|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 281
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 281 |
Chciałbym się dowiedzieć czy otrzymam bonus z polecenia jak uzyskałem 50 punktów i zmniejszyła się ich liczba poprzez tygodniową obniżke? Po drugie czy moge polecić jakąś osobe, jak jeszcze nie otrzymałem sam bonusu z polecenia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Chciałbym się dowiedzieć czy otrzymam bonus z polecenia jak uzyskałem 50 punktów i zmniejszyła się ich liczba poprzez tygodniową obniżke? Po drugie czy moge polecić jakąś osobe, jak jeszcze nie otrzymałem sam bonusu z polecenia? 1. (chyba) tak 2. musisz miec 50 pkt na koncie, zeby moc polecac
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 940
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 940 |
a ja mam pytanko ocb z tymi ptk bo mam ich kolo 9 tysiecy daja one mi cos ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
a ja mam pytanko ocb z tymi ptk bo mam ich kolo 9 tysiecy daja one mi cos ?? zobacz strone wczesniej post na samym dole...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 940
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 940 |
ok juz przyczailem rabat od 5% netto od wygranej
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Strasznie długo BF rozlicza zakłady z siatkówki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2005
Posty: 80 |
Wszyscy tak zachwalaja betfair, ze i ja postanowilem sprawdzic jak to dziala. Jednak podczas rejestracji nie mialem do wyboru opcji konta w złotówkach i majac wybor miedzy EUR i USD, wybrałem dolary. Czy to w niczym nie przeszkadza? Gdzies czytalem ze wpłata mozliwa jest tylko w EUR (?). Domyslam sie ze nie ma mozliwosci zmiany waluty obslugiwanej przez moje konto..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344 |
nie ma żadnej różnicy czy USD czy EUR. Możesz wpłacić złotówki i system przewalutowuje Ci Twoje środki na USD.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2005
Posty: 80 |
Czy jest wtedy pobierana jakas prowizja od tego przewaluowania?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3 |
Wszyscy tak zachwalaja betfair, ze i ja postanowilem sprawdzic jak to dziala. Jednak podczas rejestracji nie mialem do wyboru opcji konta w złotówkach i majac wybor miedzy EUR i USD, wybrałem dolary. Czy to w niczym nie przeszkadza? Gdzies czytalem ze wpłata mozliwa jest tylko w EUR (?). Domyslam sie ze nie ma mozliwosci zmiany waluty obslugiwanej przez moje konto.. zaloz sobie nowe konto...jak chcesz inna walute
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2005
Posty: 80 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Mozesz miec ile tylko chcesz kont na swoje dane (oczywscie nie zakladaj 1000 kont dla jaj), nie ma z tym zdnego problemu,warunek jest tylko jeden - tylko jedno konto na toje dane moze podlegac bonusow rejestracyjnym (jak np kasa z polecania gdy ktos ciebie polecil przy zakladaniu konta)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435 |
o co chodzi w zdarzeniu arsenal liver o nazwie indeks kartek?jest tam tylko jedna opcja do kupienia/sprzedania i nie pisze o co chodzi jaka linia itd. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2005
Posty: 80 |
Dziekuje za informacje. Mam jeszcze jedno ostatnie pytanie - mam plan gry oprarty na trafianiu singli 1.60. Czy betfair nadawalby sie do grania takich singli? W sensie czy można bez wiekszej filozofi wyciąganąć jakies wyzsze kursy na dane spotkanie (w porownianiu z inymi bukami)?
PS. Jestem lajkonikiem jesli chodzi o tego buka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435 |
w porownaniu z innymi bukami to na zdarzenia popularne masz praktycznie zawsze wyzsze kursy niz w innych bukach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
Dziekuje za informacje. Mam jeszcze jedno ostatnie pytanie - mam plan gry oprarty na trafianiu singli 1.60. Czy betfair nadawalby sie do grania takich singli? W sensie czy można bez wiekszej filozofi wyciąganąć jakies wyzsze kursy na dane spotkanie (w porownianiu z inymi bukami)?
PS. Jestem lajkonikiem jesli chodzi o tego buka. chyba laikiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2005
Posty: 80 |
tak wiem, to był taki dowcip multimedialny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373 |
Witam. Panowie nic sie nie zmienilo jesli chodzi o wyplaty na polskie konto? Dalej jedyna opcja jest wyplata poprzez "przelew miedzynarodowy" ? I jeszcze jedno jak powiedzmy zlece wyplate 1000 Euro to na konto przyjdzie mi 985E ? (15E odejmuja z wyplaty czy z konta betfair osobno?).
Z gory dzieki za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Pozdrawiam, Robinho.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3 |
Witam. Panowie nic sie nie zmienilo jesli chodzi o wyplaty na polskie konto? Dalej jedyna opcja jest wyplata poprzez "przelew miedzynarodowy" ? I jeszcze jedno jak powiedzmy zlece wyplate 1000 Euro to na konto przyjdzie mi 985E ? (15E odejmuja z wyplaty czy z konta betfair osobno?).
Z gory dzieki za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Pozdrawiam, Robinho. Brak zmian. Z tym wyjatkiem, ze wyplate mozna dokonac nie tylko przelewem miedzynarodowym ale takze inna metoda np. na karte, MB, Neteller itd. Wychodzi duzo taniej i szybciej.
|
|
|
Link skopiowany do schowka