Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Jak ktoś gdzieś ma awans Trinca w hokeja do pogrania. To brać nie czekać.
a ile muszą strzelić, bo zastanawiałem się nad hc -1 albo ich o3,5
Dołączył: May 2001
Posty: 31,414
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,414
Likes: 2
Jak ktoś gdzieś ma awans Trinca w hokeja do pogrania. To brać nie czekać.
???dlaczego?
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Jak ktoś gdzieś ma awans Trinca w hokeja do pogrania. To brać nie czekać.
???dlaczego?
teraz Jyp strzeliło na remis, ale początek nie wychodzili ze swojej tercji
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
zapewne nawet sam hitowy zawodnik nic o tym nie wie
aaa,to z takich hitow.
Mi się wydaję ,że ten sezon chcą jak najniższym kosztem (finansowym)zrobić.
3/4 transferów tak wygląda, nikt nie gada z grajkiem, menadżer mu mówi o ofercie jak już ma dogadane wszystko, a zawodnikowi nie podoba się kierunek
Nie powiedziałbym, że najniższym kosztem. Już i tak budżet jest rozbuchany mocno jak na nas. Odszedł Chomczenowski (ponad 50tys pln/mc), zaraz Gordon, jak znajdzie się ktoś to Sheridan. Wszystkie transfery zależne są od tego kto odejdzie i ile budżetu na pensje się znajdzie. Bo na kwotę transferową/prowizje możemy nawet sypnąć +/- 1mln eur
Dołączył: May 2001
Posty: 31,414
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,414
Likes: 2
Jak ktoś gdzieś ma awans Trinca w hokeja do pogrania. To brać nie czekać.
a ile muszą strzelić, bo zastanawiałem się nad hc -1 albo ich o3,5
2-4 w pierwszym przgrali
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Jak ktoś gdzieś ma awans Trinca w hokeja do pogrania. To brać nie czekać.
a ile muszą strzelić, bo zastanawiałem się nad hc -1 albo ich o3,5
Lepiej o 3,5
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
już i tak mamy za frytki fajny transfer Wójcickiego - miałem mega ból dupy jak trafił do Cracovii, a teraz jest u nas na fajnych warunkach reszta zależy od tego kto odejdzie
Dołączył: May 2001
Posty: 31,414
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,414
Likes: 2
No to Triniec po win @2.0(1X2)
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Jak ktoś gdzieś ma awans Trinca w hokeja do pogrania. To brać nie czekać.
ja tam mam Jyp
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Jak ktoś gdzieś ma awans Trinca w hokeja do pogrania. To brać nie czekać.
a ile muszą strzelić, bo zastanawiałem się nad hc -1 albo ich o3,5
4-2 było w 1 spotkaniu
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Jak ktoś gdzieś ma awans Trinca w hokeja do pogrania. To brać nie czekać.
ja tam mam Jyp
Teraz też bym wolał mieć Jyp
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Jak ktoś gdzieś ma awans Trinca w hokeja do pogrania. To brać nie czekać.
a ile muszą strzelić, bo zastanawiałem się nad hc -1 albo ich o3,5
4-2 było w 1 spotkaniu
to się widzę komplikuje
Dołączył: May 2001
Posty: 31,414
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,414
Likes: 2
Z Trzyncem będzie cięzko.Może łatwiej w Afryce?Angola po win @2.90
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Master bedzie pozniej, bo pojechal na przejazdzke i spotkal kolege, ktory poprosil go o przysluge
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
To Master z Burbiksem.
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Po takim wysylku pewnie caly spiryt wyparowal
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
jutro o 12 jest mecz arka - bytovia, ktos wie gdzie mozna to obstawiac i jakie kursy sa ?
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Biczu, czy to nie jest Twój kot ??
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Trzyniec 3
Burb nie potrafię skupić wzroku na kocie
!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
Biczu, czy to nie jest Twój kot ??
[img]Gdyby to ode mnie zależało to ten lekarz natychmiast miałby wszczęte postępowanie dyscyplinarne skutkujące odebraniem prawa wykonywania zawodu[/img]
Link skopiowany do schowka