Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
#703928 10/11/2006 16:13
Dołączył: May 2006
Posty: 281
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 281
Chciałbym się dowiedzieć czy otrzymam bonus z polecenia jak uzyskałem 50 punktów i zmniejszyła się ich liczba poprzez tygodniową obniżke?
Po drugie czy moge polecić jakąś osobe, jak jeszcze nie otrzymałem sam bonusu z polecenia?

Bonus: Unibet
#703929 10/11/2006 16:37
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Chciałbym się dowiedzieć czy otrzymam bonus z polecenia jak uzyskałem 50 punktów i zmniejszyła się ich liczba poprzez tygodniową obniżke?
Po drugie czy moge polecić jakąś osobe, jak jeszcze nie otrzymałem sam bonusu z polecenia?

1. (chyba) tak
2. musisz miec 50 pkt na koncie, zeby moc polecac

#703930 10/11/2006 16:41
Dołączył: Oct 2005
Posty: 940
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 940
a ja mam pytanko ocb z tymi ptk bo mam ich kolo 9 tysiecy daja one mi cos ??

#703931 10/11/2006 16:47
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
a ja mam pytanko ocb z tymi ptk bo mam ich kolo 9 tysiecy daja one mi cos ??

zobacz strone wczesniej post na samym dole...

#703932 10/11/2006 17:10
Dołączył: Oct 2005
Posty: 940
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 940
ok juz przyczailem rabat od 5% netto od wygranej

#703933 11/11/2006 09:07
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Strasznie długo BF rozlicza zakłady z siatkówki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#703934 12/11/2006 11:45
Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
Wszyscy tak zachwalaja betfair, ze i ja postanowilem sprawdzic jak to dziala. Jednak podczas rejestracji nie mialem do wyboru opcji konta w złotówkach i majac wybor miedzy EUR i USD, wybrałem dolary. Czy to w niczym nie przeszkadza? Gdzies czytalem ze wpłata mozliwa jest tylko w EUR (?). Domyslam sie ze nie ma mozliwosci zmiany waluty obslugiwanej przez moje konto..

#703935 12/11/2006 11:57
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
nie ma żadnej różnicy czy USD czy EUR. Możesz wpłacić złotówki i system przewalutowuje Ci Twoje środki na USD.

#703936 12/11/2006 12:01
Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
Czy jest wtedy pobierana jakas prowizja od tego przewaluowania?

#703937 12/11/2006 12:07
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3
Quote
Wszyscy tak zachwalaja betfair, ze i ja postanowilem sprawdzic jak to dziala. Jednak podczas rejestracji nie mialem do wyboru opcji konta w złotówkach i majac wybor miedzy EUR i USD, wybrałem dolary. Czy to w niczym nie przeszkadza? Gdzies czytalem ze wpłata mozliwa jest tylko w EUR (?). Domyslam sie ze nie ma mozliwosci zmiany waluty obslugiwanej przez moje konto..

zaloz sobie nowe konto...jak chcesz inna walute

#703938 12/11/2006 12:15
Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
Mozna na te same dane??

#703939 12/11/2006 14:24
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Quote
Mozna na te same dane??
Mozesz miec ile tylko chcesz kont na swoje dane (oczywscie nie zakladaj 1000 kont dla jaj), nie ma z tym zdnego problemu,warunek jest tylko jeden - tylko jedno konto na toje dane moze podlegac bonusow rejestracyjnym (jak np kasa z polecania gdy ktos ciebie polecil przy zakladaniu konta)

#703940 12/11/2006 14:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
o co chodzi w zdarzeniu arsenal liver o nazwie indeks kartek?jest tam tylko jedna opcja do kupienia/sprzedania i nie pisze o co chodzi jaka linia itd. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#703941 12/11/2006 14:53
Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
Dziekuje za informacje. Mam jeszcze jedno ostatnie pytanie - mam plan gry oprarty na trafianiu singli 1.60. Czy betfair nadawalby sie do grania takich singli? W sensie czy można bez wiekszej filozofi wyciąganąć jakies wyzsze kursy na dane spotkanie (w porownianiu z inymi bukami)?

PS. Jestem lajkonikiem jesli chodzi o tego buka.

#703942 12/11/2006 15:23
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
w porownaniu z innymi bukami to na zdarzenia popularne masz praktycznie zawsze wyzsze kursy niz w innych bukach.

#703943 12/11/2006 17:29
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Quote
Dziekuje za informacje. Mam jeszcze jedno ostatnie pytanie - mam plan gry oprarty na trafianiu singli 1.60. Czy betfair nadawalby sie do grania takich singli? W sensie czy można bez wiekszej filozofi wyciąganąć jakies wyzsze kursy na dane spotkanie (w porownianiu z inymi bukami)?

PS. Jestem lajkonikiem jesli chodzi o tego buka.

chyba laikiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#703944 12/11/2006 17:55
Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
tak wiem, to był taki dowcip multimedialny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#703945 12/11/2006 19:44
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Witam. Panowie nic sie nie zmienilo jesli chodzi o wyplaty na polskie konto? Dalej jedyna opcja jest wyplata poprzez "przelew miedzynarodowy" ? I jeszcze jedno jak powiedzmy zlece wyplate 1000 Euro to na konto przyjdzie mi 985E ? (15E odejmuja z wyplaty czy z konta betfair osobno?).

Z gory dzieki za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Pozdrawiam,
Robinho.

#703946 13/11/2006 17:02
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3
Quote
Czy jest wtedy pobierana jakas prowizja od tego przewaluowania?

Betfair nie pobiera prowizji od przeliczenia walut, stosuje kurs ze strony www.xe.com [xe.com]
http://www.betfairpromo.com/polish/polishbankaccount.htm

#703947 13/11/2006 17:38
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3
Quote
Witam. Panowie nic sie nie zmienilo jesli chodzi o wyplaty na polskie konto? Dalej jedyna opcja jest wyplata poprzez "przelew miedzynarodowy" ? I jeszcze jedno jak powiedzmy zlece wyplate 1000 Euro to na konto przyjdzie mi 985E ? (15E odejmuja z wyplaty czy z konta betfair osobno?).

Z gory dzieki za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Pozdrawiam,
Robinho.

Brak zmian. Z tym wyjatkiem, ze wyplate mozna dokonac nie tylko przelewem miedzynarodowym ale takze inna metoda np. na karte, MB, Neteller itd. Wychodzi duzo taniej i szybciej.

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, betowiec, Akhu, $-man, Sensei, rymoholik, forty, 11kera11, rafal08, aker, latajaca_holenderka, alfa, kamel), 2,847 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,662
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1