Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#707169 03/11/2006 21:59
Dołączył: Aug 2006
Posty: 178
P
member
member
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 178
no nivet goraco zapraszamy ...kazda mysl,uwaga, rada sie przyda:)

Bonus: Unibet
#707170 03/11/2006 22:06
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Quote
Nowy srodkowy to moze byc dobry, ruch, gdyz Mohammed jest zdecydowanie bardziej pozyteczny w ofensywie... a bronić sie nauczy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
nowy srodkowy jest podobne "drewno" w ataku jak BigBen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#707171 03/11/2006 22:52
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Quote
Quote
Nowy srodkowy to moze byc dobry, ruch, gdyz Mohammed jest zdecydowanie bardziej pozyteczny w ofensywie... a bronić sie nauczy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
nowy srodkowy jest podobne "drewno" w ataku jak BigBen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

No nie przesadzaj, w zeszłym sezonie w barwach Spurs potrafił wrzucić 30p w jednym meczu, nie żebym go jakoś wychwalał ale w ataku od Big Bena jest lepszy na pewno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#707172 03/11/2006 23:04
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Quote
No nie przesadzaj, w zeszłym sezonie w barwach Spurs potrafił wrzucić 30p w jednym meczu, nie żebym go jakoś wychwalał ale w ataku od Big Bena jest lepszy na pewno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
no moze sie troche zagolopowalem ale wg. mnie jest "drewniakiem " ktory zarabia kase tylko dlatego ze ma "wzrost " <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#707173 04/11/2006 00:39
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
Wie ktos moze dlaczego expekt zdjal z oferty Lakersow?

#707174 04/11/2006 03:27
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Dzis pocisnalem miami , wqr... bo wysmiani w calych stanach to powinni teraz pojechac, gwiazdeczki nie lubia jak ktos po nich jezdzi, dlatego zlapalem na poczatku gdy wystawili linie cos takiego Miami Heat 3-November-2006 4:35 PM PST Spread -5 for Game 2.040 , to bedzie popularny typ i prawdopodobnie wiekszosc bedzie grac mistrzow, czyli poki wczesniej tym lepiej

Miami 91:85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ufff, bylo goraco, ciekawa koncowka, sporo farta, spodziewalem sie lepszej gry spaslaka i wada

a pistons jak ich nie pocisnalem to gladko wygrali...

#707175 04/11/2006 04:20
Dołączył: May 2006
Posty: 819
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 819
[color:"red"] Takie teksty to zachowaj dla siebie. Ostrzeżenie [/color]

Last edited by Ghost; 04/11/2006 08:13.
#707176 04/11/2006 06:31
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Strasznie dzisiaj przedziwne spotkania , liczba 18 chyba pozostanie dziś pechową , bo taką przewage miały i Byki w 3 kwarcie i ostatecznie przegrały , i niewiele brakowało aby taką przewagę roztrwonili Lakersi ostatecznie Kobe pociągnął zespół i LAL wygrali 117-112. Niespodzianką jest porażka SPURS , ale z przebiegu spotkania nie mieli za wiele do powiedzenia wyraznie ustępowali na tablicach co jest dziwne w ich hali i seryjnie pudłowane ft przyczyniły się do ich fatalnej gry i wielu strat , klase dużą potwierdzili Pistons którzy też na przełomie 3 i 4 dali sie doskoczyć Celtics ale ostatecznie wywiezli wysokie 13-pktowe zwycięstwo , porażke odnieśli też SUNS trwoniąc 10-pktowe prowadzenie jakie utrzymywali przez sporą częśc spotkania , ale nie od dziś wiadomo że ciężko im się gra z Jazzmanami .

Complete results Friday 3/11/2006

Kings - Bulls 89 - 88
Pistons - Celtics 101 - 88
Cavs - Spurs 88 - 81
Timbervolves - Nuggets 112 - 109
Bobcats - Grizzlies 83 - 96
76ers - Magic 105 - 103
Knicks - Hawks 92 - 102
Nets - Heat 85 - 91
Bucks - Raptors 92 - 109
Hornets - Pacers 100 - 91
Jazz - Suns 108 - 104
Trail Blazers - Warriors 89 - 102
SuperSonics - Lakers 112 - 117


The best scorers : <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

L.James (Cleveland ) 35 pkt

#707177 04/11/2006 08:59
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
no moze sie troche zagolopowalem ale wg. mnie jest "drewniakiem " ktory zarabia kase tylko dlatego ze ma "wzrost " <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

To co powiesz o Yao? tongue

Kotry moim zdaniem jest najwiekszym drewnem w NBA.
Statystykie jakies tam nawet wykrca, bo graja na niego i T-maca, tez trudnoo przy takim wzroscie nie zdoywac pkt, obrot i nawet podskakiwac nie musi.

Zbiorki to samo, to Kidd ma lepsza srednia niz on <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Przereklamowany i nic wiecej, no ale wizja kasy plynacej z Chin jednak robi swoje, i go trzymaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Co do wczorajszego dnia, moj udany 2/2, czyli Pistons oraz Utah +7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ominalem inne miny to najwazniejsze

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#707178 04/11/2006 09:08
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
A Lupus znowu jak jest okazja to najezdza na Yao <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#707179 04/11/2006 09:35
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Experto..oj bylo bylo goraca handi na styku tez spdziewalem sie duzo lepszej gry z ich strony

#707180 04/11/2006 11:29
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
9-10 i lekki minus

jak ja uwielbiam NBA. Połowa wyników to w moim rozumieniu Niespodzianki (no dobra - przez małe n bo to początek). Najwieksze to przegrane Phoenix, Denver, Chicago i Orlando (czyżby Phila się czegoś nauczyła na europejskim Tournee ? )

Aha no i mimo wszystko Indiany, ale to przewidziałem.

Dziś 9 spotkań
Pzdr

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, betowiec, JelineK, Lukasz111, alfa), 2,532 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,139
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1