|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Syczewska napisała na twitterze że wszyscy są na sprzedaż tylko musi być odpowiednia oferta ( wyjątek Warszawa  )
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
teoś jakbyś miał w perspektywie grę w Lechu i walkę o mistrza i grę w Cracovii to co byś wybrał ?  wcale nie jest pewne że od nas odejdzie non stop gada że chce za granicę bo to jego ostatni kontrakt będzie teraz i chce podpisać na jak najkorzystniejszych warunkach i w miarę długi Tazen w Jagielonii też chyba gra i mistrza. Ale jak piszesz ostatnio nie gra. W Lechu też nie wiadomo czy na pierwszy plac się załapie. W Cracovii po czystkach raczej pierwszy plac. Pewnie jak piszesz marzy mu sie zagranica więc będzie zwlekał z podpisaniem kontraktu w Polsce licząc że jakaś oferta wpłynie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,581
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,581 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
poprosze galke truskawkowa i kakaowa 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9 |
Jaga, etoto w ktorym te perly wyszukujesz czesto, z nowa strona startuje za pare dni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
dzień dobry
panna od Burbona ta co paluchem pokazuje którą gałke
to po butach widać że u pana Sznuka nie odpowiedziałaby na żadne pytanie
fakt nogi to Isco
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,581
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,581 |
wilk-owscy dnb 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,581
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,581 |
witaj pacyfek, widać że już w Jaworze
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
jeszcze nie
jutro rano wyjazd
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
poseł Suski szefem gabinetu politycznego prezesa rady ministrów  nie wiem czy ten człowiek się nadaje żeby szefować budce z goframi w Mrzeżynie widać że w pisie czym głupszy tym dalej zajdzie [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10 |
Biczu, pora na obiad !! [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
mecz szachtar - roma w lidze mistrzow we wroclawiu. Moglby sie na stale przeniesc do Polski, takie Zaglebie Wroclaw w miescie gdzie prawie 100 tysiecy ukraincow plus Polacy chcący obejrzeć prawdziwy futbol a nie kopanine dalby co mecz sporo ludzi na trybunach. PZPN ma i tak lige powiekszyc w nastepnym roku wiec zamiast kolejnej niecieczy zaprosic szachtara ktory i tak juz nigdy do doniecka nie wróci. Po tej reformie i tak zaden klub z PL nie dostanie sie do LM a taki szachtar co roku by tam spokojnie gral i nabijal pkt do rankingu, a takie kluby jak legia czy lech musialby jakos sie starac dobijac do poziomu szachtara. Wizja odlegla ale po komplecie stadionu w lutym na Romie moze zrobic sie blizsza, ale wszystko i tak zalezaloby od PZPN, co myslicie o tym ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2 |
Można i AS Rome zaprosić,skoro już tu będą
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
weź duży rozbieg i jebnij z bańki w ścianę później jeszcze raz przeczytaj to co napisałeś mam nadzieję że po tym uderzeniu ten pomysł z twojej głowy wyparuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
mecz szachtar - roma w lidze mistrzow we wroclawiu. Moglby sie na stale przeniesc do Polski, takie Zaglebie Wroclaw w miescie gdzie prawie 100 tysiecy ukraincow plus Polacy chcący obejrzeć prawdziwy futbol a nie kopanine dalby co mecz sporo ludzi na trybunach. PZPN ma i tak lige powiekszyc w nastepnym roku wiec zamiast kolejnej niecieczy zaprosic szachtara ktory i tak juz nigdy do doniecka nie wróci. Po tej reformie i tak zaden klub z PL nie dostanie sie do LM a taki szachtar co roku by tam spokojnie gral i nabijal pkt do rankingu, a takie kluby jak legia czy lech musialby jakos sie starac dobijac do poziomu szachtara. Wizja odlegla ale po komplecie stadionu w lutym na Romie moze zrobic sie blizsza, ale wszystko i tak zalezaloby od PZPN, co myslicie o tym ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
kurwa ludzie wy naprawdę jesteście tacy jebnięci czy tylko żartujecie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
stefan to mnie na beksa wygląda. Dzień dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
kurwa ludzie wy naprawdę jesteście tacy jebnięci czy tylko żartujecie ? a to nie to samo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
mozna pisac ze ktos jebniety itd ale tez mozna napisac czemu to zly pomysl. Spojrzcie na takie Monaco, ktore zostalo mistrzem Francji. Spojrzcie na frekwencje Slaska, czemu na niego nikt nie przychodzi, bo graja piach jaka cala ta liga. Futbol to biznes i show, show dla kibicow, biznes dla klubu ktory musi grac raz we Lwowie raz w Charkowie co napewno im nie jest na reke. Lepiej ogladac prawdziwcyh pilkarzy czy ludzi ktorzy udaja pilkarzy. Ja nie pisze o polaczeniu slaska i szachtara tylko 2 oddzielnych klubach.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|