Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 20 1 2 12 13 14 15 16 19 20
rafal08 #7015188 06/10/2017 18:05
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
A jest?

Bonus: Unibet
Vega1 #7015189 06/10/2017 18:06
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,439
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,439
Likes: 11

rafal08 #7015198 06/10/2017 18:12
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
Skurczybyki, nie chcą mnie zweryfikować uczciwie w 21bet [21ruaffiliate.com].

rafal08 #7015199 06/10/2017 18:13
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Czemu

Vega1 #7015208 06/10/2017 18:26
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,439
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,439
Likes: 11
Originally Posted by Vega1
Skurczybyki, nie chcą mnie zweryfikować uczciwie w 21bet [21ruaffiliate.com].

Co Ty opowiadasz smile Moze nie masz papieru jaki chca ale uczciwie nie chca zweryfikowac to naprawde fajne stwierdzenie grin

rafal08 #7015246 06/10/2017 19:02
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
Nie mam tego najważniejszego. Dokumentu za prąd itd z moim imieniem i nazwiskiem. Faktur za tel. nie chcą. Nie mam im już co wyslac.

rafal08 #7015253 06/10/2017 19:07
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
To zrob nieuczciwie i w photoshopie czy gimpie podmien na rachunku za prad na swoje dane osobowe. 5 minut roboty.

Vega1 #7015306 06/10/2017 19:39
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Originally Posted by Vega1
Nie mam tego najważniejszego. Dokumentu za prąd itd z moim imieniem i nazwiskiem. Faktur za tel. nie chcą. Nie mam im już co wyslac.
Ja też nie miałem, ale przyjeli np. PDF z wyciągniem z internetowego konta bankowego. Bez żadnego problemu.

Problem mam za to z nimi po wczorajszej awarii. Zanotowałem stratę, a oni jakby nigdy nic skroili mi z konta podwójną wartość tej straty. Od rana wysyłam monity w tej sprawie, ale dział techniczny nie raczy odpisać. Zobaczymy jak się sprawa skończy, ale radzę pilnować swojego salda.

rafal08 #7017936 10/10/2017 18:56
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
Komu jeszcze wpłynął dziś bonus w ESB? smile

rafal08 #7018211 10/10/2017 21:48
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Ja dostalen
Na jakuch zasadachvto daja?

rafal08 #7018460 11/10/2017 12:38
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Ktos wie jak przyznaja ten bonus?

rafal08 #7018462 11/10/2017 12:49
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Dobra juz wiem, przyznaja co. Poniedzialek jak ktos ma strate

rafal08 #7018531 11/10/2017 15:37
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Też zajrzałem na ESB i jak widać mają nowy regulamin. Niestety prócz zmiany na plus (bonus) są też zmiany na minus, które w moim przypadku przeważałyby m.in wprowadzenie maksymalnych kursów, jakie można grac pod lay, limity zobowiązań, itd. Chyba jednak odczuli odpływ ludzi z tej "vipowskiej" platformy.

Duży plus dla 21bet [21ruaffiliate.com]. Po 6 dniach w końcu przyznali się do błędu w rozliczeniu rynku i w ramach rekompensaty nie tylko zwrócili mi zabrane pieniążki, ale również anulowali feralnego reda.

rafal08 #7018577 11/10/2017 18:49
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
E
member
member
E Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
Moim zdaniem ESB przypomina teraz spoldzielnie. Na pewno nie jest to buk, nie jest gielda, a tym bardziej brokerem. Powstala platforma, w ktorej typujemy, nie znajac ostatecznego kursu, bo jest on zalezny od naszych calotygodniowych dokonan i dokonan pozostalych 'czlonkow' spoldzielni (ciekawe jak to wszystko odniesc do ustawy antyhazardowej). Panowie, potwierdzcie, ze otrzymaliscie bonus w wysokosci 16,15% od strat w okresie 6.10-8.10. Osoby z zyskami w tym okresie maja kapital wyplacalny. Problem pojawi sie, gdy w spoldzielni bedzie wiecej kapitalow wygrywajacych niz przegrywajacych i to przez okres dluzszy niz 4 tygodnie. Wygrywajacy beda musieli pogodzic sie ze strata jakiegos procenta wygranej! A kazdy z nas dazy do wygrania, ESB na pewno wyciaga commision, wiec w puli bedzie coraz mniej gotowki, chyba ze znajda sie osoby, ktore beda stale tracily, lub co jakis czas dostarczaly kapitalu. Projekt wart analizowania ze wzgledu na korelacje z BF, ale obarczony duzym ryzykiem.

rafal08 #7019700 13/10/2017 21:02
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
Spoko, ja im dostarczam ten kapitał non stop smile

rafal08 #7030537 27/10/2017 07:43
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Po ilu dniach mozna wyplacic teraz zysk? Ktos sie orientuje?

rafal08 #7032739 29/10/2017 16:40
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Ktos jeszcze gra? Wyplacal ktos zysk, chodzi mi czy robia jakies problemy?

rafal08 #7032745 29/10/2017 16:43
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
I czy mozna wyplacic po tym zarezerwowanym okresie calosc zysku?

rafal08 #7035139 01/11/2017 19:20
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
Mozna wypłacać. Nie robią żadnych problemów.
W poniedziałek dostałem prawie 300 ojro bonusu (taki wpier...l zaliczyłem przez weekend), i zapłaciłem ten bonus od razu w całości.

rafal08 #7035142 01/11/2017 19:20
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
Wypłaciłem - miało być.

Strona 14 z 20 1 2 12 13 14 15 16 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, forty, Sensei, Lukasz111, 11kera11, rafal08, betowiec, $-man, rymoholik, burbon, aker, latajaca_holenderka, alfa, kamel, bukma), 2,861 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,662
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1