Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 63 z 110 1 2 61 62 63 64 65 109 110
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by Biszop
Master, skoro ruszają dalej, to co z tą laską?

Z tego co napisano przekażą Revol dla 2 alpinistów, którzy z osprzetem idą za dwójką (adamem i denisem), a sami będą iśc po Mackiewicza - ale to nie jest nic pewnego. Tak podano jak na razie.

Jestem pod wrażeniem w jakim czasie doszli do niej, w związku z tym co sami planowali, ale czy dobrze robią, że idą dalej to nie jestem przekonany.
Ale lepiej już nie będę się wypowiadał bo zaraz ssaczu himalaista mnie ojebie, pewnie nie tylko słuchał innych znających temat ale i sam był w takich temperaturach na takich wysokościach i wie ocb.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by aker
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by aker
Originally Posted by Biszop
musisz poluzować fechu. Nie rozumiesz, że kolega ze Śląska nie rozumie, że Ty rozumiesz, że on nie rozumie, że Ty rozumiesz??
Trochę wyrozumiałości, kumasz pało?

wink

proszę zaczepna pyra się odezwała
jakbym był tak zaczepny jak Ty to bym się zapytał gdzie worek pyr który obiecałeś ale nie będę taki zaczepny jak ty grin

Ty taki niedorozwinięty jesteś naprawdę, czy tylko na forum tak pozujesz?

a ty jesteś w życiu też oszustem czy tylko na mecz.pl

waż słowa śląska płaczko.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Chyba jednak nie idą dalej, jest kolejne info. 22:44- Nie ma nowych informacji w sprawie planów dotyczących Mackiewicza. - Wchodzenie wyżej jest w tym momencie dla Urubki i Bieleckiego niemożliwe - czytamy. - To, czego już dokonali, jest wyczynem. Pracujemy nad rozwiązaniem w sprawie Tomka. Wszyscy muszą wrocić żywi. Wiedzą, jak mierzyć ryzyko.

Tak jak pisałem, na razie jak widac nic pewnego.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,325
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,325
Likes: 3
Originally Posted by Biszop
waż słowa śląska płaczko.

bo co zrobisz mi coś pizdeczko która nie potrafi dotrzymać słowa

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by Master.com back
Polska ambasada organizuje helikopter, który w niedzielę rano zabierze Francuzkę do szpitala w Islamabadzie tak szybko, jak tylko pogoda pozwoli - informuje Giambiasi.

Ciota Macron pewnie dalej układa fryzurę ... To jest dramat dopiero smile
Bardziej chodzi o podejście, dla Francuzów to jest prywatna wyprawa i chuja w to wbijają

zresztą u nas jest zwykle kult cierpienia/katastrof/klęsk, więc takie okazje to viral w Polsce i ludzie chcą.. "igrzysk" z tym związanych

w mediach światowych nie odbija się jakoś mega ta sprawa, ani Francuskich

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Tazen może i tak ale skoro można pomóc to chyba by mogli.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by aker
Originally Posted by Biszop
waż słowa śląska płaczko.

bo co zrobisz mi coś pizdeczko która nie potrafi dotrzymać słowa

Chodzi Aker o te ziemniaki co miałeś dostać?

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by Master.com back
Polska ambasada organizuje helikopter, który w niedzielę rano zabierze Francuzkę do szpitala w Islamabadzie tak szybko, jak tylko pogoda pozwoli - informuje Giambiasi.

Ciota Macron pewnie dalej układa fryzurę ... To jest dramat dopiero smile

liże cipkę na smyczy pod stołem babci Makreli

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by aker
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by aker
Originally Posted by Biszop
musisz poluzować fechu. Nie rozumiesz, że kolega ze Śląska nie rozumie, że Ty rozumiesz, że on nie rozumie, że Ty rozumiesz??
Trochę wyrozumiałości, kumasz pało?

wink

proszę zaczepna pyra się odezwała
jakbym był tak zaczepny jak Ty to bym się zapytał gdzie worek pyr który obiecałeś ale nie będę taki zaczepny jak ty grin

Ty taki niedorozwinięty jesteś naprawdę, czy tylko na forum tak pozujesz?

a ty jesteś w życiu też oszustem czy tylko na mecz.pl
[img]https://media1.tenor.com/images/1e26441bf03e585738e43ed683f19de6/tenor.gif?itemid=4655891[/img]

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
i inna sprawa jest taka, że w innych krajach nie kumają chyba himalaizmu - to jest wbrew pozorom mocno Polska zajawka (właściwie rozkręcona przez Polaków, przynajmniej w warunkach zimowych)

zresztą bez znaczenia, w skali państwa taka akcja ratunkowa to grosze

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
kurwa aker to 99% postów kłótnie/zaczepki

no jak tylko tutaj jestem i jest jakaś aferka to jest aker, podkręcający temat grin

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,601
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,601
Originally Posted by Tazen
kurwa aker to 99% postów kłótnie/zaczepki

no jak tylko tutaj jestem i jest jakaś aferka to jest aker, podkręcający temat grin
przypadek?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Master.com back
Polska ambasada organizuje helikopter, który w niedzielę rano zabierze Francuzkę do szpitala w Islamabadzie tak szybko, jak tylko pogoda pozwoli - informuje Giambiasi.

Ciota Macron pewnie dalej układa fryzurę ... To jest dramat dopiero smile

Generał Patton:

"Wolałbym mieć Niemców przed sobą niż Francuzów za sobą"

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
22:58
Dotarcie do Mackiewicza, po zakończeniu ewakuacji Revoli, może zająć Urubce i Bieleckiemu kilkanaście godzin.


(nie abym spamował ale nowa wiadomośc)

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
ZNALAZŁEM! To sprzed kilku lat.

Odnośnie oceniania Bieleckiego za spr. Broad Peak, chociażby by wiedzieć co się "stanęło", można obejrzeć ->



konferencja prasowa zdobywców Broad Peak Warszawa cz1

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Tazen
kurwa aker to 99% postów kłótnie/zaczepki

no jak tylko tutaj jestem i jest jakaś aferka to jest aker, podkręcający temat grin
Nie, on jest zawsze pokrzywdzony. I zawsze broni słabszych, jak np swojego kumpla beksa, który jednak po czasie nie okazał się taki fajny. smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,325
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,325
Likes: 3
Originally Posted by Tazen
kurwa aker to 99% postów kłótnie/zaczepki

no jak tylko tutaj jestem i jest jakaś aferka to jest aker, podkręcający temat grin

zobacz sobie posty biszopa, on jest łagodny jak baranek, zero zaczepek, zero szydery

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Słodki Wentzel!

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
w tym dziale piszemy o każdej sprawie Master

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by aker
Originally Posted by Tazen
kurwa aker to 99% postów kłótnie/zaczepki

no jak tylko tutaj jestem i jest jakaś aferka to jest aker, podkręcający temat grin

zobacz sobie posty biszopa, on jest łagodny jak baranek, zero zaczepek, zero szydery
Obaj sobie podgryzacie delikatnie, ale różnica taka, że Ty dajesz się sprowokować i pękasz.

Strona 63 z 110 1 2 61 62 63 64 65 109 110

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08), 2,850 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,523
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1