Z tego co napisano przekażą Revol dla 2 alpinistów, którzy z osprzetem idą za dwójką (adamem i denisem), a sami będą iśc po Mackiewicza - ale to nie jest nic pewnego. Tak podano jak na razie.
Jestem pod wrażeniem w jakim czasie doszli do niej, w związku z tym co sami planowali, ale czy dobrze robią, że idą dalej to nie jestem przekonany. Ale lepiej już nie będę się wypowiadał bo zaraz ssaczu himalaista mnie ojebie, pewnie nie tylko słuchał innych znających temat ale i sam był w takich temperaturach na takich wysokościach i wie ocb.
musisz poluzować fechu. Nie rozumiesz, że kolega ze Śląska nie rozumie, że Ty rozumiesz, że on nie rozumie, że Ty rozumiesz?? Trochę wyrozumiałości, kumasz pało?
proszę zaczepna pyra się odezwała jakbym był tak zaczepny jak Ty to bym się zapytał gdzie worek pyr który obiecałeś ale nie będę taki zaczepny jak ty
Ty taki niedorozwinięty jesteś naprawdę, czy tylko na forum tak pozujesz?
a ty jesteś w życiu też oszustem czy tylko na mecz.pl
Chyba jednak nie idą dalej, jest kolejne info. 22:44- Nie ma nowych informacji w sprawie planów dotyczących Mackiewicza. - Wchodzenie wyżej jest w tym momencie dla Urubki i Bieleckiego niemożliwe - czytamy. - To, czego już dokonali, jest wyczynem. Pracujemy nad rozwiązaniem w sprawie Tomka. Wszyscy muszą wrocić żywi. Wiedzą, jak mierzyć ryzyko.
Polska ambasada organizuje helikopter, który w niedzielę rano zabierze Francuzkę do szpitala w Islamabadzie tak szybko, jak tylko pogoda pozwoli - informuje Giambiasi.
Ciota Macron pewnie dalej układa fryzurę ... To jest dramat dopiero
Bardziej chodzi o podejście, dla Francuzów to jest prywatna wyprawa i chuja w to wbijają
zresztą u nas jest zwykle kult cierpienia/katastrof/klęsk, więc takie okazje to viral w Polsce i ludzie chcą.. "igrzysk" z tym związanych
w mediach światowych nie odbija się jakoś mega ta sprawa, ani Francuskich
Polska ambasada organizuje helikopter, który w niedzielę rano zabierze Francuzkę do szpitala w Islamabadzie tak szybko, jak tylko pogoda pozwoli - informuje Giambiasi.
Ciota Macron pewnie dalej układa fryzurę ... To jest dramat dopiero
musisz poluzować fechu. Nie rozumiesz, że kolega ze Śląska nie rozumie, że Ty rozumiesz, że on nie rozumie, że Ty rozumiesz?? Trochę wyrozumiałości, kumasz pało?
proszę zaczepna pyra się odezwała jakbym był tak zaczepny jak Ty to bym się zapytał gdzie worek pyr który obiecałeś ale nie będę taki zaczepny jak ty
Ty taki niedorozwinięty jesteś naprawdę, czy tylko na forum tak pozujesz?
a ty jesteś w życiu też oszustem czy tylko na mecz.pl
i inna sprawa jest taka, że w innych krajach nie kumają chyba himalaizmu - to jest wbrew pozorom mocno Polska zajawka (właściwie rozkręcona przez Polaków, przynajmniej w warunkach zimowych)
zresztą bez znaczenia, w skali państwa taka akcja ratunkowa to grosze
Polska ambasada organizuje helikopter, który w niedzielę rano zabierze Francuzkę do szpitala w Islamabadzie tak szybko, jak tylko pogoda pozwoli - informuje Giambiasi.
Ciota Macron pewnie dalej układa fryzurę ... To jest dramat dopiero
Generał Patton:
"Wolałbym mieć Niemców przed sobą niż Francuzów za sobą"