Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 54 1 2 9 10 11 12 13 53 54
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Pojedynki Federer Nadal i ich otoczka na forum ustępują emocjami chyba tylko rywalizacji Legii z Jagiellonią

grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Józef Małolepszy
Pojedynki Federer Nadal i ich otoczka na forum ustępują emocjami chyba tylko rywalizacji Legii z Jagiellonią

grin

Najlepsze drużyny, zawodnicy zawsze wywoływały emocje. Moża chociażby przypomnieć, że niektórzy uważają, że np. Gołota był lepszy od Salety.

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by mgrblokers
Master chyba nawet jest fanem z tego co kojarze

Nadal już w III secie chciał skreczować, ale widać było, że jego trener pokazuje, żeby jeszcze trochę wygrał, a później przegrał kreczem, żeby było bardziej wiarygodne. Jakby go naprawde bolało to poprosiłby o nosze, a nie sam schodził. Jak dał radę chodzić to mógł spokojnie grać.

Powinien uczyc się od Edmunda, tak jak to było w Brisbane. Anglik polozyl się na korcie, wydarl z całej sily, Dimitrov znosil go z kortu na swoich barkach, a teraz dzięki takiej zmyłce jest w QF szlema z realną szansa na polfinal. Rafa taki doświadczony, a nie potrafi nawet wiarygodnie udac kontuzji.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ewentualnie występom Legii w europejskich pucharach.

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Originally Posted by fiutek
laser nie graj ,,darmowych,, 1.25 w tenisie jak inni frajerzy to nie bedziesz musial pisac takich postów wink ... Kretol moZe mało elegancko ale za to zgodnie ze stanem faktycznym okrelił ,,panów typerow,,

Ty sie najlepiej okresliles nadajac sobie nick smile

Dołączył: Jan 2018
Posty: 126
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jan 2018
Posty: 126
Halep na rano wyglada dobrze Pliskova slaby mecz ze Strycova serwis kuleje slabo biega @1.8 mozna brac smile


Dołączył: May 2011
Posty: 118
S
member
member
S Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 118
Originally Posted by Master.com back
Prawda jest taka, że gdyby Nadal był walczakiem to by grał z kontuzją, po prostu spusiaczył, a dodatkowy myślę, że zorientował się, że może w nastepnych meczach spotkać się z Federerem, a że jakby grał nawet z kontuzją, to móglby wygrac, to skreczował.
Albo nie zastanawiasz się co piszesz albo krótko siedzisz w tenisie. Parę lat temu w finale AO w podobnej sytuacji tylko ze z powodu kontuzji pleców, Nadal od 3 seta był statystą w meczu z Wawrinką. Dograł do końca i wjebał. 1. Sam po jakimś czasie przyznał ze to był błąd ze grał z kontuzją bo przez to dłużej ją leczył. 2. On o tym nie wie ale ile jobów poszło na niego ze nie kreczuje bo pełno ludzi utopiło wtedy kasę. Teraz jest lepiej, masz poważną kontuzję to krecz i zwrot. Ps. Nadal raczej Federera się nie boi. Bilans mówi sam za siebie. Jak już to bardziej Djoko w formie mu nie leży.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by mgrblokers
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by mgrblokers
Master chyba nawet jest fanem z tego co kojarze

Nadal już w III secie chciał skreczować, ale widać było, że jego trener pokazuje, żeby jeszcze trochę wygrał, a później przegrał kreczem, żeby było bardziej wiarygodne. Jakby go naprawde bolało to poprosiłby o nosze, a nie sam schodził. Jak dał radę chodzić to mógł spokojnie grać.

Powinien uczyc się od Edmunda, tak jak to było w Brisbane. Anglik polozyl się na korcie, wydarl z całej sily, Dimitrov znosil go z kortu na swoich barkach, a teraz dzięki takiej zmyłce jest w QF szlema z realną szansa na polfinal. Rafa taki doświadczony, a nie potrafi nawet wiarygodnie udac kontuzji.

Możliwe też, że mecz był kupiony i Nadal musiał udawać kontuzję, a że chciał grać to nie chciał grać aktorsko (bo chciał grac w tenisa) ale nie mógł bo mecz był sprzedany. Ewentualnie sam mógł zagrać na siebie, że przegra (czyli na przeciwnika, że wygra) i miał już w nosie mecz bo wiedział, że ja skreczuje to i tak wygrał (w sensie zakładu).

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by SINISHA
Originally Posted by Master.com back
Prawda jest taka, że gdyby Nadal był walczakiem to by grał z kontuzją, po prostu spusiaczył, a dodatkowy myślę, że zorientował się, że może w nastepnych meczach spotkać się z Federerem, a że jakby grał nawet z kontuzją, to móglby wygrac, to skreczował.
Albo nie zastanawiasz się co piszesz albo krótko siedzisz w tenisie. Parę lat temu w finale AO w podobnej sytuacji tylko ze z powodu kontuzji pleców, Nadal od 3 seta był statystą w meczu z Wawrinką. Dograł do końca i wjebał. 1. Sam po jakimś czasie przyznał ze to był błąd ze grał z kontuzją bo przez to dłużej ją leczył. 2. On o tym nie wie ale ile jobów poszło na niego ze nie kreczuje bo pełno ludzi utopiło wtedy kasę. Teraz jest lepiej, masz poważną kontuzję to krecz i zwrot. Ps. Nadal raczej Federera się nie boi. Bilans mówi sam za siebie. Jak już to bardziej Djoko w formie mu nie leży.
Niektórzy czasem używają ironii.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by Kretol
Ooo tak jak Master mówi piwo

dramat Kretola

Master żartował przecież


Serio ?

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
przecież ty /zegarekfiutek jesteś najgorszy tutaj, oszukujesz ludzi na forum co do tego co zamierzasz zagrac, piszesz odwrotnie a grasz cos innego. To kim jesteś w takim razie lesny dziadku?

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by haczyk
Ewentualnie występom Legii w europejskich pucharach.

Emocje sięgną zenitu na MS, nie mogę się doczekać.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by SINISHA
Originally Posted by Master.com back
Prawda jest taka, że gdyby Nadal był walczakiem to by grał z kontuzją, po prostu spusiaczył, a dodatkowy myślę, że zorientował się, że może w nastepnych meczach spotkać się z Federerem, a że jakby grał nawet z kontuzją, to móglby wygrac, to skreczował.
Albo nie zastanawiasz się co piszesz albo krótko siedzisz w tenisie. Parę lat temu w finale AO w podobnej sytuacji tylko ze z powodu kontuzji pleców, Nadal od 3 seta był statystą w meczu z Wawrinką. Dograł do końca i wjebał. 1. Sam po jakimś czasie przyznał ze to był błąd ze grał z kontuzją bo przez to dłużej ją leczył. 2. On o tym nie wie ale ile jobów poszło na niego ze nie kreczuje bo pełno ludzi utopiło wtedy kasę. Teraz jest lepiej, masz poważną kontuzję to krecz i zwrot. Ps. Nadal raczej Federera się nie boi. Bilans mówi sam za siebie. Jak już to bardziej Djoko w formie mu nie leży.

Interesowałem się tenisem w czasach jak grał już w ten sport nasz super tenisista Andrzej Grubba, który nie kreczował, bo jest Polakiem i wie, że powinien walczyć do końca, a też na pewno często miał przegrane sety. To takie mówienie teraz, że kontuzja itd. i że nawet serwować nie dałby rady, a można serwować z dołu, z podbicia, podkręconą, np. Grubba tak serwował.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by SINISHA
Originally Posted by Master.com back
Prawda jest taka, że gdyby Nadal był walczakiem to by grał z kontuzją, po prostu spusiaczył, a dodatkowy myślę, że zorientował się, że może w nastepnych meczach spotkać się z Federerem, a że jakby grał nawet z kontuzją, to móglby wygrac, to skreczował.
Albo nie zastanawiasz się co piszesz albo krótko siedzisz w tenisie. Parę lat temu w finale AO w podobnej sytuacji tylko ze z powodu kontuzji pleców, Nadal od 3 seta był statystą w meczu z Wawrinką. Dograł do końca i wjebał. 1. Sam po jakimś czasie przyznał ze to był błąd ze grał z kontuzją bo przez to dłużej ją leczył. 2. On o tym nie wie ale ile jobów poszło na niego ze nie kreczuje bo pełno ludzi utopiło wtedy kasę. Teraz jest lepiej, masz poważną kontuzję to krecz i zwrot. Ps. Nadal raczej Federera się nie boi. Bilans mówi sam za siebie. Jak już to bardziej Djoko w formie mu nie leży.

AO 2014.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Originally Posted by laser
Originally Posted by Kretol
Bujać się frajerzy

Frajerzy? Ty prawdopodobnie kurwa jesteś bity w realu 3 razy dziennie bo tutaj za taki debilny tekst nikt ci nie da po ryju. Ale jak w czerwcu zdasz do Starszaków, spróbujemy to inaczej załatwić puke


Zobacz kto pierwszy obrażał innego użytkownika a tak w ogóle to nie mieszaj sie

Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Master przestań w końcu laugh

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by SINISHA
Originally Posted by Master.com back
Prawda jest taka, że gdyby Nadal był walczakiem to by grał z kontuzją, po prostu spusiaczył, a dodatkowy myślę, że zorientował się, że może w nastepnych meczach spotkać się z Federerem, a że jakby grał nawet z kontuzją, to móglby wygrac, to skreczował.
Albo nie zastanawiasz się co piszesz albo krótko siedzisz w tenisie. Parę lat temu w finale AO w podobnej sytuacji tylko ze z powodu kontuzji pleców, Nadal od 3 seta był statystą w meczu z Wawrinką. Dograł do końca i wjebał. 1. Sam po jakimś czasie przyznał ze to był błąd ze grał z kontuzją bo przez to dłużej ją leczył. 2. On o tym nie wie ale ile jobów poszło na niego ze nie kreczuje bo pełno ludzi utopiło wtedy kasę. Teraz jest lepiej, masz poważną kontuzję to krecz i zwrot. Ps. Nadal raczej Federera się nie boi. Bilans mówi sam za siebie. Jak już to bardziej Djoko w formie mu nie leży.

Interesowałem się tenisem w czasach jak grał już w ten sport nasz super tenisista Andrzej Grubba, który nie kreczował, bo jest Polakiem i wie, że powinien walczyć do końca, a też na pewno często miał przegrane sety. To takie mówienie teraz, że kontuzja itd. i że nawet serwować nie dałby rady, a można serwować z dołu, z podbicia, podkręconą, np. Grubba tak serwował.

laugh

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by mgrblokers
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by mgrblokers
Master chyba nawet jest fanem z tego co kojarze

Nadal już w III secie chciał skreczować, ale widać było, że jego trener pokazuje, żeby jeszcze trochę wygrał, a później przegrał kreczem, żeby było bardziej wiarygodne. Jakby go naprawde bolało to poprosiłby o nosze, a nie sam schodził. Jak dał radę chodzić to mógł spokojnie grać.

Powinien uczyc się od Edmunda, tak jak to było w Brisbane. Anglik polozyl się na korcie, wydarl z całej sily, Dimitrov znosil go z kortu na swoich barkach, a teraz dzięki takiej zmyłce jest w QF szlema z realną szansa na polfinal. Rafa taki doświadczony, a nie potrafi nawet wiarygodnie udac kontuzji.

Możliwe też, że mecz był kupiony i Nadal musiał udawać kontuzję, a że chciał grać to nie chciał grać aktorsko (bo chciał grac w tenisa) ale nie mógł bo mecz był sprzedany. Ewentualnie sam mógł zagrać na siebie, że przegra (czyli na przeciwnika, że wygra) i miał już w nosie mecz bo wiedział, że ja skreczuje to i tak wygrał (w sensie zakładu).


Dowód -> http://www.sport.pl/tenis/1,64987,19491879,wielka-afera-w-tenisie-mecze-byly-ustawiane-nawet-na-wimbledonie.html

Dołączył: May 2011
Posty: 118
S
member
member
S Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 118
Originally Posted by Green Arrow
Originally Posted by mafia
Originally Posted by mgrblokers
Prawda jest taka, ze jakby Gołota był walczakiem to by walczyl z tysonem do końca mimo polamanej twarzy, najwyżej by został warzywem albo wylądował w czarnym worku.

Tyson był tam na dopingu co zresztą po jakimś czasie wyszło (zostało udowodnione)
Uważam Ciebie za naprawdę dużego fachowca w wielu dyscyplinach sportu i dlatego pozwole delikatnie sprostowac, że Tyson nie był na jakimś dopingu, po prostu był ujarany trawą. Udowodnili mu ze jarał marychę. Może tak chciał z Andrzejem zatańczyć ze musiał lekko się odprężyć. Pozdro

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
[Linked Image]


Betfairenko jest niewinny

Strona 11 z 54 1 2 9 10 11 12 13 53 54

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (forty, rymoholik, aker, rafal08), 2,041 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,566
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1