|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
to jest tylko przyklad, dla mnie zdobycie szczytu powinno byc uznawane tylko przy zejsciu z niego, uznawanie ze ktos zdobyl i zginal tam jest po 1 chore, po 2 niesprawiedliwe dla tych ktorzy zejdą, ale to moje moze dziwne zdanie [/quote] Daj spokój Stefan ze swoimi rozterkami. Jeżeli zdobył, to zdobył, czyli był na zdobywanym szczycie. Pilotom w czasie wojny też zaliczali zestrzelenia, pomimo że byli tacy co się rozwalali podczas lądowania po walce. Zatem powtarzam, jak był na szczycie to go zdobył.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
to jest tylko przyklad, dla mnie zdobycie szczytu powinno byc uznawane tylko przy zejsciu z niego, uznawanie ze ktos zdobyl i zginal tam jest po 1 chore, po 2 niesprawiedliwe dla tych ktorzy zejdą, ale to moje moze dziwne zdanie Daj spokój Stefan ze swoimi rozterkami. Jeżeli zdobył, to zdobył, czyli był na zdobywanym szczycie. Pilotom w czasie wojny też zaliczali zestrzelenia, pomimo że byli tacy co się rozwalali podczas lądowania po walce. Zatem powtarzam, jak był na szczycie to go zdobył. [/quote]...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
O kurwa jaśnie pan biszop załapał.
Podczas której rozmowy?
Ja pamiętam jeszcze takie sprzed 10 lat i też żeś się przypierdalał. Taki masz styl paziu. Ale skoro ci wszyscy winszują to dlaczego nie.
Bez odbioru. Płycizną zajeżdża, uważaj na siebie, bo masz jakieś okresowe ataki, ja pamiętam takie mniej odległe i to normalne w Twoim wykonaniu, a teraz pamiętasz takie sprzed 10 lat niezbyt fajne  Twoja znana taktyka. Ty zajebisty ziomek, znany lubiany i szanowany a reszta forum to zera. Zjazd frajerze. Zapomniałeś dodać jeszcze kliku  Pewnie za mało wypiłeś, dolej sobie nie krępuj się, rozkręcasz się w fantazji;-) Choć przyznaję, że jak na razie masz ubogi masz zestaw epitetów chyba, że faktycznie dopiero się rozkręcasz;-) Bywaj zdrów:-) Jak zawsze ogólniki i domniemania. Bywaj zuchwalcze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
No to jest rodzinną tragedią, 3 dzieci bez ojca 4
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10 |
to jest tylko przyklad, dla mnie zdobycie szczytu powinno byc uznawane tylko przy zejsciu z niego, uznawanie ze ktos zdobyl i zginal tam jest po 1 chore, po 2 niesprawiedliwe dla tych ktorzy zejdą, ale to moje moze dziwne zdanie Daj spokój Stefan ze swoimi rozterkami. Jeżeli zdobył, to zdobył, czyli był na zdobywanym szczycie. Pilotom w czasie wojny też zaliczali zestrzelenia, pomimo że byli tacy co się rozwalali podczas lądowania po walce. Zatem powtarzam, jak był na szczycie to go zdobył. [/quote] Powinno być tak że zaliczone dopiero po osobistym zreportowaniu tego na dole
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
Biczyk kurwła.. rację miałeś
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczyk kurwła.. rację miałeś Że czym?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
fechu...  Nie wyszło mi cytowanie i co? Przecież nie będę wchodził za to w zimie na Rysy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
Biczyk kurwła.. rację miałeś Że czym? Miałeś i chuj
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Ok 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Masz rację 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Teraz mozna dokumentowac bez problemu wejscia.
Wiele wejsc z lat 70-80 i nawet 90tych jest po dzis dzien przez wielu ludzi mniej lub bardziej komentowanych jako niezaistniale.
Wiele wejsc bylo solowych, gdzie jedynymi swiadkami byl partner czekajacy gdzies na dole a nawet okoliczni wiesniacy, ktorzy potwierdzali zdobycie szczytu bo widzieli jak wchodzil jak wypasali bydlo. True story - mozna poczytac w osiagnieciach niktorych wspinaczy.
M.in Wielicki ma bodaj jedno takie wejscie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
Ok  A jak Ci nie pasi to daj kurwa numer na priv, zadzwonię i kurwa wyjaśnimy.. A nie.. nie dawaj..mam przecież
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
fechu...  Nie wyszło mi cytowanie i co? Przecież nie będę wchodził za to w zimie na Rysy.  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Ok  A jak Ci nie pasi to daj kurwa numer na priv, zadzwonię i kurwa wyjaśnimy.. A nie.. nie dawaj..mam przecież 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
Ale dyskusja dzisiaj się rozkręciła, Panowie Zdrowie Pań i zakończmy te spory bo nie warto, każdy swoją prawdę najprawdziwszą zna, i chociażby wszyscy próbowali go przekonać o niesłuszności swoich poglądów, On będzie wszędzie wietrzył spisek. Kochajmy Się bo coraz mniej Polaków w Polakach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Polska dla Polaków Księżyc dla Księży
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10 |
Statystyka dla statystyków
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Już Biczyk podpadłeś u Ładziaka. To znaczy że rano nowa awantura. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|