|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900 |
Schranzer nie wklejaj wiecej japonek bo jeszcze chwila i zdecyduje sie na emigracje. Ciekawe czy na ulicach Tokio tez chodza takie slicznotki?!
Jesli chodzi o ta co wkleil Kuba88 to jedno w niej bardzo mi sie podoba - zeby. Chociaz mam watpliwosci co do tego czy sa one prawdziwe. Wygladaja jak implanty podobne do tych jakie maja gwiazdy show biznesu. Nie zmienia to jednak faktu, ze zabki ma sliczne. Mozecie sie smiac, ale zeby to jedna z wazniejszych rzeczy na jaka zwracam uwage u dziewczyny. A co do reszty to calkiem przecietna z niej dziewczyna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Szkoda że żaden link powyżej nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> przynajmniej u mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Żaden link nie działczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 582
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 582 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Ok już działa. Po prostu trzeba skopiować adres i ręcznie wkleić w przeglądarce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Ale klamoty...kasować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Stoin chciałbym żeby te klamoty szwendały się po moich ulicach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Stoin chciałbym żeby te klamoty szwendały się po moich ulicach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> E tam.Jedyna która wpadła mi w oko to ta którą kiedyś wlkeiłeś...taka mała z dużym cyckiem...nie mogę jej znalezć w temacie :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900 |
Dla mnie bomba, zwlaszcza ta ostatnia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Stoin zapewne chodziło Ci o tą panią - Reon_Kadena [rapidshare.com] (Reon.avi 6,67 MB) Pzdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,395
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,395 |
[Linked Image] [ img292.imageshack.us] fajny stroj na impreze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
http://www.smog.pl/wideo/5772/alessandra_ambrosio/Ta mi wpadła w oko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Sorry za post pod postem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
ZA JE KUR WA BIS TA po prostu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> ale foto... nie no odplywam... moj typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549 |
ZA JE KUR WA BIS TA po prostu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> ale foto... nie no odplywam... moj typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> no ja tez, zwlaszcza ze to moja koleżanka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dla Ciebie jeszcze jedna fota <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cd43e5321c07ae31.html
|
|
|
Link skopiowany do schowka