|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,730
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,730 |
Wczoraj mieliśmy imprezę w pracy. Firma dla której jesteśmy podwykonawcami jako elektrycy wynajem bar jeszcze innym podwykonawców. W tamtym roku mogliśmy zamawiać na 10 k wszystko, to od 15 do 17 zamknęli nam rachunek:D. W tym roku jakiś do 19 starczyło, ale nie było polskich hydraulików. Dobrze że jeszcze mam parę Łomż w lodówce Dwa szampany i po budżecie. Potwierdzisz Bebeto? zalezy gdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,730
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,730 |
Sensei po 6 piwach autem jechałeś ? takie piwa że nic po nich nie czuć . 4% to co to za piwo skoro adamek pijany jezdzil, to 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,393
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,393 |
do przerwy kontaktowego nie strzelili, wiec tyle tu po mnie, wszystko inne wchodzi nara  to wszystko wina jagi, zaksięgował mistrza dla menczesteru więc musiało się zesrać
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Sensei po 6 piwach autem jechałeś ? takie piwa że nic po nich nie czuć . 4% to co to za piwo skoro adamek pijany jezdzil, to  niezłe macie podejście ciekawe jakbyście zareagowali jakby okazało się, że ktoś wypity potrącił i zabił kogoś z waszych bliskich
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Frankfurt 22222
trzymać albo dawać na 33333333
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,730
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,730 |
a ja mam na obu kuponach jako jedyny mecz podwojony, bo bylem pewny zdarza sie najlepszym
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
a ja mam na obu kuponach jako jedyny mecz podwojony, bo bylem pewny zdarza sie najlepszym tronk też tak miał ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,730
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,730 |
Sensei po 6 piwach autem jechałeś ? takie piwa że nic po nich nie czuć . 4% to co to za piwo skoro adamek pijany jezdzil, to  niezłe macie podejście ciekawe jakbyście zareagowali jakby okazało się, że ktoś wypity potrącił i zabił kogoś z waszych bliskich ja nie toleruje tego, sam nie pije kiedys bez alko jezdzilem tak ostro, wiec nie wiem jakby bylo z alko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,752 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,752 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,730
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,730 |
wg prawa byles pijany 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,752 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,752 Likes: 10 |
Żeby być pijanym to trzeba z 20 takich piw wypić
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,730
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,730 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,752 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,752 Likes: 10 |
wg prawa byles pijany  nawet jakby zatrzymali to kilka ćwiczeń i Cię puszczają, no chyba że głowa na kierownicy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,730
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,730 |
wg prawa byles pijany  nawet jakby zatrzymali to kilka ćwiczeń i Cię puszczają, no chyba że głowa na kierownicy #zalezy na jakiego trafisz, jak "pies" wyczuje....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Okazaki gol obyś Pep chuju nie wpuścił Jesusa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Okazaki gol obyś Pep chuju nie wpuścił Jesusa pewnie go wpuści bo Kun pierwszy mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,730
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,730 |
ja pamietam jak mialem 20 lat i zlapali za jazde 88mil/h=144 km/h
a limit byl 88km/h=55mil/h
Jako zawodowy lizus, dzieki swojemu nastawieniu, uniknalem aresztu. Otrzymalem wykroczenie, zamiast mandatu. Wizyta u prawnika, 500$ i zmniejszyl do wykroczenie na najdrozszy mandat, cos ok 350$.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,730
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,730 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,752 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,752 Likes: 10 |
Ja już sąd mam tutaj za sobą , jazda 20 mil ponad limit i pękniętą szyba. Mandat 300$
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|