|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Dzieki Haczyku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Biczyk Jaki stylowy fartuch z Adidasa !
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Witam  Dzisiaj Tottenham w hitowym pojedynku z CP wystąpi bez dwóch pierwszych bramkarzy oraz Alliego. Zastanawiałem się nad nim w Fantasy ale nie transferowałem Tottenham : Gazzaniga, Aurier, Sanchez, Vertonghen, Rose, Dier, Winks, Sissoko, Eriksen, Son, Kane (C). CP : Speroni, Ward, Dann, Sakho, Fosu-Mensah, Milivojevic, Cabaye, Schlupp, Loftus-Cheek, Townsend, Zaha
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
ja w wojsko nie pokowałbym dużego siana
mówiłbym tylko w tv że kupilismy zajebiste granaty i części do samolotów .
pozwolisz ze bede miał inne zdanie niż ty Wojsko Pacyfku nie jest po to żeby Kowalski z Wisniewskim się czuli bezpiecznie albo żeby Pan Andrzej jeździł fajnym czolgiem. To jest gra, projekcja siły i jedynie bardzo silna armia pozwoli nam załatwiać nasze interesy tak jak my chcemy. W innym przypadku będziemy pucybutami Niemiec i paziami Rosji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Dzień dobry tak w ogóle biedaki jebane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Haczyk szukałeś mnie wczoraj. Ale w moim wieku to się śpi o 24.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
o czym wy tu w ogóle rozmawiacie ludzie [Linked Image] [ iv.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968 |
Siema  JEBAC BIEDE !! Totki+Interulo na dzień dybry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
ja w wojsko nie pokowałbym dużego siana
mówiłbym tylko w tv że kupilismy zajebiste granaty i części do samolotów .
pozwolisz ze bede miał inne zdanie niż ty Wojsko Pacyfku nie jest po to żeby Kowalski z Wisniewskim się czuli bezpiecznie albo żeby Pan Andrzej jeździł fajnym czolgiem. To jest gra, projekcja siły i jedynie bardzo silna armia pozwoli nam załatwiać nasze interesy tak jak my chcemy. W innym przypadku będziemy pucybutami Niemiec i paziami Rosji. ale po co nam silna armia ? na pedałenie pierdolą że nato nas obroni  nikt kurwa nie wyciągał do tej pory wniosków z historii naszego narodu a to wielki błąd słuszna uwaga świnko popieram
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Ali nie gra. Kurwa ale mi nie idzie ostatnio w fpl. Kontuzje jakieś czerwone kartki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Haczyk szukałeś mnie wczoraj. Ale w moim wieku to się śpi o 24. Spoko, szukałem pomocy, bo Pacyfek po mnie jechał jak po burej suce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Haczyk szukałeś mnie wczoraj. Ale w moim wieku to się śpi o 24. Spoko, szukałem pomocy, bo Pacyfek po mnie jechał jak po burej suce. rolpasz ich rozpieszcza a pacyf póxniej szaleje na forum i się do wszystkich przypierdala ! ![[Linked Image from ws23.lk]](https://ws23.lk/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/r/o/rose_1.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
ja w wojsko nie pokowałbym dużego siana
mówiłbym tylko w tv że kupilismy zajebiste granaty i części do samolotów .
pozwolisz ze bede miał inne zdanie niż ty Wojsko Pacyfku nie jest po to żeby Kowalski z Wisniewskim się czuli bezpiecznie albo żeby Pan Andrzej jeździł fajnym czolgiem. To jest gra, projekcja siły i jedynie bardzo silna armia pozwoli nam załatwiać nasze interesy tak jak my chcemy. W innym przypadku będziemy pucybutami Niemiec i paziami Rosji. ale po co nam silna armia ? na pedałenie pierdolą że nato nas obroni  nikt kurwa nie wyciągał do tej pory wniosków z historii naszego narodu a to wielki błąd słuszna uwaga świnko popieram Polecam posłuchać kilku prelekcji i wywiadów z Jackiem Bartosiakiem. Co nie zmienia faktu ze Maciarewicz jest part-retarded i pewnie na jakieś kwity na Jarka. Poza tym Antek to człowiek Rydzyka. Polityka to gnoj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
winko tylko słodkie preferuję bo wytrawynych nie trawię kwasem się odbija 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Haczyk szukałeś mnie wczoraj. Ale w moim wieku to się śpi o 24. Spoko, szukałem pomocy, bo Pacyfek po mnie jechał jak po burej suce. Będę miał na niego oko bo ostatnio sobie niezle folguje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
słuchałem bartosiaka dobrze prawi mądry facet dlatego nie jest zapraszany do żadnej tv
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Wino kalifornijskie różowe półwytrawne
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Dobra żegnam szanowną biedę. Czas jechać na ryby. Obyście się dzisiaj wzbogacili. Tego Wam życze.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|