|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Probierz podaj, ze sie w pizdu do dymisji bo wczorajszego dnia nigdy nie odrobisz w sercach Pasiakow
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Chciałbym być emerytem,chciałbym,ale szans nie mam Ja jeszcze 38 lat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874 Likes: 10 |
Płock - Nowy Sącz widzów 1719 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Płock - Nowy Sącz widzów 1719  granie w grudniu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874 Likes: 10 |
Płock - Nowy Sącz widzów 1719  granie w grudniu... tak..na pierwszej kolejce w lipcu było 6889 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Płock - Nowy Sącz widzów 1719  granie w grudniu... tak..na pierwszej kolejce w lipcu było 6889  czyli 4 razy tyle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
skurwol nie podal sie do dymisji i nie poda pewnie, za duzo zarabia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Cracovia wczoraj jak nie Cracovia, dobrze się pokazali. Oprócz wyniku Wisła mocno przyćmiona. W ogóle derby w ostatnich latach ciekawsze w wykonaniu Cracovii. Wisła totalnie bezpłciowa
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Cracovia wczoraj jak nie Cracovia, dobrze się pokazali. Oprócz wyniku Wisła mocno przyćmiona. W ogóle derby w ostatnich latach ciekawsze w wykonaniu Cracovii. Wisła totalnie bezpłciowa zamienilbym to czasami na wynik spotowy  ciekaw jestem kar, bo takiej ilosci piro i takiego hardcoru dawno nie widzialem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
100tys+ moim zdaniem i z 2-3 mecze przy pustych (ewentualnie sam młyn pusty), sektor do końca sezonu, Cracovia bez wyjazdów do końca sezonu, możliwe że byłby walkower gdyby nie wynik i pewnie jakaś kara zamknięcia stadionu w zawieszeniu na parę meczów
plus coś tam dla Wisły
no na żywo nie widziałem, ale z filmów to niezły dym, nie kojarzę aż takiego młynu na żadnym meczu w ostatnich latach
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
zawiodła mnie Wisła, czy tam Ruch, bo przy takim ostrzale powinni wyskoczyć z tego sektora, a oni stali i tylko bluzgali, słabo jak na tą rzekomą siłę
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
100tys+ moim zdaniem i z 2-3 mecze przy pustych (ewentualnie sam młyn pusty), sektor do końca sezonu, Cracovia bez wyjazdów do końca sezonu, możliwe że byłby walkower gdyby nie wynik i pewnie jakaś kara zamknięcia stadionu w zawieszeniu na parę meczów
plus coś tam dla Wisły
no na żywo nie widziałem, ale z filmów to niezły dym, nie kojarzę aż takiego młynu na żadnym meczu w ostatnich latach nie ma szans na sam mlyn, ostrzelanie z innego sektora, pirotechnika na mlynie 2-3 razy i na innych sektorach rowniez 2-3 razy derbow na wisle pewnie tez nie obejrzymy zbyt szybko
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
Probierz czeka az go zwolnia, wieksza odprawa do ugrania wowczas,
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
no raczej na szybkie spotkanie nie ma co liczyć z obu stron na derbach  a Probierz to pacan, było mu nie szukać dziury w całym i uciekać z Białegostoku gdzie miał wszystko. Dziś grałby o mistrzostwo drugi raz z rzędu, a tak po 3 latach chwały, gdzie zrobił 3 miejsce, utrzymał drużynę i zdobył wicemistrza znów zjeżdża na dno i będzie musiał od początku budować sobie nazwisko. Teraz może się nie udać z jego charakterem. Po takich derbach przynajmniej powinien podać się do dymisji. Filipiak pewnie i tak zostawiłby go.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ma jaja ale tam gdzie nie trzeba, pierdolil o ilosci godzin odpoczynku po Lechu i ze wrocili o 5... wariat
zostalby w Jadze, Zielinski u nas i wszystkim by to wyszlo na dobre
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
100 lat Kretol! Awansu, podwyzki, wygrania Ligi Mistrzow przez Bayern, a nade wszystko zdrowia i powodzenia w zyciu osobistym. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,452 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,452 Likes: 2 |
Chciałbym być emerytem,chciałbym,ale szans nie mam Ja jeszcze 38 lat  chyba pogubiłeś się w rachunkach
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Kretol najlepszego! Dużo zdrowia i żebyś nie musiał zapierdalac w soboty do roboty. Drugiego miejsca w FPL, żebyś nie sadzal na ławce zawodników, którzy dają punkty jak Okazaki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,757 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,757 Likes: 10 |
Najlepszego Kretol! 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|