Co Ty Akagi pindolisz. Młode chłopaki zapieprzają za czapkę gruszek aż miło. Widzą Kądziora, który pojechał na kadrę i już 50 klocka na koncie od rudego. Dobrze wiedzą, że zaraz przyjedzie Helmut z Bundesligi i do kontraktu dołoży nową Panamerę.
Co Ty Akagi pindolisz. Młode chłopaki zapieprzają za czapkę gruszek aż miło. Widzą Kądziora, który pojechał na kadrę i już 50 klocka na koncie od rudego. Dobrze wiedzą, że zaraz przyjedzie Helmut z Bundesligi i do kontraktu dołoży nową Panamerę.
Co Ty Akagi pindolisz. Młode chłopaki zapieprzają za czapkę gruszek aż miło. Widzą Kądziora, który pojechał na kadrę i już 50 klocka na koncie od rudego. Dobrze wiedzą, że zaraz przyjedzie Helmut z Bundesligi i do kontraktu dołoży nową Panamerę.
Co Ty Akagi pindolisz. Młode chłopaki zapieprzają za czapkę gruszek aż miło. Dobrze wiedzą, że zaraz przyjedzie Helmut z Bundesligi i do kontraktu dołoży nową Panamerę.
A nie kurwa Jodłowiec i Kopczyński
Jodła czy Kopa, to co mieli w życiu sportowym osiągnąć, to już osiągnęli w Legii. Prochu już nie wymyślą.
Natomiast każdy młody wilk myśli że pożre resztę stada.
W Legii też powinni grać Michalakiem, Szymańskim, Niezgodą, Wieteską i kilkoma innymi.
Boguś chciał gwiazdy ale jak filantrop mu nie pozwolił to brać z młodej drużyny i jechać chłopakami po 17 lat, którzy mają chęci a nie Jodłą i Broziem.
chciałbyś a żeby tak Twoja Legia grała, chłopaki grają fajną piłkę i pokazują tym wszystkim tuzom z ligi że są malutcy
Widzę chudy że Ty dzisiaj albo nie pojebałeś, a co ważniejsze nie pojebiesz. Albo przedawkowałeś, bo jesteś agresywny prawie jak pacyfista, chociaż On to robi z większym wdziękiem.