|
|
Dołączył: Feb 2016
Posty: 51
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2016
Posty: 51 |
Już 12 października... Riverdale Sezon 2 w Netflix ale bym pomęczył tą blondynke i czarną z riverdale..ale mają chłopaków ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10 |
Nie kurwa..nie mają!! Możesz kurwa pomęczyć i blondynke i czarną
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,678 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,678 Likes: 12 |
Suburra serial dziś Netflix wypuścił 1 sezon. Petarda.. Polecam też film Suburra.. Oglądać, mafia, hazard, Watykan Też polecam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Nie kurwa..nie mają!! Możesz kurwa pomęczyć i blondynke i czarną 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
Witam, witam i o zdrowie pytam  Oglądacie Mindhunter'a na netflix'ie ? Łyknąłem wczoraj wieczorem 3 odcinki i hmmm.... niby jest ok, ale czegoś mnie brakuje. Więcej zwyroli, chorych akcji i FBI w akcji. Zdaje się Fincher reżyserował więc powinno być ok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
 przyjemny film
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2 |
Witam, witam i o zdrowie pytam  Oglądacie Mindhunter'a na netflix'ie ? Łyknąłem wczoraj wieczorem 3 odcinki i hmmm.... niby jest ok, ale czegoś mnie brakuje. Więcej zwyroli, chorych akcji i FBI w akcji. Zdaje się Fincher reżyserował więc powinno być ok. Fakt,wolno się rozkręca,ale ogolnie daje rade
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,678 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,678 Likes: 12 |
I jak dalej ten Mindhunter bo 2 pierwsze odcinki to nie zachecaja by dotrwac do 9,10 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9 |
Dzieki za Suburre, fajnie sie to oglada 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
I jak dalej ten Mindhunter bo 2 pierwsze odcinki to nie zachecaja by dotrwac do 9,10  Obejrzałem już 8 i kuna szału nie ma niestety. Do ostatecznego werdyktu zaczekam jak już całość obejrzę. Czekałem na ten serial z wywieszonym jęzorem no i niestety bardziej jestem rozczarowany niż zadowolony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,678 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,678 Likes: 12 |
 To słabo , zobacze jutro czy to przemecze jakos dalej
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
No wlasnie ja obejrzalem dwa odcinki i mnie tak wynudzilo, ze sobie daje na wstrzymanie.
Probowalem Riverdale - tez lipa. Po 3 odcinkach odpuscilem.
Teraz zabiore sie za Designated Survivor.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
A jakby ktos nie zauwazyl to ruszyl wlasnie reboot Dynastii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,678 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,678 Likes: 12 |
No ale nie przekonali tym pierwszym odcinkiem  zero krokodylii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,678 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,678 Likes: 12 |
No wlasnie ja obejrzalem dwa odcinki i mnie tak wynudzilo, ze sobie daje na wstrzymanie.
Probowalem Riverdale - tez lipa. Po 3 odcinkach odpuscilem.
Teraz zabiore sie za Designated Survivor. No dla mnie pomysł świetny. Później to już tak różnie bywa ale i tak będę oglądał 2 serie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2 |
Mindhunter,nie wiem skąd te złe oceny u Was. Dla mnie całkiem zgrabny projekt. @rafał,a te krokodyle,to chyba z australijskiego serialu?Powrot Do Edenu,zwał się.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,678 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,678 Likes: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,678 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,678 Likes: 12 |
Zmeczyłem jakos do konca Mindhunter liczac na to ze sie rozkreci. Nie rozkrecil sie i nie polecam . Jak na te zapowiedzi wczesniejsze to mega słaby serial
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
Ok, również skończyłem Mindhunter'a i oto mój werdykt.... Tak, wiem, nikogo to nie obchodzi ale i tak napiszę, hehe  Nie zgodzę się z Rafałem, że jest mega słabo. Jest przeciętnie, w porywach dobrze. Takie 6/10, średniak. Co się mnie podobało: - przesłuchania - pomaganie lokalnej policji w rozwiązywaniu zagadek - niekiedy bardzo ładne zdjęcia - chyba to zestawienie stary, doświadczony agent i młody bardziej narwany - aktorstwo na plus Co się nie podobało - za mało przesłuchań - za mało pomagania lokalnej policji Zamiast tego dostaliśmy bardziej osobiste wątki poszczególnych bohaterów by ich lepiej poznać. To niby też potrzebne, ale mnie osobiście nudziło. Gdyby nam pokazali więcej psycholi, wykręconych zagadek, czymś nas zajęli byłoby dużo lepiej. Końcówka sugeruje kolejny sezon. Nie wiem czy jakieś decyzje już zapadły na ten temat, ale mam nadzieję że powstanie. Kurwens, tak patrzę na filmy jakie nakręcił Fincher i normalnie nie wierzę, że teraz wyszło tak przeciętnie, jedynie poprawnie. http://www.filmweb.pl/person/David.Fincher
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|