"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 21 z 26 1 2 19 20 21 22 23 25 26
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
ja tam lubie frytki z pikantnym keczupem i tlustym bialym serem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
fryteczki kebabik i sosik jakis mmmmmmmmmm pychota <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
T.Love - I Hate Rock'n'Roll\08 Scierwo.mp3

swietny album <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Ja już po pracy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> A co u Was panowie ?

Macie jakieś pefki na dziś ?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Ja już po pracy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> A co u Was panowie ?

Macie jakieś pefki na dziś ?

Jak zwykle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Timra IK - Malmo IF 2 4,50 ;]

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Quote
Quote
Ja już po pracy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> A co u Was panowie ?

Macie jakieś pefki na dziś ?

Jak zwykle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Timra IK - Malmo IF 2 4,50 ;]

a może Panie Kylo jakaś argumentacja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
ehh, od początku oglądam programy Kuby W.
Fakt, opuściłem juz kilkadziesiąt pewnie odcinków, w ostatnim czasie bardzo mało oglądam tv i nie wiedziałem ze ktoś taki jak Frytka u niego będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Będzie może jakaś powtóreczka w Polsacie otwartym ? Jesli tak to kiedy?
I jesli będzie to czy warto oglądac ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

@Stoin, @shane - oj pojechał po niej pan Wojtek pojechał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Można się było posmiać z kobiety wyzwolonej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 582
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 582
Kuba W jest teray na TVN

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Jak byś chciał Platynowy nadrobić zaległości to tutaj masz archiwum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
http://www.osiolek.com/?id=12296

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
kur... panowie u mnie taka mgla ze sie wkurwic mozna
szedlem z roza w strone domu i kur... w klatce zauwazylem ze sama lodyge niose, przez ta mgle nawet nie wiem kiedy łepek odpadl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
niech sie ta zima konczy i lato przyjdzie bo juz mnie kurwica bierze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
no mgla jest pierwsza klasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> jak normalnie jezdze po ojca do roboty w 5 minut to dzis jechalem z 10 albo lepiej, 30 ,40 na godzine to max

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
W Białymstoku cały dzień mgła trzyma , teraz to wogóle hardcor , może to oznaka iż śnieg będzie padać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
A w Łodzi debile bez świateł jeżdżą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Widoczność może z 50 metrów...

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Quote
kur... panowie u mnie taka mgla ze sie wkurwic mozna
szedlem z roza w strone domu i kur... w klatce zauwazylem ze sama lodyge niose, przez ta mgle nawet nie wiem kiedy łepek odpadl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
niech sie ta zima konczy i lato przyjdzie bo juz mnie kurwica bierze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Ja tam bym sie wracal sie szukac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Quote
kur... panowie u mnie taka mgla ze sie wkurwic mozna
szedlem z roza w strone domu i kur... w klatce zauwazylem ze sama lodyge niose, przez ta mgle nawet nie wiem kiedy łepek odpadl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
niech sie ta zima konczy i lato przyjdzie bo juz mnie kurwica bierze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

ROZJEBAŁEŚ Mnie tą historią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ``samą łodyge niosę`` <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Quote
T.Love - I Hate Rock'n'Roll\08 Scierwo.mp3

swietny album <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

widzę nOcnY że wiesz co dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

a płyyta chyba najlepsza T.love jaką słyszałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2006
Posty: 274
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 274
Quote
kur... panowie u mnie taka mgla ze sie wkurwic mozna
szedlem z roza w strone domu i kur... w klatce zauwazylem ze sama lodyge niose, przez ta mgle nawet nie wiem kiedy łepek odpadl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
niech sie ta zima konczy i lato przyjdzie bo juz mnie kurwica bierze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Jestes Bogiem zmiazdyzles teraz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
vamosssssssssssssss nOcnY - czyli ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

seminarka poskladana z jakze ciekawego zagadnienia - praktyczna realizacja modulatora/demodulatora QPSK i teraz tylko nauczyc sie w plynnie jak glosic i bedzie gut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

do 11 duzo czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
przerwa do 12:50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
zniknal teamt o czlonkach..... czyzby ktos mial kompleksy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

tylko prosze nie zakladajcie drugiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Strona 21 z 26 1 2 19 20 21 22 23 25 26

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, aker, alfa, JelineK, latajaca_holenderka, betowiec, Akhu, bukma), 1,221 gości, oraz 15 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1