|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
ja tam lubie frytki z pikantnym keczupem i tlustym bialym serem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
fryteczki kebabik i sosik jakis mmmmmmmmmm pychota <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
T.Love - I Hate Rock'n'Roll\08 Scierwo.mp3
swietny album <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Ja już po pracy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> A co u Was panowie ?
Macie jakieś pefki na dziś ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Ja już po pracy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> A co u Was panowie ?
Macie jakieś pefki na dziś ? Jak zwykle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Timra IK - Malmo IF 2 4,50 ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Ja już po pracy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> A co u Was panowie ?
Macie jakieś pefki na dziś ? Jak zwykle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Timra IK - Malmo IF 2 4,50 ;] a może Panie Kylo jakaś argumentacja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
ehh, od początku oglądam programy Kuby W. Fakt, opuściłem juz kilkadziesiąt pewnie odcinków, w ostatnim czasie bardzo mało oglądam tv i nie wiedziałem ze ktoś taki jak Frytka u niego będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Będzie może jakaś powtóreczka w Polsacie otwartym ? Jesli tak to kiedy? I jesli będzie to czy warto oglądac ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
@Stoin, @shane - oj pojechał po niej pan Wojtek pojechał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Można się było posmiać z kobiety wyzwolonej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 582
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 582 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Jak byś chciał Platynowy nadrobić zaległości to tutaj masz archiwum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> http://www.osiolek.com/?id=12296
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
kur... panowie u mnie taka mgla ze sie wkurwic mozna szedlem z roza w strone domu i kur... w klatce zauwazylem ze sama lodyge niose, przez ta mgle nawet nie wiem kiedy łepek odpadl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> niech sie ta zima konczy i lato przyjdzie bo juz mnie kurwica bierze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
no mgla jest pierwsza klasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> jak normalnie jezdze po ojca do roboty w 5 minut to dzis jechalem z 10 albo lepiej, 30 ,40 na godzine to max
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
W Białymstoku cały dzień mgła trzyma , teraz to wogóle hardcor , może to oznaka iż śnieg będzie padać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
A w Łodzi debile bez świateł jeżdżą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Widoczność może z 50 metrów...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
kur... panowie u mnie taka mgla ze sie wkurwic mozna szedlem z roza w strone domu i kur... w klatce zauwazylem ze sama lodyge niose, przez ta mgle nawet nie wiem kiedy łepek odpadl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> niech sie ta zima konczy i lato przyjdzie bo juz mnie kurwica bierze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Ja tam bym sie wracal sie szukac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
kur... panowie u mnie taka mgla ze sie wkurwic mozna szedlem z roza w strone domu i kur... w klatce zauwazylem ze sama lodyge niose, przez ta mgle nawet nie wiem kiedy łepek odpadl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> niech sie ta zima konczy i lato przyjdzie bo juz mnie kurwica bierze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ROZJEBAŁEŚ Mnie tą historią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ``samą łodyge niosę`` <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
T.Love - I Hate Rock'n'Roll\08 Scierwo.mp3
swietny album <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> widzę nOcnY że wiesz co dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> a płyyta chyba najlepsza T.love jaką słyszałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 274
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2006
Posty: 274 |
kur... panowie u mnie taka mgla ze sie wkurwic mozna szedlem z roza w strone domu i kur... w klatce zauwazylem ze sama lodyge niose, przez ta mgle nawet nie wiem kiedy łepek odpadl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> niech sie ta zima konczy i lato przyjdzie bo juz mnie kurwica bierze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jestes Bogiem zmiazdyzles teraz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
vamosssssssssssssss nOcnY - czyli ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
seminarka poskladana z jakze ciekawego zagadnienia - praktyczna realizacja modulatora/demodulatora QPSK i teraz tylko nauczyc sie w plynnie jak glosic i bedzie gut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
do 11 duzo czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
przerwa do 12:50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
zniknal teamt o czlonkach..... czyzby ktos mial kompleksy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
tylko prosze nie zakladajcie drugiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|