Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Pod znakiem zapytania stoi w dzisiejszym meczu występ Daliborki Vilipić. Bośniaczka skręciła niedawno staw skokowy, nie mogła zagrać już podczas ostatniego ligowego meczu z Cukierkami Odra.

PS:sorki za 3 posty pod rzad ale co znajde to wklejam...

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
No to ja dorzuce swoje trzy grosze Sopron bije wszystkich przegral tylko w spartaku ktory jest pozasiegiem ekip w tej grupie ( choc nei wykluczam ze u siebie powalcza) Wygrana u siebie 25pkt mowi duzo pokazuje ze miedzy tymi ekipami jest klkasa roznicy i co z tego ze zagra De forge jak najprawdopodbniej nie bedzie Vilipic. 25pkt to zaduzo zeby zredukowal to wlasny parkiet bynejmniej moim zdaniem i tak wynika z moich przemyslen i jakiegos tam doswiadczenia pododbna sytuacja w valenci z tym ze Ros Casares z meczu na mecz sie dodatkowo zgrywa moim zdaniem nic tylko grac do tego Prokom +7,5 i mamy piekne aczko za 100 i <impra>

Dołączył: Sep 2004
Posty: 3,063
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 3,063
Riley nie zagra z Fenerbahce, dopiero w sobotę z Wisłą. Tak napisano w Wyborczej. Myślę że na jutro dobrą opcją jest Fenerbahce+Brno+Pecs.
Węgierki muszą wreszcie wygrać jakiś wyjazd, a lepszej okazji nie będzie. Samarę celowo odpuszczam- zbyt niski kurs, szkoda nerwów, Praga już dzielnie walczyła z Bourges, a królewny z Samary mają kłopoty z koncentracją.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Tak Riley napewno nie zagra dzisiaj ona przyjechala tylko na jedno spotkanie z Wisla i wraca do domu i dopiero dolaczy do Lotosu w lutym. Dzis zdecydwonaie Fenerbache i Samara. Wegoerki graja mizernie na wyjezdzie a Belgijki pregywaja amlo wiec po co sie stresowac;) a co do Brna mecz na szczycie i napewno nei po takim kursie......

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Quote
Tak Riley napewno nie zagra dzisiaj ona przyjechala tylko na jedno spotkanie z Wisla i wraca do domu i dopiero dolaczy do Lotosu w lutym. Dzis zdecydwonaie Fenerbache i Samara. Wegoerki graja mizernie na wyjezdzie a Belgijki pregywaja amlo wiec po co sie stresowac;) a co do Brna mecz na szczycie i napewno nei po takim kursie......
czyli Fenerbache można dziś osto dawać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />?

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Przede wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla polskiegognoma, że dzieli sie swoimi przemyśleniami.

Jak dla mnie to Lotos nie ma zbytnio szans z Fenerbahce, a kurs 1,7 jest porządny plus na faworytki: Pecs 1,3 i Brno 1,25.

Trochę mnie zastanawia Praga-Samara.
Różnica klasy kolosalna, ale Czeszki u siebie nie grają źle. Z Bourges porażka w ostatnich sekundach, porażka z Avenidą w ostatniej kwarcie i do tego zwycięstwo ze słabymi Belgijkami.
Dlatego w profie +12,5 za 1,8 na Czeszki wygląda nieźle.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Jak dla mnie to ładnie wygląda Brno-Jekaterniburg (+11,5)po kursiku 1,8. Sądze, że pogromu nie będzie dlatego warto zagrać na dwójeczkę.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Rowniez sie zastanwialem nadtym +11,5 na Jekaterinburg ale zniechecila mnie porazka az 16 punktami z valencia na wyjezdzie.... Aczkolwiek Brno nie wygrywa az tak przekonywujaco .... Na obenca chwila mam Fenerbache i chyba dam Samare za 1,2 + 1,75 w sts i jako trzecie spotkanie cos z dwojki cibona - roma lub Union - juventut ale to nie w tym temacie a handi dzis z kobiet chyba odpuszacze ....

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Zaczne od wczorajszego dnia, bo byl bardzo ladny, tak jak myslalem Wisle stac bylo na zwyciestwo z Wegierkami, ktore nie sa nie wiadomo kim.

Dzisiaj zaczne od szlagieru, jakim niewatpliwie jest spotkanie w Brnie, Gambrinus podejmuje dawna Uraloczke, a teraz UMMC. Powiem szczerze, ze zupelnie nie rozumiem kursow, Gambrinus jest bardziej zbilansowany, to fakt, moze troche silniejszy, ale UMMC ma w skladzie takie indywidualnosci, ze rownie dobrze 1 z nich moze spokojnie zalatwic mecz, co z reszta widzielismy w pierwszym spotkaniu tych ekip w Rosji, Ch. Ford rzucila 37 pkt. i to wystarczylo do zwyciestwa z Czeszkami, albo moze czasekim klubem jednym punktem. Gambrinus u siebie a na wyjezdzie to 2 rozne ekipy, wiec szanse na win niewatpliwie wyzsze Czeszek, ale po takim kursie? Niet.

Lotos-Fener 1.7 na turecka ekipe biore z buziakiem w reke, calkiem fajna ekipa turecka stanie na przeciw Lotosowi, ktory z roku na rok coraz slabszy, najpierw sprowadzano coraz slabsze zagraniczne zawodniczki, potem opuscila zespol Biba, zostaly calkiem niezle Polki - Kobryn i Pawlak, sa jakiestam Amerykanki, ale nie pierwszego rzutu. Do tego Krzysiu na lawce trenerskiej, ja dobrze zycze polskim ekipom i sie bardzo ucieszylem wczoraj z wygranej Wisly jak i Prokomu, ale dzis? Nie widze szans, a jak nie widze szans to przy 1.7 na Turczynki dla mnie to jest value.

2 pozostale spotkania to raczej pewne 2-ki. Pecs musi wygrac, Namur to troche za slaba ekipa na Eurolige. Z kolei CSKA gra w Pradze, z nazwiskowo niezle wygladajaca ekipa ZVVZ USK, ktora u siebie gra srednio, niby walczyla z Bourges, niby walczyla z Salamanca, ale...przegrala. Dla mnie CSKA to mocniejsza ekipa niz Bourges, zdecydowanie.

Jeszcze slowko odnoscie tureckiej ekipy, jedyna wada tego typu to to, ze to masowka.

Dołączył: Jul 2006
Posty: 31
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 31
uwaga na czeszki z Pragi- mają niezłą, nową murzynkę- patrz strona klubowa!!!

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Barbara Farris - pierwszopiatkowa zawodniczka Liberty zastapi pierwszopiatkowa zawodniczke Seattle Storm J. Burse w ekipe Pragi...nie sadze, zeby to wzmocnilo ta ekipe.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 20
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 20
Post deleted by tomo

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Post deleted by tomo

Dołączył: Feb 2006
Posty: 20
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 20
[color:"red"]BAN[/color]

Last edited by tomo; 07/12/2006 22:00.
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Dzisiaj odbyla sie pierwsza czesc kolejeczki, szkoda, ze Radziu w innym przebraniu nie zaszczycil nas swoimi typami. Dzis ogromna sensacja w Moskwie z udzialem naszej Wiselki, Spartak pokonany. Na quasi juz zasialo sie poruszenie o tym jak mozna grac na Rosjanki, ktore maja pierwsze miejsce, chcialoby sie odpowiedziec jak mozna zabierac glos nie majac zielonego pojecia o zasadach panujacych w Eurolidze. Cieszy bardzo postawa Wisly, ktora sie ze spotkania na spotkanie rozgrywa, a jesli trenerzy Spartaka beda prowadzic zespol w czasie spotkania w takim stylu, to ja im nie wroze niczego dobrego w dalszej fazie z najmocniejszymi przeciwnikami. Ale to nie moj problem. Jutro jakiestam spotkania sa...zadziwia kurs na Valencie, po takim kursie chyba grzech ich nie sprobowac, powinny sobie tez poradzic dziewczyny z Fener u siebie ze slabym albo moze lepiej bedzie brzmialo nienajmocniejszym Valenciennes. Kurs na TEO tez wart przemyslenia, ale chyba to nie jest takie do konca pewne zdarzenie, Litwinki z kazdym tygodniem zadziwiaja in -, a Wloszki calkiem niezle w zeszlym tygodniu w Mondeville...przynajmniej jak na moj gust. Takie skromne przemyslenia moje...niech kazdy gra tak jak uwaza...ostatnio cos dziwnego sie na forum wydarzylo...celem nie jest pomoc wzajemna, a zlapanie kogos na nieudanym typie, glupota co poniektorych siegnela zenitu.

Jak ktos nie potrafi jako tako przeanalizowac spotkania niech pozniej nie wylewa zalu na mnie, ze przegral swoje ostatnie pieniadze.

Swojego zdanie nie zmienie...Namur to jest ekipa na Puchar Europy, nie Eurolige...a teraz wiekszosc krytykantow do google i szukac co to Puchar Europy.
Pozdrawiam.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 3,063
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 3,063
A orientujesz się może czy w Schio zagra już Taylor?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
W weekend Schio przegralo u siebie z Umana Vanezia 55:68, Taylor nie bylo nawet na lawce. Raczej nie sadze, zeby zagrala,a nawet jesli to jest ona po dlugiej przerwie i raczej nie wzmocni ekipy, conajwyzej ja oslabi.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Oprocz Taylor nie bedzie także Bernadette Ngoyisy,oststnio przeszła operacje i oczywiscie nie gra.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184
gdzie znajde live z meczu fenerbahce?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
czegoś tu nierozumiem, Wisła gra o 17:15 a mecz pokazują TVP KRAKÓW o 18:30 co jest?????????

Strona 3 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO, rafal08, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, Akhu, alfa, aker, forty, kamel), 2,748 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,921
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1