|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,439 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,439 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
Skurczybyki, nie chcą mnie zweryfikować uczciwie w 21bet [ 21ruaffiliate.com].
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,439 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,439 Likes: 11 |
Co Ty opowiadasz  Moze nie masz papieru jaki chca ale uczciwie nie chca zweryfikowac to naprawde fajne stwierdzenie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
Nie mam tego najważniejszego. Dokumentu za prąd itd z moim imieniem i nazwiskiem. Faktur za tel. nie chcą. Nie mam im już co wyslac.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
To zrob nieuczciwie i w photoshopie czy gimpie podmien na rachunku za prad na swoje dane osobowe. 5 minut roboty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462 |
Nie mam tego najważniejszego. Dokumentu za prąd itd z moim imieniem i nazwiskiem. Faktur za tel. nie chcą. Nie mam im już co wyslac. Ja też nie miałem, ale przyjeli np. PDF z wyciągniem z internetowego konta bankowego. Bez żadnego problemu. Problem mam za to z nimi po wczorajszej awarii. Zanotowałem stratę, a oni jakby nigdy nic skroili mi z konta podwójną wartość tej straty. Od rana wysyłam monity w tej sprawie, ale dział techniczny nie raczy odpisać. Zobaczymy jak się sprawa skończy, ale radzę pilnować swojego salda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
Komu jeszcze wpłynął dziś bonus w ESB? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Ja dostalen Na jakuch zasadachvto daja?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Ktos wie jak przyznaja ten bonus?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Dobra juz wiem, przyznaja co. Poniedzialek jak ktos ma strate
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462 |
Też zajrzałem na ESB i jak widać mają nowy regulamin. Niestety prócz zmiany na plus (bonus) są też zmiany na minus, które w moim przypadku przeważałyby m.in wprowadzenie maksymalnych kursów, jakie można grac pod lay, limity zobowiązań, itd. Chyba jednak odczuli odpływ ludzi z tej "vipowskiej" platformy. Duży plus dla 21bet [ 21ruaffiliate.com]. Po 6 dniach w końcu przyznali się do błędu w rozliczeniu rynku i w ramach rekompensaty nie tylko zwrócili mi zabrane pieniążki, ale również anulowali feralnego reda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174 |
Moim zdaniem ESB przypomina teraz spoldzielnie. Na pewno nie jest to buk, nie jest gielda, a tym bardziej brokerem. Powstala platforma, w ktorej typujemy, nie znajac ostatecznego kursu, bo jest on zalezny od naszych calotygodniowych dokonan i dokonan pozostalych 'czlonkow' spoldzielni (ciekawe jak to wszystko odniesc do ustawy antyhazardowej). Panowie, potwierdzcie, ze otrzymaliscie bonus w wysokosci 16,15% od strat w okresie 6.10-8.10. Osoby z zyskami w tym okresie maja kapital wyplacalny. Problem pojawi sie, gdy w spoldzielni bedzie wiecej kapitalow wygrywajacych niz przegrywajacych i to przez okres dluzszy niz 4 tygodnie. Wygrywajacy beda musieli pogodzic sie ze strata jakiegos procenta wygranej! A kazdy z nas dazy do wygrania, ESB na pewno wyciaga commision, wiec w puli bedzie coraz mniej gotowki, chyba ze znajda sie osoby, ktore beda stale tracily, lub co jakis czas dostarczaly kapitalu. Projekt wart analizowania ze wzgledu na korelacje z BF, ale obarczony duzym ryzykiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
Spoko, ja im dostarczam ten kapitał non stop 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Po ilu dniach mozna wyplacic teraz zysk? Ktos sie orientuje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Ktos jeszcze gra? Wyplacal ktos zysk, chodzi mi czy robia jakies problemy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
I czy mozna wyplacic po tym zarezerwowanym okresie calosc zysku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
Mozna wypłacać. Nie robią żadnych problemów. W poniedziałek dostałem prawie 300 ojro bonusu (taki wpier...l zaliczyłem przez weekend), i zapłaciłem ten bonus od razu w całości.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|