Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Craax jesteś ?
Ogolicie dziś HIFK
?
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Już prawie było po mnie, jak zobaczyłem zdjęcie Biczyka. Teczki Pacyfka pomogły.
Dołączył: May 2001
Posty: 31,390
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,390
Likes: 2
Craax jesteś ?
Ogolicie dziś HIFK
?
mecz w tv ,finczyki nie popuszczą
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
a to kto Biczyk ??? Aker z Beksem na aerobiku ??
stoja zaraz za kadrem jako pierwsza pomoc gdyby byla nagle potrzebna (gdyby nie byla to tez)
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Craax jesteś ?
Ogolicie dziś HIFK
?
mecz w tv ,finczyki nie popuszczą
łatwo nie będzie
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
slaba technika pompek u czarnej :/
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
A widziałeś bukma żeby czarny kiedykolwiek robił coś dobrze?
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
A widziałeś bukma żeby czarny kiedykolwiek robił coś dobrze?
dla twojego i swojego dobra nie odpowiem na to pytanie
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,757
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,757
Likes: 10
a to kto Biczyk ??? Aker z Beksem na aerobiku ??
zakładaj słuchawki i na full
załatwiam z ojcem dyrektorem żeby Matragona zagrała z KSU dla narkomanów i degeneratów na Woodstocku ,pani na skrzypcach bardzo higieniczna.
wiem, wiem...widziałem panią, a nawet dwie rok temu w miasteczku Drezdenko
Dołączył: May 2001
Posty: 31,390
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,390
Likes: 2
Sporo pieniędzy przegrałem w kasynie. To takie miejsce, w którym wygrać możesz, a przegrać musisz. Wyszedłem z tego wiele lat temu. Z dużą pomocą rodziny. Kiedy w młodym wieku przegrywasz duże sumy, to nie jest dobrze. Sporo też przebalowałem. Zdarzały się imprezy, na które lecieliśmy helikopterem na drugi koniec Polski. Nikomu jednak krzywdy nie zrobiłem, nikogo nie oszukałem. To co przebimbałem, to moje. Życie ułożyłem tak, jak chciałem. Robię teraz to co chcę, a nie co muszę - mówi Radosław Matusiak
http://www.sport.pl/pilka/7,64946,2...epszy-od-lewandowskiego.html#MT_1Zdjecie
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
poniosło Radomata że mówili że był lepszy od drewnopulosa
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
poniosło Radomata że mówili że był lepszy od drewnopulosa
Ojciec mu pewnie tak mówił.
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
poniosło Radomata że mówili że był lepszy od drewnopulosa
Będzie nas stać, żeby w Rosji powalczyć o coś więcej niż wyjście z grupy?
- Nie ma co myśleć o żadnym finale.
Dlatego Radomatu w życiu za wiele nie osiągnął
Lewy powie że walczymy o Finał
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
najpierw trzeba awansować biczu bo z tym może być sraka do końca
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
A propo kasyn to byl okres ze chodzilem do takowych w Warszawie i kilka razy spotkalem Grosika. Czasy jego gry w Legii. Ludzie, cale kasyno nalezalo do niego, kulka puszczana w ruch, to skakal, krzyczal, wkurwial sie, rzucal sie w oczy jednym zdaniem
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
w czwartek otwieramy szampony !
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
poniosło Radomata że mówili że był lepszy od drewnopulosa
Będzie nas stać, żeby w Rosji powalczyć o coś więcej niż wyjście z grupy?
- Nie ma co myśleć o żadnym finale.
Dlatego Radomatu w życiu za wiele nie osiągnął
Lewy powie że walczymy o Finał
zaklad o 20 jackow ze Lewy tak nie powie?
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
poniosło Radomata że mówili że był lepszy od drewnopulosa
Będzie nas stać, żeby w Rosji powalczyć o coś więcej niż wyjście z grupy?
- Nie ma co myśleć o żadnym finale.
Dlatego Radomatu w życiu za wiele nie osiągnął
Lewy powie że walczymy o Finał
zaklad o 20 jackow ze Lewy tak nie powie?
Powie ze myślą o każdym następnym spotkaniu a nie o finale , ale walczymy zawsze o najwyższe cele
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
teraz zgoda
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Link skopiowany do schowka