Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 22 z 26 1 2 20 21 22 23 24 25 26
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
ktory delted my topic?

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
normalnie czasem mysle, ze biszop ma racje, ze to forum schodzi na poziom forum bravo.pl czy innej fotki.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D:D wybacice ale extasy bo farjestad przegral

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
to akurat nie głupota ale nie bede nowego tematu zakładał

Zabójstwo na Bródnie
31-letnia Monika K., jak co dzień wyszła na spacer ze swoją dwuletnią córką, Olą. Minęła kilka bloków, myjnię samochodową i wyszła na otwarte pole, tuż przy Trasie Toruńskiej. Tam, obok garaży, jej były mąż 34-letni Wojciech K. sięgnął po broń...

zabił ją i córke a później siebie .

I tak se myśle czy nie chodzi może o Kowalczyka , który też 34 lata i z tego co pamiętam to jest z Bródna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Ej no do jasnej ***** co to ma być?! Temat, który istnieje trzy dni jest kasowany po jednym moim poście?! O ile wiem na forum obowiązuje wolność słowa!!! Chciałbym aby osoba kasująca wypowiedziała się w tej kwestii.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
już kiedyś jakiś gamoń był, który pod wpływem tematu o alkoholach postanowił zrobić temat o używkach, w którym napisał coś w tym stylu: "piszcie co bierzecie i w jakich ilościach ..."

rozumiem że można poszydzić i pośmiac się ale są jakieś granice


żeby nie było że jestem stary zgred, ide na disko młode białogłowy/dziewoje/lachony z pierwszego roku podrywać

otrzesiny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Quote
Ej no do jasnej ***** co to ma być?! Temat, który istnieje trzy dni jest kasowany po jednym moim poście?! O ile wiem na forum obowiązuje wolność słowa!!! Chciałbym aby osoba kasująca wypowiedziała się w tej kwestii.
akurat moim zdaniem dobrze, ze skasowali ten ch*** watek - w przenosni i doslownie...

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Dobra ok temat z członkami mógł być skasowany, bo był tylko po to żeby poprawić ludziom humor i trochę ruszyć forum ale dlaczego temat 65 czopków, który istniał 3 i w którym zachecałem ludzi do pisania postów na forum zsotał skasowany po jednym moim poście?! Jakoś trzy dni nikomu nie przeszkadzał!!! Co to ma być?! Co?! Jeżeli jednym postem naruszyłem regulamin to proszę mi powiedzieć który punkt?! No dalej panie zielony...

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
temat był dobry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> widać niektórzy mają "małe" kompleksy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dobra nie ważne...

zle mnie zrozumiałeś, żadny wyjazd sentymentalny do twojej osoby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Ale Szczypior moja wypowiedz nie była adresowana do Ciebie. Wiem, że Ty jesteś chłopak z poczuciem humoru <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Ale tak jak piszesz ktoś może mieć mały kompleks członka... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ale niech przynajmniej pokaże, że ma jaja i niech się ujawni.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
A co będzie jak nie ma jajec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , pozostaje mu siedzieć w ukryciu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Quote
Ej no do jasnej ***** co to ma być?! Temat, który istnieje trzy dni jest kasowany po jednym moim poście?! O ile wiem na forum obowiązuje wolność słowa!!! Chciałbym aby osoba kasująca wypowiedziała się w tej kwestii.

Jestem na wakacjach, wpadlem dzis na chwilke na forum przy okazji sprawdzania poczty pokasowalem te debilizmy, zbanowalem krulewicza ze dwa razy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Pierniczek sprawce juz masz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Mozesz teraz sobie po mnie pojezdzic i tak mnie to nie wzruszy.

Jest to forum bukmacherskie,
tak wiec zajmujemy sie tu na pierwszym miejscu tym tematem,
dzial T&O jest po to zeby popisac sobie o tym i o owym i tu jest zgoda,
lecz
tematy ktore pozakladales nie byly ani madre ani smieszne ani nijakie, do tego jesli ktos nie udziela sie w innych tematach tylko w to i owo to jak dla mnie nie istnieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Takze nie licze sie z jego zdaniem i nie podejmuje dyskusji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Sa inne miejsca gdzie mozna podyskutowac na temat dlugosci czlonka, koloru kału ktory ostatnio wydaliles czy tez problemow sercowych ktore namietnie probujesz rozwiazywac (polecam bravo, filipinka, ew smsowy dzial porad stacji telewizyjnej Viva).
Mozna porozmawiac o wszystkim ale jest jedna zasada, zachowajmy umiar i nie przekraczajmy granic dobrego smaku,
a w moim odczuciu ostatnio te granice sa przekraczane zbyt czesto.



Jesli lubisz zakladac nowe tematy to jest ich calkiem sporo ktore nie zostaly jeszcze zalozone, a byly by nie dosc ze ciekawe to jeszcze pasujace do tematyki forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Wysil sie troszke<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

znajac zycie zaraz bedziesz mi odpisywal ale zmartwie Cie bo nie bede tego czytal, a jak wroce to kolejny milion tematow zasloni te dotychczasowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Dopuszczam taką możliwość... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Tylko jak tu teraz się dowiedzieć który to... jakieś pomysły?!

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Chyba masz odpowiedź troszkę wyżej , swoją drogą Biszop mądrze prawił w kilku kwestiach mam na myśli głupie tematy przykład dzisiejszy : wzrost i waga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Ja jutro zaloze "Wielkosc suta" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Quote
zbanowalem krulewicza ze dwa razy [...]

ciekawe co by sie stalo jak by mu dac moda, tak chociaz na jeden dzien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Ok Biszop podzielam Twoje zdanie ale niezgodzę się w pewnych kwestiach. To czy temat był śmieszny czy nie to już nie Tobie ocenia tylko wszystkim forumowiczom. Poza tym zanim coś powiesz na mój teamt to prosiłbym o sprawdzenie, bo oprócz To i Owo, biorę udział w dwóch konkursach z dzaiłu Grupowa Współpraca, poza tym brałem udział w Play off tenis. Uważam Cię za inteligentnego człowieka więc myślę, że nie wydajesz opinii o ludziach na podstawie swoich subiektywnych opinii i przemyśleń. Co do tego kału to już było zwykłe skurwysyństwo i prostactwo z Twojej strony. Osobie, która powinna dawać przykład to raczej nie przystoi. Na temat długości człona nie można sobie podyskutować ale na temat wzrostu już można tak?! Czy na temat tłumaczenia jakichś pierdół z anglosaskiego...Swoją drogą innym zielonym innym zasłużonym userom to nie przeszkadzało. To tylko tyle ode mnie. Życzę udanych wakacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Quote
Ja jutro zaloze "Wielkosc suta" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Cały Shane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
powiem tak,

boli głowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Nie wiem czy jest lupus ale dzis mialem zajecia z reumatologii a slowo lupus po lacinie to Toczeń,jest to taka choroba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 22 z 26 1 2 20 21 22 23 24 25 26

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, betowiec, latajaca_holenderka, aker), 1,217 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,240
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1