Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 96 z 128 1 2 94 95 96 97 98 127 128
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
przecież Smoku i Twaro nie odeszliby z Realu Madryt do Zawiszy Bydgoszcz

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Pomijam już crowdfunding, przykładem znów ten Gonciarz

https://patronite.pl/kgonciarz

346tys od widzów w parę miesięcy, teraz ok 12tys/mc, wcześniej ok 25tys/mc. W zamian nagrał parę filmów tematycznych, śmignął na grenlandię, kupił tonę sprzętu i daje "extras" dla wpłacających. Proste.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ciekawe ile kosi Rymo na prelekcjach o kursach matematycznych.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Właśnie się dowiaduję, że jakieś typki siedzą przed kompem, grają w gry czy co innego tam robią i koszą na tym hajs. A jeszcze do tego chyba są jakimiś gwiazdami, bo ich życie prywatne nawet jest powszechnie znane.
Zresztą, z tego co piszecie to nawet patolstwo tam zarabia. Co za czasy...

Nie ogarniam tego. Jestem jakimś dinozaurem chyba.

A przy najbliższej okazji opierdolę matkę, że mnie wyganiała na boisko jak chciałem sobie pograć w coś na kompie.


Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by pacyfista
Chorwacja też takie nazwiska i 0-0 ht z takimi ogórami jak Hamalainen
Ciekawe czy na chorwackim mecz.pl cisną Caciciowi, że wyszedł jednym napastnikiem.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Kwestia 10-15 lat i YT połknie i wypluje TV w całości. Już dzisiaj widać dyskredytowanie tematów youtubowych w TV - bo to największa ich konkurencja - zresztą teraz sporo gwiazd TV próbuje kręcić coś w youtubie, ale oni nie mają szans. Zbyt specyficzny rynek względem tych telewizyjnych miernot.

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
ciekawe ile bierze ten koles od madrosci bukamcherskich tu nie raz wrzucanych laugh

obstawiam 17 zł za miesiac

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Koszt takiego filmu sponsorowanego u najpopularniejszych z YT kosztuje więcej niż reklamy 30 sekund w primetime TVN, to chyba sporo mówi.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Tazen
Kwestia 10-15 lat i YT połknie i wypluje TV w całości. Już dzisiaj widać dyskredytowanie tematów youtubowych w TV - bo to największa ich konkurencja - zresztą teraz sporo gwiazd TV próbuje kręcić coś w youtubie, ale oni nie mają szans. Zbyt specyficzny rynek względem tych telewizyjnych miernot.

Za 15 lat będzie virtual reality. Nikt nie będzie miał tv w chałupie. Każdy będzie będzie okularach chodził. Jak ten negatyw ze star Treka.

Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Originally Posted by Tazen
Służby? Wszystko rozlicza i nie ma w tym temacie na niego haków. Inna kwestia to wypierdolka z mieszkania komunalnego, na którym ze 100tys długu, ale raczej nie wyleci bo spłacają. No i brat w ośrodku z tego co wiem.

Matka to kwestia czasu i piach, dieta alkoholowa przy zerowym jedzeniu tak się skończy. A jej "konkubent" to gość po wypadku, delikatnie nie halo z głową.

Np. Ustawa o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi art. 13(1). Dodatkowo w streamach biorą często osoby niepełnoletnie, które spożywają alkohol.
Narażą się również na odpowiedzialność ze względu na prawo własności przemysłowej, a również odpowiedzialność cywilną i itd.
Tak naprawdę gdyby ktoś chciał się do niego dobrać to na shotach robionych przez jego wielbicieli na youtube jest zgromadzony cały materiał dowodowy.
Tyle,że on nie ma o tym pojęcia, bo jak można traktować poważnie osobę, która na streamie mówi, że zniszczy TVN, jeżeli w uwadze pokażą go w złym świetle.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Wszedłem na stronę tego Gonciarza. Obejrzałem jeden z jego filmików.

Wiecie co?

Gość ma lepszą kamerę niż wszyscy polscy reżyserzy, którzy kręcą pełnometrażowe filmy laugh

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by quincy
Originally Posted by Tazen
Kwestia 10-15 lat i YT połknie i wypluje TV w całości. Już dzisiaj widać dyskredytowanie tematów youtubowych w TV - bo to największa ich konkurencja - zresztą teraz sporo gwiazd TV próbuje kręcić coś w youtubie, ale oni nie mają szans. Zbyt specyficzny rynek względem tych telewizyjnych miernot.

Za 15 lat będzie virtual reality. Nikt nie będzie miał tv w chałupie. Każdy będzie będzie okularach chodził. Jak ten negatyw ze star Treka.

i ruchanie przez neta pewnie wymyślą

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Jak kebaby nic nie strzela to hakuje foruma z wkurwienia wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
3

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Daniel nie zarabia grosza od google/youtube, ma wyłączoną monetyzacje. Gdyby miało mu się cokolwiek stać to już dawno by było. Czasy wzywania karawanów, saperów już na jego streamach minęły. Bez problemu wybroni się ze wszystkiego, współpracuje z policją więc nie ma żadnych podstaw. Jak jego brat będzie pełnoletni to będą mogli im naskoczyć.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Aro dawaj knagi

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
turasy dno 0-3

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by fechu
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by fechu
Biszop jak tam przygotowania do wyprawy?

W sumie to nie wiem po za tym, że za miesiąc, i że mam już wszystko opłacone to nie miałem czasu jeszcze poczytać;-)
Ale dziś przyszło trochę sprzętu to się zacznę po mału ogarniać
Pierdolnij jakaś fote z dedykacją dla mecz.pl

Jest plan, kupiłem drona z dobrym foto, jeszcze tylko reklę z biedry skoszę i na 5k npm walnę fotę pozdro mecz.pl na siatce foliówce z dyskontu laugh

Może biedra coś zapłaci, może Conrad coś sypnie... grin

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by Bzyku
Wszedłem na stronę tego Gonciarza. Obejrzałem jeden z jego filmików.

Wiecie co?

Gość ma lepszą kamerę niż wszyscy polscy reżyserzy, którzy kręcą pełnometrażowe filmy laugh
Polecam serię z HongKongu, takich filmów/ujęć nikt w PL nie skleja. Ale to kręcone już porządnym sprzętem za porządne $$$

Pomijam, że zatrudnia chyba 12 osób?

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Biszop, na Everest wchodzisz?

Strona 96 z 128 1 2 94 95 96 97 98 127 128

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, betowiec, alfa, JelineK, Sensei, aker), 1,342 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,888
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1