|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Z pewnoscia cialo sprowadza do Polski, rodzina pochowa. (Chyba nikt sie nie łudzi, ze przezyl/przezyje). Smutne
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Teraz się jeszcze kilku dostanie biszopowym rykoszetem. Na kartoflu się skupcie bo to menda jakich mało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Z pewnoscia cialo sprowadza do Polski, rodzina pochowa. (Chyba nikt sie nie łudzi, ze przezyl/przezyje). Smutne Ja tam się łudzę, w sensie jakąś tam nadzieją...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
A to wszystko zaczęło się od skoków narciarskich  zaraz będzie że wszystko prze zemnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Rozwiń myśl Biszop bo nie wiem o co Ci chodzi.
To Ty się dopierdalasz do kolejnych osóbi uchodzi Ci to na sucho bo lubisz się chwalić i niektórym tu a właściwie większości imponujesz. Daj spokój, nie polemizuję z Tobą, wpadasz tu jak dzik w połowie tematu, nie wiesz o co chodzi, tronk już 3 raz bije gruszkę ze szczęścia, że ktoś dojebuje biszopowi na którego widok dostaje białej gorączki, a tak naprawdę nie wiesz ocb. I o ile mogę się przyznać, że sytuacja i wymiana ciosów z ssaczu była niepotrzebna i dopuszczam, że moja wypowiedź mogła dotknąć kogoś bardziej obeznanego w temacie, to ze Ślązakiem i tronkiem nie mam problemu, jeden ciśnie mi, że jestem oszustem, a drugi wpierdolił się w jakieś gówno albo ma jakieś kompleksy po pijaku i robi wiochę i na drugi dzień udaje, że nie wie o co chodzi. A Ty wpadasz i i wyrzucasz mi od chwalipięty i powodujesz u tronka efekty uboczne  Co mi uchodzi na sucho? przecież aker jakoś sobie radzi, lepiej lub gorzej ale radzi, za tronka nie odpowiadam, on jest inny. Luz, od jakiegoś czasu robi się tu dziwnie, przecież nikt tu nikogo na siłę nie trzyma, ani mnie ani Was. A po kolejne, mam brodę jak chuj, przecież wiesz najlepiej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10 |
Biczyk.. kurwa.. Ładnie tu nabruździłeś..kurwa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczyk.. kurwa.. Ładnie tu nabruździłeś..kurwa Ja tylko pociągnął
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Genialna walka Usyka z Briedisem! 114-114, 115-113 i 115-113 Usyk
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Nie no luz Aker i Tronku psychicznie chorzy Ssaczu już prawie. Za to Biszop zajebisty ziom w chuj nafty wychlal z niejednym ziomkiem z forum podaję typy bywa tu i tam jezdzi testuje i w ogóle jest zajebisty.
Zejdź chłopie na ziemię.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Hamalaista, alpinista, znawca usa, nba, itd., prowokator, który chciał utemperować jakiegoś osiedlowego Dziadka, a Dziadek zwyzywał go od gówniarzy, przegonił i zawiadomił Policję. A teraz ssaczu 2 lata nie jest w stanie załatwić spr. i jest ciagany przez Dziada osiedlowego po sądach. Jak pisałem wczoraj - bez odbioru.  Znawca NBA, to sie zgadza. Nic wiecej. Nie masz arfumentow i wiekszosc Twojej wypowiedzi znow o sasiedzie. Jakby mnie ta sprawa mnie zdeprecjonowac w jakis sposob. Zenujacy jestes chlopie. Zero totalne. Idz poszukaj nowych gifow albo wracaj do nory z ktorej wypelzles po tym jak Cie Rafal podsumowal.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10 |
Czy Was juz do końca popierdoliło ?? Co chcecie sobie udowodnić?? Kurwa mać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Hamalaista, alpinista, znawca usa, nba, itd., prowokator, który chciał utemperować jakiegoś osiedlowego Dziadka, a Dziadek zwyzywał go od gówniarzy, przegonił i zawiadomił Policję. A teraz ssaczu 2 lata nie jest w stanie załatwić spr. i jest ciagany przez Dziada osiedlowego po sądach. Jak pisałem wczoraj - bez odbioru.  Znawca NBA, to sie zgadza. Nic wiecej. Nie masz arfumentow i wiekszosc Twojej wypowiedzi znow o sasiedzie. Jakby mnie ta sprawa mnie zdeprecjonowac w jakis sposob. Zenujacy jestes chlopie. Zero totalne. Idz poszukaj nowych gifow albo wracaj do nory z ktorej wypelzles po tym jak Cie Rafal podsumowal. Zajmij się swoimi sprawmi. Skoro na osiedlu jesteś wyzywany jako "gówniarz", to coś w tym jest, jeżeli później szukasz pomocy m.in. na forum prawnym, gdzie jesteś traktowany właśnie "jak gówniarz", któremu nikt nie chciał nawet odpisać. Jesteś niezauważany i szukasz jakiejś akceptacji, więć po raz kolejny powtarzam - nie pisz po prostu do mnie mizerny prowokatorze. Chciałeś na osiedlu sprowokowac Dziadka, to Cię wyzwał od gówniarzy i pogonił żalisz się wczoraj, że już 2 lata Cię po sądach ciągają. Zatem jesteś dla mnie ciamajdą życiową i prowokatorem. A poza tym jak pisałem strasznie kłotliwa baba z Ciebie skoro z kazdym niemal masz zwadę, i jak widać w zyciu realnym tak i tutaj. Synonim Ciebie-> [ Linked Image] Bez odbioru 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10 |
Chcesz zarobić..daj zarobić innym.. Piłeś nie jedź.. nie piłeś wypij
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Czy Was juz do końca popierdoliło ?? Co chcecie sobie udowodnić?? Kurwa mać  +100000000%
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
A co kurwa jednen może wszytkim nawkladac dzień w dzień a sam święta krowa? Bo co?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Poziom pseudointeligenta Mastera porazajacy.
Najlepsza taktyka, nie mam racji to przynajmniej wysmieje i obrzuce gownem.
Burak ladny. Zjadlbym barszczyk czerwony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Nie no luz Aker i Tronku psychicznie chorzy Ssaczu już prawie. Za to Biszop zajebisty ziom w chuj nafty wychlal z niejednym ziomkiem z forum podaję typy bywa tu i tam jezdzi testuje i w ogóle jest zajebisty.
Zejdź chłopie na ziemię. ok, załapałem o co Ci chodzi. Ale daruj sobie, bo robisz się jeszcze bardziej przykry niż podczas tamtej rozmowy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
Czy kogos dziwi i nie jest normalne dla niego to, ze uznaje się ze ktos zdobyl szczyt w przypadku gdy juz nie schodzi ? Dla mnie to jakis absurd i w niektorych przypadkach zacheta. Chlop wchodzi 7 raz i powiedzmy jest juz blisko ale zdaje sobie sprawe ze jak wejdzie to juz na 99% nie zejdzie, wiec sobie mysli zdobede wkoncu, zapisze sie w historii, zdobede swoj cel,marzenia, itp i zgine. A co jesliby nie uznawaliby w przypadkach kiedy czlowiek juz nie schodzi, zostala by im tylko satysfakcja ze sa przez chwile na szczycie, Wiadomo ze niektorzy i tak by ryzykowali dalej ale mysle ze czesc miala to na uwadze i czasami zawrocila mowiac sobie, w nastepnym roku tez sprobuje. Co o tym sadzicie ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|