|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Premie dla reprezentantów Polski za wywalczenie awansu na Mundial: Robert Lewandowski – 560 tys. nawet nie zauwazyl przelewu Piotr Zieliński – 546 tys. Jakub Błaszczykowski – 504 tys. Kamil Grosicki – 504 tys. juz przejebane Kamil Glik – 504 tys. Łukasz Piszczek – 504 tys. Łukasz Fabiański – 477 tys. Karol Linetty – 434 tys. Krzysztof Mączyński – 420 tys. Michał Pazdan – 420 tys. Artur Jędrzejczyk – 392 tys. Thiago Cionek – 378 tys. Grzegorz Krychowiak – 378 tys. Wojciech Szczęsny – 365 tys. Maciej Rybus – 350 tys. Łukasz Teodorczyk – 350 tys. Kamil Wilczek – 280 tys. Arkadiusz Milik – 280 tys. Paweł Wszołek – 252 tys. Bartosz Bereszyński – 224 tys. Sławomir Peszko – 210 tys. przejebane Łukasz Skorupski – 210 tys. Jacek Góralski – 196 tys. Igor Lewczuk – 168 tys. Maciej Makuszewski – 168 tys. Marcin Kamiński – 140 tys. Artur Boruc – 112 tys. Tomasz Jodłowiec – 112 tys. poszlo w jedna noc Bartosz Kapustka – 112 tys. Tomasz Kędziora – 112 tys. Rafał Wolski – 98 tys. Damian Dąbrowski – 84 tys. Jan Bednarek – 56 tys. Paweł Dawidowicz – 56 tys. Maciej Sadlok – 56 tys. Bartosz Salamon – 56 tys. Przemysław Tytoń – 56 tys. Damian Kądzior – 42 tys. Mariusz Stępiński – 42 tys. Filip Starzyński – 28 tys.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,393
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,393 |
Premie dla reprezentantów Polski za wywalczenie awansu na Mundial: Robert Lewandowski – 560 tys. Piotr Zieliński – 546 tys. Jakub Błaszczykowski – 504 tys. Kamil Grosicki – 504 tys. Kamil Glik – 504 tys. Łukasz Piszczek – 504 tys. Łukasz Fabiański – 477 tys. Karol Linetty – 434 tys. Krzysztof Mączyński – 420 tys. Michał Pazdan – 420 tys. Artur Jędrzejczyk – 392 tys. Thiago Cionek – 378 tys. Grzegorz Krychowiak – 378 tys. Wojciech Szczęsny – 365 tys. Maciej Rybus – 350 tys. Łukasz Teodorczyk – 350 tys. Kamil Wilczek – 280 tys. Arkadiusz Milik – 280 tys. Paweł Wszołek – 252 tys. Bartosz Bereszyński – 224 tys. Sławomir Peszko – 210 tys. Łukasz Skorupski – 210 tys. Jacek Góralski – 196 tys. Igor Lewczuk – 168 tys. Maciej Makuszewski – 168 tys. Marcin Kamiński – 140 tys. Artur Boruc – 112 tys. Tomasz Jodłowiec – 112 tys. Bartosz Kapustka – 112 tys. Tomasz Kędziora – 112 tys. Rafał Wolski – 98 tys. Damian Dąbrowski – 84 tys. Jan Bednarek – 56 tys. Paweł Dawidowicz – 56 tys. Maciej Sadlok – 56 tys. Bartosz Salamon – 56 tys. Przemysław Tytoń – 56 tys. Damian Kądzior – 42 tys. Mariusz Stępiński – 42 tys. Filip Starzyński – 28 tys. o istnieniu kilku z nich nawet nie miałem pojęcia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
co tu sie odpierdala na tym forum
chlopaki jak sie otworzyli Mecz.pl jest jak rodzina.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Arsień Wengiel potężnie wkurwiony mieć Ozila Alexisa i Żiru a grać kurwa IWOBIM no pojebany pacjent
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9 |
widzisz Mafia dobrze myslelismy z rana gdzie beda dzwonic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
moorek na 100 procent mial ARS, bo on ich ma ZAWSZE
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Roda @2.55  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
Premie dla reprezentantów Polski za wywalczenie awansu na Mundial: Robert Lewandowski – 560 tys. nawet nie zauwazyl przelewu Piotr Zieliński – 546 tys. Jakub Błaszczykowski – 504 tys. Kamil Grosicki – 504 tys. juz przejebane Kamil Glik – 504 tys. Łukasz Piszczek – 504 tys. Łukasz Fabiański – 477 tys. Karol Linetty – 434 tys. Krzysztof Mączyński – 420 tys. Michał Pazdan – 420 tys. Artur Jędrzejczyk – 392 tys. Thiago Cionek – 378 tys. Grzegorz Krychowiak – 378 tys. Wojciech Szczęsny – 365 tys. Maciej Rybus – 350 tys. Łukasz Teodorczyk – 350 tys. Kamil Wilczek – 280 tys. Arkadiusz Milik – 280 tys. Paweł Wszołek – 252 tys. Bartosz Bereszyński – 224 tys. Sławomir Peszko – 210 tys. przejebane Łukasz Skorupski – 210 tys. Jacek Góralski – 196 tys. Igor Lewczuk – 168 tys. Maciej Makuszewski – 168 tys. Marcin Kamiński – 140 tys. Artur Boruc – 112 tys. Tomasz Jodłowiec – 112 tys. poszlo w jedna noc Bartosz Kapustka – 112 tys. Tomasz Kędziora – 112 tys. Rafał Wolski – 98 tys. Damian Dąbrowski – 84 tys. Jan Bednarek – 56 tys. Paweł Dawidowicz – 56 tys. Maciej Sadlok – 56 tys. Bartosz Salamon – 56 tys. Przemysław Tytoń – 56 tys. Damian Kądzior – 42 tys. Mariusz Stępiński – 42 tys. Filip Starzyński – 28 tys. ahhaah
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
widzisz Mafia dobrze myslelismy z rana gdzie beda dzwonic  ja przyznam ze nie wiedzialem, pewki weszly, wiec moja teoria sie nie sprawdzila dzis
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
twój bilet jeszcze w grze co rano pisałeś ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Lewy to w tydzień ma tyle co u nas w całe eliminacje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Moorek przyznaj czemu ZAWSZE grasz Arsenal, bez wzgledu na to jakimi pizdami oni sa? To jest silniejsze od Ciebie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Za tydzień wygrają, system ala Rymcio, jutro Zenit i Fener wygrają bo nie wygrali w ost kolejce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Moorek przyznaj czemu ZAWSZE grasz Arsenal, bez wzgledu na to jakimi pizdami oni sa? To jest silniejsze od Ciebie? Chce ich wywalic do Championship.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
ten system jest zły
małoletnie prostytutki na ulicach Polskich miast
|
|
|
Link skopiowany do schowka