no moze sie troche zagolopowalem ale wg. mnie jest "drewniakiem " ktory zarabia kase tylko dlatego ze ma "wzrost " <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
To co powiesz o Yao?

Kotry moim zdaniem jest najwiekszym drewnem w NBA.
Statystykie jakies tam nawet wykrca, bo graja na niego i T-maca, tez trudnoo przy takim wzroscie nie zdoywac pkt, obrot i nawet podskakiwac nie musi.
Zbiorki to samo, to Kidd ma lepsza srednia niz on <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Przereklamowany i nic wiecej, no ale wizja kasy plynacej z Chin jednak robi swoje, i go trzymaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Co do wczorajszego dnia, moj udany 2/2, czyli Pistons oraz Utah +7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ominalem inne miny to najwazniejsze
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />