Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 59 1 2 3 4 58 59
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Syczewska napisała na twitterze że wszyscy są na sprzedaż tylko musi być odpowiednia oferta ( wyjątek Warszawa smile )

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by jaga1920
teoś jakbyś miał w perspektywie grę w Lechu i walkę o mistrza i grę w Cracovii to co byś wybrał ? smile
wcale nie jest pewne że od nas odejdzie non stop gada że chce za granicę bo to jego ostatni kontrakt będzie teraz i chce podpisać na jak najkorzystniejszych warunkach i w miarę długi
Tazen w Jagielonii też chyba gra i mistrza. Ale jak piszesz ostatnio nie gra. W Lechu też nie wiadomo czy na pierwszy plac się załapie.
W Cracovii po czystkach raczej pierwszy plac.
Pewnie jak piszesz marzy mu sie zagranica więc będzie zwlekał z podpisaniem kontraktu w Polsce licząc że jakaś oferta wpłynie.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,581
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,581
http://a66.tinypic.com/2pzmd8i.jpg

Co to ma być...... co za typiara

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by burbon

poprosze galke truskawkowa i kakaowa wink

Dołączył: May 2001
Posty: 24,155
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155
Likes: 9
Jaga, etoto w ktorym te perly wyszukujesz czesto, z nowa strona startuje za pare dni smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
dzień dobry

panna od Burbona ta co paluchem pokazuje którą gałke

to po butach widać że u pana Sznuka nie odpowiedziałaby na żadne pytanie

fakt nogi to Isco

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,581
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,581
wilk-owscy dnb boks

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,581
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,581
witaj pacyfek, widać że już w Jaworze

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
jeszcze nie

jutro rano wyjazd

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
poseł Suski szefem gabinetu politycznego prezesa rady ministrów laugh

nie wiem czy ten człowiek się nadaje żeby szefować budce z goframi w Mrzeżynie

widać że w pisie czym głupszy tym dalej zajdzie

[Linked Image]

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823
Likes: 10
Biczu, pora na obiad !!

[Linked Image]

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1

Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
mecz szachtar - roma w lidze mistrzow we wroclawiu. Moglby sie na stale przeniesc do Polski, takie Zaglebie Wroclaw w miescie gdzie prawie 100 tysiecy ukraincow plus Polacy chcący obejrzeć prawdziwy futbol a nie kopanine dalby co mecz sporo ludzi na trybunach. PZPN ma i tak lige powiekszyc w nastepnym roku wiec zamiast kolejnej niecieczy zaprosic szachtara ktory i tak juz nigdy do doniecka nie wróci. Po tej reformie i tak zaden klub z PL nie dostanie sie do LM a taki szachtar co roku by tam spokojnie gral i nabijal pkt do rankingu, a takie kluby jak legia czy lech musialby jakos sie starac dobijac do poziomu szachtara. Wizja odlegla ale po komplecie stadionu w lutym na Romie moze zrobic sie blizsza, ale wszystko i tak zalezaloby od PZPN, co myslicie o tym ?

Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Można i AS Rome zaprosić,skoro już tu będą

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
weź duży rozbieg i jebnij z bańki w ścianę później jeszcze raz przeczytaj to co napisałeś mam nadzieję że po tym uderzeniu ten pomysł z twojej głowy wyparuje

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Originally Posted by gwestefan
mecz szachtar - roma w lidze mistrzow we wroclawiu. Moglby sie na stale przeniesc do Polski, takie Zaglebie Wroclaw w miescie gdzie prawie 100 tysiecy ukraincow plus Polacy chcący obejrzeć prawdziwy futbol a nie kopanine dalby co mecz sporo ludzi na trybunach. PZPN ma i tak lige powiekszyc w nastepnym roku wiec zamiast kolejnej niecieczy zaprosic szachtara ktory i tak juz nigdy do doniecka nie wróci. Po tej reformie i tak zaden klub z PL nie dostanie sie do LM a taki szachtar co roku by tam spokojnie gral i nabijal pkt do rankingu, a takie kluby jak legia czy lech musialby jakos sie starac dobijac do poziomu szachtara. Wizja odlegla ale po komplecie stadionu w lutym na Romie moze zrobic sie blizsza, ale wszystko i tak zalezaloby od PZPN, co myslicie o tym ?

ambulans

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
kurwa ludzie wy naprawdę jesteście tacy jebnięci czy tylko żartujecie ?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
stefan to mnie na beksa wygląda.

Dzień dobry piwo

Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Originally Posted by jaga1920
kurwa ludzie wy naprawdę jesteście tacy jebnięci czy tylko żartujecie ?
a to nie to samo?

Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
mozna pisac ze ktos jebniety itd ale tez mozna napisac czemu to zly pomysl. Spojrzcie na takie Monaco, ktore zostalo mistrzem Francji. Spojrzcie na frekwencje Slaska, czemu na niego nikt nie przychodzi, bo graja piach jaka cala ta liga. Futbol to biznes i show, show dla kibicow, biznes dla klubu ktory musi grac raz we Lwowie raz w Charkowie co napewno im nie jest na reke. Lepiej ogladac prawdziwcyh pilkarzy czy ludzi ktorzy udaja pilkarzy. Ja nie pisze o polaczeniu slaska i szachtara tylko 2 oddzielnych klubach.

Strona 2 z 59 1 2 3 4 58 59

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, Sensei, latajaca_holenderka, aker, burbon, alfa, betowiec, forty), 2,742 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,467
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1