnesota over 5,5 typ: Colorado
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254 |
witam Tampa Bay - SJ Sharks - typ:OT Colorado Avalanche - Minnesota Wild - over 5,5
To są typki wychodzące mi z arkusza. SJ- 10 meczy bez OT.TB - 9 bez OT. SJ troche lepsza drużyna, TB handi w postaci własnego lodu. Tak mi poprosu pasuje. Jeśli chodzi o drugie spotkanie - powim krótko: Manny Fernandez jest doskonałym bramkarzem a Minnesota broni bardzo dobrze ale 9 under z rzędu? no nie wiem. Spróbujue przełamania. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
oba mecze mozna zobaczyc w NHL NET <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> napewno obejrze
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
W moich arkuszach i głowie wychodzą na dzisiaj OT zarówno w Tampie jak i w Colorado. Nie mam zamiaru bynajmniej zaczynać tu jakiejś progresji na OT, bo mam zbyt świeżo jeszcze w pamięci ubiegły sezon i "wyczyn" Minnesoty, gdzie "byczek Fernando" przyprawiał mnie o rozwolnienie, co poprawiało obroty w zaprzyjaźnionej aptece, a i wydobycie węgla w okolicznych kopalniach wzrosło. Nic z tego, Minnesota dla mnie na jakiś czas no bet w wersji OT w wariancie progresywnym. Jeśli chodzi o U/O to - jacky sparrow, Overa bardziej bym jednak widział w Tampie niż w Colorado, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby wpadły i tu i tu. Lawiny 3 kolejne Overy, Minnesota 8 underów, Tampa 3 Overy, a Rekiny w trakcie 5 wyjazdów z czego 2 ostatnie przegrane i mogą dzisiaj ruszyć ostro lub pojutrze i ustrzelą kilka Panter. Typy: 2 razy OT i 2 razy Over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
Sun Oct 29, 2006 AWAY Lightning Tue Oct 31, 2006 AWAY Panthers Thu Nov 2, 2006 HOME Rangers Sat Nov 4, 2006 HOME Penguins Tue Nov 7, 2006 HOME Wild
Zgadnijcie czyj to rozkład? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Dodam ze ostatnie dwa mecze druzyna ta przegra 1-2 i 3-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Druzyna ta nie moze sobie pozwolic na tracenie punktów seriami, wiec zakladam ze niedlugo cos wygra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
@ 2.25
Kto odgadnie rebus ???
Ostatnia podpowiedz:
Miło bedzie słyszec jeszcze przed połnoca komenatatora ryczacego do mikrofonu nazwisko strzelca bramek dla gosci: "cheeeeeeeeeeeeeechooooooooooooooo"
Pozdro. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
witam fanów nhl na razie strasznie haczy mi ottawa - ciężko powiedzieć na co ich stać w tym sezonie . miłe zaskoczenie to 2 ostatnie mecze red wings - pchnęli 2 dni pod rząd na wyjeżdzie a wynik z dallas to jest godne podziwu . jak na razie sezon bardzo ciekawy z niespodziankami jak postawa atlanty,minnesoty - trzeba zachować jak zwykle ostrożność z typowaniem bo można szybko zwinąć zagle . myślę , że jeszcze pokaże parę supraisów . pozdro dla typerów
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721 |
29.10
COLORADO - MINNESOTA 1 & OT & over 5,5 Po długich namysłach postanowiłem zagrać przeciwko Minnesocie. Jak dotąd przegrali tylko mecz z Anaheim, a w najbliższych 5 meczach nie bedą mieli łatwo (COL, VAN, NAS, SJ, LA), a więc 5 zwycięstw Minnesoty w 60 min ? Nie sądze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Over oczywiście na przełamanie, a dziś szansa ogromna bo Lawiny lubią "bramkowe spotkania".
PS. Buffalo wkońcu poległo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
Sun Oct 29, 2006 AWAY Lightning Tue Oct 31, 2006 AWAY Panthers Thu Nov 2, 2006 HOME Rangers Sat Nov 4, 2006 HOME Penguins Tue Nov 7, 2006 HOME Wild
Zgadnijcie czyj to rozkład? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Dodam ze ostatnie dwa mecze druzyna ta przegra 1-2 i 3-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Druzyna ta nie moze sobie pozwolic na tracenie punktów seriami, wiec zakladam ze niedlugo cos wygra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
@ 2.25
Kto odgadnie rebus ???
Ostatnia podpowiedz:
Miło bedzie słyszec jeszcze przed połnoca komenatatora ryczacego do mikrofonu nazwisko strzelca bramek dla gosci: "cheeeeeeeeeeeeeechooooooooooooooo"
Pozdro. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> a jaka dasz nagrode? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> A tak na powaznie,zgadzam sie ze San Jose cos jeszcze powinno ugrac na wyjezdzie za nim przeniosa sie na wlasna tafle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Dzisiaj zaczynam progresję na remis SJS. Obecnie drużyna ta serię 10 meczy bez wyniku remisowego w 60'. Dzisiejszym przeciwnikiem SJS jest Tampa Bay Lightning. Tampa w ostatnim czasie również zaznała smaku remisu w regulaminowych 60. Jej seria jest o mecz krótsza i obecnie wynosi 9 meczy bez remisu. Więc dzisiejszy mecz wydaje się idealny właśnie na takie rozwiązanie. A jak będzie przekonamy się rano <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />
I Etap
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />San Jose X 4,00 --> 1j
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267 |
Dziś 2 mecze, ale muszę przyznać dość ciężkie do typowania. Wybieram jeden późniejszy za stosunkowo niską stawkę:
Colorado-Minnesota under 5,5 4/10 1,95 Bwin.
Colorado strzela dużo bramek, ale u siebie ta zdobycz to w głównej mierze zasługa bardzo dobrych linii w przypadku gier w przewadze (PP). Tymczasem dzisiaj Colorado będzie miało za przeciwnika drużynę, która ma najlepszy w NHL jak dotychczas PK. Minnesota bardzo rzadko, a w tym sezonie ani razu na wyjeździe nie straciła gola z gry w osłabieniu. Co prawda jak do tej pory miała za rywali ze słabszymi od Colorado PP, ale i tak myślę, że ograniczy to liczbę goli z gier specjalnych w tym meczu do minimum, zwłaszcza iż zawodnicy Minnesoty rzadko uciekają się do nieprzepisowych zagrań. Na bramkach w obu drużynach prawdopodobnie Theodore (Colorado) i Fernandez (Minnesota). Fernandez broni bardzo dobrze i to dzięki niemu w dużej mierze goście punktują. Jeżeli PP Colorado zostanie zneutralizowane jak się spodziewam Colorado nie powinno strzelić więcej jak 2 gole w tym spotkaniu. Z kolei Minnesota co by nie mówić o ich grze defensywnej, to w ofensywie na wyjazdach nie jest drużyną nadzwyczaj skuteczną. Nawet przeciwko Theodore`owi, który potrafi być nieobliczalny, nie powinni się za bardzo rozszaleć. Myślę, że to Colorado będzie drużyną, która będzie prowadziła grę, a Minnesota starać się będzie kontrolować wynik (x lub 2). Stawka stosunkowo niska, bo obawiam się w tym meczu o występ bramkarza Colorado .
Bilans: 15-6-2 +28,11
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2006
Posty: 5 |
Witam,
Poszukuje historii wynikow z poprzednich 5 sezonow. Najlepiej w postaci bazy danych, ale moze byc rowniez strona z wynikami.
Z gory dzieki za pomoc
Przemo
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
http://www.betexplorer.com/hockey/usa/zawsze coś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 278
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 278 |
wyniki meczy z 29.10 :
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> Tampa Bay Lightning - San Jose Sharks 2-4 FT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> Colorado Avalanche - Minnesota Wild 4-1 FT
mecze dzisiejsze :
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> 01:00 Philadelphia Flyers - Chicago Blackhawks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> 01:30 Toronto Maple Leafs - Atlanta Trahers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> 02:00 St. Louis Blues - Anaheim Ducks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> 03:00 Calgary Flames - Washington Capitals <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> 04:30 Los Angeles Kings - NY Rangers
Pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 158
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 158 |
Soczi... bardzo fajna analiza + dobry typ. Jedna prośba: możesz dawać trochę wcześniej? Bo tak...to dla większości graczy typ nie przydatny. Jedni postawili i poszli spać inni grają u naziemnych. Tak czy siak gratulacje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
St. Louis - Anaheim Kaczuchy graja 3 mecz wyjazdowy z rzedu dotej pory zdobylu 3 punkty remisujac z Minesota 2-2(L po OT 3-2) i wygrywajac gladko do zera z Chicago 0-3 .Ponadto Plaskodzioby punktuja od 10 spotkan !!! nie znalezli sego pogromcy w 60'... no ten miod musi sie kiedys skonczyc...dzisiaj?! Na wyjazdach AnAHAIM 10-6 w bramkach ST.LOUIS 2 spotkanie z rzedu na wlasnych smieciach ,1 mecz pregrany z DETROIT 2-3 w domu 13-16 w bramkach .nutki nie zapunktowaly na wlasnym lodzie od 3 spotkan najwyzsza pora to zmienic. jak historia pokazuje KAczki latwego zycia w ST>LOUIS nie maja od ezonu 2002/03 do 2006/07 na 13 spotkan rozegranych z nutkami tylko raz wygrali na lodzie rywali i zanotowali 3 remisy. NUtki 2 W i 3 R na wlasnym lodzie .
TYP: ST.LOUIS- 1X
Calgary - Washington Jeszcze pare dni temu przed meczem EDMONTON -WASHINGTON bylem przekonany ze jak stoleczni osiagna dobry wynik z OLIERS to CALGARY ich rozbije ,zgniecie spali..:) ale to przekonanie padlo dosc szybko gdy przyjzalem sie dokladnie histori pojedynkow tych zespolow Calgary nie wygralo ani razu ze STOLECZNYMI na 8 meczy granych Calgary zaliczylo 3 remisy na wlasnym lodzie i jedna porazke !!! Do tego dochodzi jeszce ich kiepska skutecznosc szczelecka 11-9 :| washington tez nie poraza w tym elemencie gry 14-22,no ale w ost.10 meczach wcisneli gume do siatki 31 razy tracac 36 bramek.Plomienie ledwie 23-25 Typ:WASHINGTON-X2-
Philadelphia - Chicago Phila nie przegrala meczu zChicago na wlasnym lodzie ,no ale patrzac co teraz wyprawiaja to glowa mala z pitsburgiem 2-8 w plecy LOL.mimo wszystko powinni w tym meczu strzelic o jedna bramke wiecej i wygrac.potrzebne im to zwyciestwo bo zespol sie sypie PHILA
Toronto - Atlanta Atlanta od 10 meczy nie polegla w 60' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />,Toronto po ciezkich bojach w kanadzie z OTTAWA 7-2 L,MONTREAL4-5OT W Powinno byc ciekawie ,ATLANTA pora odpoczac zlapac 2 oddech typToronto
Los Angeles - NY Rangers LA wraca do domu po seri wyjazdowej 4 meczy wszystkie przegrane ....a tu wdomu czeka kolejna niespodzianak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> przegrana z RANGERS Typ:Rangers
tak to widze ..jesli sklady beda "kompletne" bez wiekszych zmian i kontuzji czolowych zawodnikow to w 90% zostanie bez zmian.Zastanawiam sie nad zagraniem dubla i moze 2 singli no ale nad tym pomyslimy jeszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
1 poziom progresji na win SJS @ 2.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Toronto - Atlanta Atlanta od 10 meczy nie polegla w 60' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />,Toronto po ciezkich bojach w kanadzie z OTTAWA 7-2 L,MONTREAL4-5OT W Powinno byc ciekawie ,ATLANTA pora odpoczac zlapac 2 oddech typToronto Raider skad masz info ze Drozdy od 10 meczy nie poległy w 60' ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|