|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 69 |
Może to trochę pachnie spiskową teorią, ale właśnie dlatego, że tak łatwo i przyjemnie poszło Rekinom w meczu z Tampą, dlatego zagram dzisiaj:
Florida Panthers-San Jose Sharks 1 (OT+SH) 2.50 (Betway)
Drugą propozycją mojej strony jest
Montreal Canadiens-Ottawa Senators over 6 (inc. OT) 2.00 (Betway)
Wydaję mi się, że słaba a przede wszystkim nieskuteczna gra Ottawy w meczu z Bostonem była wypadkiem przy pracy. W dzisiejszym spotkaniu spodziewam się walki w stylu rywalizacji Toronto z Montrealem, którą obserwowaliśmy kilka dni temu. Montreal to już chyba nie ta sama drużyna co w poprzednich sezonach. Z meczy, które oglądałem zauważyłem, że coraz mniejsze znaczenie przywiązują do obrony prowadząc bardziej otwartą grę. Co do Ottawy to dziwi mnie słaba postawa Alfredssona, ten zawodnik jeszcze nic nie pokazał w tym sezonie a możliwości ma ogromne. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 69 |
Dzisiaj rozpoczynam także progresję na porażkę Nashville. Myślę, że powinna skończyć się w czterech kolejnych spotkaniach. Kursy dość wysokie i w przypadku kolejnej wygranej nie będą z pewnością spadały w związku z dość dobrą postawą drużyny Predators.
31/10 vs. Vancouver (away) 1/11 vs. Edmonton (away) 4/11 vs. Minnesota (away) 10/11 vs. Detroit (away)
To chyba najcięższa seria wyjazdowa Nashville w obecnym sezonie. Rozpczeli od zwycięstwa nad Calgary 3-2, ale nie sądzę, aby byli w stanie uchronić się od porażki aż do meczu z Detroit. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254 |
witam Florida Panthers - San Jose Sharks - typ:OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Takie rozwiązanie pasuje mi bo jakiś czas temu postanowiłem, że będę próbowal łapać serie OT w wykonaniu jednej drużyny. I tak właśnie Florida ostatnio zremisowała w NY. W związku z powyższym oraz z faktem że SJ nie zaliczyło od 11 meczy OT spróbuję dzis takiego rozwiązania.
Soczi - Wole grać z Tobą w jednej drużynie bo to nam chyba wychodziło zawsze całkiem nieźle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> A tak z przymrużeniem oka to w grach 1on1 1:0 dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> pozdrawiam Cie serdecznie jak i wszystkich w temacie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
Ja na dzis tylko na Canucks,po odpoczynku powinni pocisnac Nashville,napisalbym wiecej ale nie ma czasu a poza tym poprzednicy juz szkrobneli na ten temat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 55 |
Chicago, lose - chyba nawet nie am za duzo co pisac. graja tragicznie, wczoraj porazka z najslabsza ostatnimi czasy druzyna w lidze. ponad 10 tercji bez strzelenia gola. Kontuzje jak byly tak sa, a do tego Wyspiarze wygrali z nimi 3 ostatnie mecze.
SJS, win - ostatni mecz w serii wyjazdowej z Florida, z ktora na ostatnie 7 meczy zanotowali 6 zwyciestw i jeden remis. Nastepnie powrot do domu i mecze z Rangersami oraz Pittsburghiem. Jak dla mnie taka druzyna jak SJ cos z tego wygra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Witam panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Po wczoraj udanej nocy przyhcodzi czas na nastepną oby jeszcze lepszą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Na dzisiaj 2 etap polowania na remis SJS w 60 minutach. Poza tym przeglądając statystyki wyników 1 tercji zauważyłem, że SJS jak i Nashville nie odnotowały remisu w 1 tercji. Mając odpowiednio 12 i 10 meczy bez remisu w 1 tercji. I właśnie dziś zacznę polowanie na remis tych drużyn w 1 tercji. I do tego rozpocznę progresję na remis Chicago. Obecnie mają serię 11 meczy bez remisu, do tego 5 porazek pod rząd. NYI natomiast dosyć często w swoich meczach ma dogrywki. Więc i czemu nie dziś
Reasumując:
2 poziom
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> SJS X 4,10 --> 2j
1 poziom
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> Nashville X 2,60 1t --> 1j
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> SJS X 2,55 1t --> 1j <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />Chi X 4,20 --> 1j
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
I zapomniałem dodać, że zakłady na 1 tercję w NHL można obstawiać między innymi w Bwin i Bet24. Jak osobiście akurat korzystam z tego drugiego
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
P.S. Chlopaki (rangiz9,baqu i spolka...) Co dzisiaj ogladamy?? ja raczej odpuszczam 2 pierwsze mecze bde o 4 rano na[color:"blue"] VANCOUVER CANUKS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> montreal chyba sobie rano sciagne z necika, a wstane na moich innych ulubieńców -> słoneczka... ale to nie ten dzial <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
Witam na dzis szybciutko:
większosc koledzy juz napisali wiec tak:
1 poziom progresji na win SJS @ 1.95 1 poziom progresji na lose NSH @ 2.25
I ostatni typ przeciwko wszystkim i wszystkiemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
1 poziom na lose NYI @ 3,65
Pozdrawiam
Życze spokoju i zadumy w dzien Wszystkich Świetych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721 |
z racji tego że już jestem zmęczony i nic mi sie nie chce, nie bede myślał nad meczami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Cała kolejka na OT i spać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> Atlanta W [ 3 etap ] => 2.45 ; 3j.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> Anheim W [ 1 etap ] => 1.85 ; 2j.
bilans: + 8.1j. 22/17/2 Witam wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> Montreal W (60') => 2.55 ; 2j. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> Vanocuver W (60') => 2.25 ; 2j. good luck and good night <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267 |
Dziś nic mi sie nie podoba na tyle, żeby typować jakoś przekonywująco na któryś z u/o. Zastanawiałem się nad under 5,5 w Vancouver i over 6 we Florydzie, ale zawsze jest jakieś drobne "ale" i odpuszczam dzisiejszy dzień. Jutro więcej meczy i myślę, że da radę coś wybrać lepszego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2006
Posty: 5 |
Jakiego bukmachera polecacie na typ obstawiania 1x2 (szczegolnie internesuje mnie obstawianie na remis).
Przemo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Expekt, Sportingbet w miarę dobre buki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371 |
Witam,. jestem tu nowy, do tej pory byłem zarejestrowany na innym foum , ale ze mało sie tam działo...Typ na dziś to :
Vancouver Canucks - Nashville Predators Typ 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 278
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 278 |
wyniki z 31.10 :
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> NY Islanders - Chicago Blackhawks 5-2 FT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> Montreal Canadiens - Ottawa Senators 4-2 FT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> Florida Panthers - San Jose Sharks 1-2 FT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> Vancouver Canucks - Nashville Predators 2-3 FT
Emocji było co nie miara w ostatnim meczu oglądanym na live. Najpierw 0-2 i ciśnięcie Canucks do wyrównania, w międzyczasie kilka niezłych interwencji i wpadek bramkarza gospodarzy (mogło się podobać, jak i doprowadzić do palpilacji serca). Jednak Predators nie dali za wygraną i zdołali ustrzelić zwycięską bramkę po jednej z kontr. Miejmy nadzieję, że dzisiaj Oilers nie będę tak gościnni dla Predators i kolejną progresję będzie można zaliczyć do zakończonych.
mecze na dzisiaj :
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> 01:00 Atlanta Trashers - Carolina Hurricanes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> 01:00 Columbus Blue Jackets - Colorado Avalanche <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> 01:30 Tampa Bay Lightning - Toronto Maple Leafs <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> 01:30 Detroit Red Wings - Calgary Flames <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> 02:30 Dallas Stars - St. Louis Blues <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> 04:00 Anaheim Ducks - NY Rangers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> 04:00 Edmonton Oilers - Nashville Predators <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> 04:30 Los Angeles Kings - Pittsburgh Penguins
Pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
1 poziom progresji na win SJS @ 1.95 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nocka 1/3. Wszystko ok. Dzis meczyków wiecej, jest z czego wybrac i na pewno zaczniemy kilka nowych tabelek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Co do nocki to nalezy zwrocic uwage na druga porazke z rzedu Senatorow i szósta przegrana Chicago w regulaminowym czasie gry z rzedu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Jakiego bukmachera polecacie na typ obstawiania 1x2 (szczegolnie internesuje mnie obstawianie na remis).
Przemo Unibet ,dobra oferta na NHL ieurpoejski hok ,szybko wystawiaja oferte na NHl bo juz od samego rana nie trzeba czekac do 15 jak to u inncy bukow jest. daja wszyste spotkania granedanego dnia . Gram u nich od niedawna i jestme BARDZo zadowolony nivet sluszne spostrzezenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371 |
Vancouver Canucks - Nashville Predators 2:3,wiec progresja trwa dalej na Los Nashville
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
Biorac pod uwage to ze dzisiejszy dzien zapowiada sie na bardzo intensywny przysiadłem od razu o poranku do małej analizy i co wymyslilem to zagrałem : 2 poziom progresji na lose NSH @ 2.15 1 poziom progresji na lose PIT @ 2.50Mimo ze dzisiejszy rywal Pingwinow- LA nie gra jakiejs rewelacji to postanowilem juz od dzis zaczac grac na przegrana gosci, ktorzy dzisiejszym meczem zaczynaja serie 3 wyjazdow. Na pewno kurs godny uwagi. 1 poziom progresji na win COL @ 2.30[Linked Image] [ img215.imageshack.us] Pozdrowienia dla wszystkich hazardzistów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|