Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 62 z 161 1 2 60 61 62 63 64 160 161
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119
WATFORD !!!!!!

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
wstyd mi za arsenal

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Originally Posted by Warren
Premie dla reprezentantów Polski za wywalczenie awansu na Mundial:
Robert Lewandowski – 560 tys. nawet nie zauwazyl przelewu
Piotr Zieliński – 546 tys.
Jakub Błaszczykowski – 504 tys.
Kamil Grosicki – 504 tys. juz przejebane
Kamil Glik – 504 tys.
Łukasz Piszczek – 504 tys.
Łukasz Fabiański – 477 tys.
Karol Linetty – 434 tys.
Krzysztof Mączyński – 420 tys.
Michał Pazdan – 420 tys.
Artur Jędrzejczyk – 392 tys.
Thiago Cionek – 378 tys.
Grzegorz Krychowiak – 378 tys.
Wojciech Szczęsny – 365 tys.
Maciej Rybus – 350 tys.
Łukasz Teodorczyk – 350 tys.
Kamil Wilczek – 280 tys.
Arkadiusz Milik – 280 tys.
Paweł Wszołek – 252 tys.
Bartosz Bereszyński – 224 tys.
Sławomir Peszko – 210 tys. przejebane
Łukasz Skorupski – 210 tys.
Jacek Góralski – 196 tys.
Igor Lewczuk – 168 tys.
Maciej Makuszewski – 168 tys.
Marcin Kamiński – 140 tys.
Artur Boruc – 112 tys.
Tomasz Jodłowiec – 112 tys. poszlo w jedna noc
Bartosz Kapustka – 112 tys.
Tomasz Kędziora – 112 tys.
Rafał Wolski – 98 tys.
Damian Dąbrowski – 84 tys.
Jan Bednarek – 56 tys.
Paweł Dawidowicz – 56 tys.
Maciej Sadlok – 56 tys.
Bartosz Salamon – 56 tys.
Przemysław Tytoń – 56 tys.
Damian Kądzior – 42 tys.
Mariusz Stępiński – 42 tys.
Filip Starzyński – 28 tys.

Dołączył: May 2005
Posty: 29,393
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,393
Originally Posted by Warren
Premie dla reprezentantów Polski za wywalczenie awansu na Mundial:
Robert Lewandowski – 560 tys.
Piotr Zieliński – 546 tys.
Jakub Błaszczykowski – 504 tys.
Kamil Grosicki – 504 tys.
Kamil Glik – 504 tys.
Łukasz Piszczek – 504 tys.
Łukasz Fabiański – 477 tys.
Karol Linetty – 434 tys.
Krzysztof Mączyński – 420 tys.
Michał Pazdan – 420 tys.
Artur Jędrzejczyk – 392 tys.
Thiago Cionek – 378 tys.
Grzegorz Krychowiak – 378 tys.
Wojciech Szczęsny – 365 tys.
Maciej Rybus – 350 tys.
Łukasz Teodorczyk – 350 tys.
Kamil Wilczek – 280 tys.
Arkadiusz Milik – 280 tys.
Paweł Wszołek – 252 tys.
Bartosz Bereszyński – 224 tys.
Sławomir Peszko – 210 tys.
Łukasz Skorupski – 210 tys.
Jacek Góralski – 196 tys.
Igor Lewczuk – 168 tys.
Maciej Makuszewski – 168 tys.
Marcin Kamiński – 140 tys.
Artur Boruc – 112 tys.
Tomasz Jodłowiec – 112 tys.
Bartosz Kapustka – 112 tys.
Tomasz Kędziora – 112 tys.
Rafał Wolski – 98 tys.
Damian Dąbrowski – 84 tys.
Jan Bednarek – 56 tys.
Paweł Dawidowicz – 56 tys.
Maciej Sadlok – 56 tys.
Bartosz Salamon – 56 tys.
Przemysław Tytoń – 56 tys.
Damian Kądzior – 42 tys.
Mariusz Stępiński – 42 tys.
Filip Starzyński – 28 tys.
o istnieniu kilku z nich nawet nie miałem pojęcia

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by mafia
co tu sie odpierdala na tym forum

chlopaki jak sie otworzyli

Mecz.pl jest jak rodzina.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Arsień Wengiel potężnie wkurwiony
mieć Ozila Alexisa i Żiru a grać kurwa IWOBIM
no pojebany pacjent

Dołączył: May 2001
Posty: 24,231
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231
Likes: 9
widzisz Mafia dobrze myslelismy z rana gdzie beda dzwonic smile

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
moorek na 100 procent mial ARS, bo on ich ma ZAWSZE

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Originally Posted by Aro
Roda @2.55 boks


piwo

Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Originally Posted by mafia
Originally Posted by Warren
Premie dla reprezentantów Polski za wywalczenie awansu na Mundial:
Robert Lewandowski – 560 tys. nawet nie zauwazyl przelewu
Piotr Zieliński – 546 tys.
Jakub Błaszczykowski – 504 tys.
Kamil Grosicki – 504 tys. juz przejebane
Kamil Glik – 504 tys.
Łukasz Piszczek – 504 tys.
Łukasz Fabiański – 477 tys.
Karol Linetty – 434 tys.
Krzysztof Mączyński – 420 tys.
Michał Pazdan – 420 tys.
Artur Jędrzejczyk – 392 tys.
Thiago Cionek – 378 tys.
Grzegorz Krychowiak – 378 tys.
Wojciech Szczęsny – 365 tys.
Maciej Rybus – 350 tys.
Łukasz Teodorczyk – 350 tys.
Kamil Wilczek – 280 tys.
Arkadiusz Milik – 280 tys.
Paweł Wszołek – 252 tys.
Bartosz Bereszyński – 224 tys.
Sławomir Peszko – 210 tys. przejebane
Łukasz Skorupski – 210 tys.
Jacek Góralski – 196 tys.
Igor Lewczuk – 168 tys.
Maciej Makuszewski – 168 tys.
Marcin Kamiński – 140 tys.
Artur Boruc – 112 tys.
Tomasz Jodłowiec – 112 tys. poszlo w jedna noc
Bartosz Kapustka – 112 tys.
Tomasz Kędziora – 112 tys.
Rafał Wolski – 98 tys.
Damian Dąbrowski – 84 tys.
Jan Bednarek – 56 tys.
Paweł Dawidowicz – 56 tys.
Maciej Sadlok – 56 tys.
Bartosz Salamon – 56 tys.
Przemysław Tytoń – 56 tys.
Damian Kądzior – 42 tys.
Mariusz Stępiński – 42 tys.
Filip Starzyński – 28 tys.



ahhaah

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Originally Posted by rymoholik
widzisz Mafia dobrze myslelismy z rana gdzie beda dzwonic smile

ja przyznam ze nie wiedzialem, pewki weszly, wiec moja teoria sie nie sprawdzila dzis

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
Arsenal smiech na sali

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by moor6
Arsenal smiech na sali
twój bilet jeszcze w grze co rano pisałeś ?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Lewy to w tydzień ma tyle co u nas w całe eliminacje

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Originally Posted by moor6
Arsenal smiech na sali

a nie mowilem

Dołączył: May 2001
Posty: 24,231
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231
Likes: 9
arsenal i Juve do notesu

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Moorek przyznaj czemu ZAWSZE grasz Arsenal, bez wzgledu na to jakimi pizdami oni sa?
To jest silniejsze od Ciebie?

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by rymoholik
arsenal i Juve do notesu

Za tydzień wygrają, system ala Rymcio, jutro Zenit i Fener wygrają bo nie wygrali w ost kolejce cool

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by mafia
Moorek przyznaj czemu ZAWSZE grasz Arsenal, bez wzgledu na to jakimi pizdami oni sa?
To jest silniejsze od Ciebie?

Chce ich wywalic do Championship.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
ten system jest zły

małoletnie prostytutki na ulicach Polskich miast


Strona 62 z 161 1 2 60 61 62 63 64 160 161

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, alfa, latajaca_holenderka, forty, JelineK, Sensei), 1,175 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,729
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1