|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Przeciez zgadles, skoncz nabijac juz ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
taa zgadlem ale dalej nie wiem ktore <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
jak ma ktos ochote pograc w pilkarzyki to zapraszam do rejestracji, moj nick Dziabor <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
jak ma ktos ochote pograc w pilkarzyki to zapraszam do rejestracji, moj nick Dziabor <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> hmmm zapomnialem podac linka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> http://www.pegball.com
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
ech ja to na wp pykam w piłkarzyki i bilardzika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
ech ja to na wp pykam w piłkarzyki i bilardzika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja tez na wp w snookera
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Sacramento Kings !!! sialalalla hej Kings Sacramento sialalallaa !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
witam, ludziska jutro na 3 tygodnie lece w gips, staw skokowy nie wytrzymal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> dokad mi zaloza gips za kostke czy do kolana?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
jutro warunek z Powszechnej Historii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
3 dzien juz nie byłem w szkole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Bedzie to trzeba jakos usprawiedliwic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale za to mam poł dnia wolnego na Fm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
ok dzieki, wiesz z wlasnego doswiadczenia??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Do kolana, za kostke gipsów nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
jak ma ktos ochote pograc w pilkarzyki to zapraszam do rejestracji, moj nick Dziabor <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> hmmm zapomnialem podac linka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> http://www.pegball.comMoże jakiś turniej w PegBalla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
jak ma ktos ochote pograc w pilkarzyki to zapraszam do rejestracji, moj nick Dziabor <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> hmmm zapomnialem podac linka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> http://www.pegball.comMoże jakiś turniej w PegBalla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> moze byc ja wlasnie czekam na przeciwnika... zapraszam chetnych
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
a jak dobrze pamietam to chyba turniej w snookera czy tam zwyklego bilarda na wp jest dalej nie dokonczony... ale nie chce mi sie odkopywac tematu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
panowie dziś przecież czwartek !
chyba każdy wie co się robi standardowo przy czw. studenckim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Siedzi się w domu i ogląda kino kryminalne na tvp1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
pozyczy ktos halowki na niedziele ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
panowie dziś przecież czwartek !
chyba każdy wie co się robi standardowo przy czw. studenckim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> uczy do poprawy kola <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|