|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
mam dla ciebie radę pojedź do Wrocławia i zapytaj kibiców Śląska osobiście co o twoim pomyślę sądzą i tylko uprzedź ich że mówisz śmiertelnie poważnie a jak skończysz tylko miej pod ręką rower bo na piechotę bankowo nie spierdolisz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Ze względu na wczorajszą porażkę WIELKIEGO, forum mecz.pl będzie zamknięte do odwołania
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
Szachtar jak gra w Charkowie,to na mecze ok 4000 kibicow,we Lwowie to ok 2000 w porywach
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
udine powyżej 1.5 gola @4.35 Lisy powyżej 1.5 gola @3.5 pograne singlami
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
do tego powyżej 3.5 gola w Valladolid @3.3 vamooos
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
dziękuję za uwagę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
głowa do góry Ojro na piłce świat sie nie kończy
było wiadomo ze jak posadzisz swój tłusty zadek na trybunach
to będzie blamaż
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
oszukali mnie, miał byc fuck fest i byl... ale w drugą stronę <SZOK> co do tłustego zadka... wypraszam sobie. Po drugiej stronie siedzi modelka 185/76, stopa 43/44, penis rozmiar ojropejski WIELKI  musiał dostać cynk że przyjeżdżam i będę na Arena of Zabrze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
76 kg przy takim wzroście to możesz iść na casting do Listy Schindlera 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
mam dla ciebie radę pojedź do Wrocławia i zapytaj kibiców Śląska osobiście co o twoim pomyślę sądzą i tylko uprzedź ich że mówisz śmiertelnie poważnie a jak skończysz tylko miej pod ręką rower bo na piechotę bankowo nie spierdolisz  i co z tego ze im sie to nie bedzie podobalo, czy ktos im broni chodzic na swoj klub, nie chodza na niego nie bez powodu przeciez. kibic slaska zostanie kibicem slaska, bedac neutralnym kibicem majac do wyboru szachtar czy slask kazdy wybierze szachtar. Co jest dziwnego ze ja chce obejrzec JAK najlepszy zespol, pilkarzy, jak najlepsze show, mozna miec co roku blisko w Polsce LM i fajne kluby albo liczyc ze mistrz PL przejdzie mistrza KAZ, MAC, RUM I CZEch. Mozna miec to we WRO albo jezdzic po madrytach, dortmundach czy londynach zeby zobaczyc na zywo jakies mecze na poziomie. no i forty czy dla szachtara jest dobre ze ma po 2 czy 4 tysiace w tych miastach, a we WRo bedzie komplet oczywiscie tez dlatego ze mecz LM, i zakladajac ze gralby w polskiej lidze mialby wiecej niz te 4 tysiace kibicow na mecz. I mi sie tez nie podoba ze tyle UKR jest we Wro ale co zrobic. Dla mnie jest wiecej plusow niz minusow jakby taki klub gral u nas. MOnaco gra we FRA, Vaduz gra w SUI, a moze za pare lat barca nie bedzie grac w ESP
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
stefan przestań
kiedys pan Przerwa -Tetmajer powiedział/napisał piękne zdanie na ten temat
Forty jak będzie miał czas to może zacytuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Polska dla Polaków Księżyc dla Księży
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Polska dla Polaków Księżyc dla Księży ziemia dla ziemniaków
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Nieźle Burb ja dziś jak zwykle brak czasu teraz nawet nie obiad tylko boczuś z kiszonym ![[Linked Image from pbs.twimg.com]](https://pbs.twimg.com/media/DIzU22dWsAAfyPL.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
Spoko juz przestaje, chcialem zebyscie napisali minusy tego to zadnego nikt nie napisal, za to lepiej karetki wklejac albo pisac ze ktos jebniety, jak ze wszytskim sa plusy i minusy, dla mnie wiecej plusow i tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
W Polsce grają zespoły z Polski a nie z Ukrainy to jest proste
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
mam dla ciebie radę pojedź do Wrocławia i zapytaj kibiców Śląska osobiście co o twoim pomyślę sądzą i tylko uprzedź ich że mówisz śmiertelnie poważnie a jak skończysz tylko miej pod ręką rower bo na piechotę bankowo nie spierdolisz  Już jeden mądry polityk/nie polityk z takiej partii o nazwie bezpartyjni rzucił hasło pogodzenia zwaśnionych kibiców Śląska i Zagłębia i zaproponował na początek zmianę nazw klubów na Śląsk Lubin i Zagłębie Wrocław, a w przyszłości miałby powstać jeden klub Śląsk-Zagłębie Dolny Śląsk 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|