|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 49
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2006
Posty: 49 |
ok powaznieje . Od powrotu z gimnazjum
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
haha Biszop fajny dałes mu ten opis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
ok powaznieje . Od powrotu z gimnazjum leze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />... genialne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />....w swojej prostocie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
bursztyk i jak piesek najedzony?
Kolejny dzien sie zaczyna więc trzeba lecieć do ukochanej pracy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Narazie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
no i gips juz jest.... pierszy dzien i juz mi sie nudzi, zwolnienie do 30.12.2006, skrecona kostka i naderwana torebka stawowa, zdjecie gipsy 22.12.2006, a wiec odliczamy.... jeszcze 21 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
hehehe Dziabor, teraz problem będzie, żeby do jakiegoś buczka naziemnego się wyrwać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Ale będzie ubezpieczenie, więc będzie co pomnożyć w STS lub profku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
aha i co do kolona??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
hehehe Dziabor, teraz problem będzie, żeby do jakiegoś buczka naziemnego się wyrwać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Ale będzie ubezpieczenie, więc będzie co pomnożyć w STS lub profku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
aha i co do kolona?? tak gdzies do polowy lydki mam gips, a co do odszkodowania przyda sie napewno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> dobrze ze sts mam naprzeciwko bloku wiec od czasu do czasu sie moze wyrwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
bursztyk i jak piesek najedzony?
Kolejny dzien sie zaczyna więc trzeba lecieć do ukochanej pracy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Narazie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> wciął że hej , aż mu się uszy trzęsły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Co piąty dorosły Brytyjczyk regularnie wrzuca kilka groszy do fontann, z nadzieją na spełnienie życzeń lub po prostu pragnąc wrócić kiedyś do tego miejsca - wynika z badań. Na topienie pieniędzy w fontannach, takich jak np. słynna barokowa Fontanna di Trevi w Rzymie, Brytyjczyk wydaje przeciętnie 31 pensów rocznie.
A to oznacza, że co roku na dnie fontann i tzw. studni życzeń lądują w postaci drobnego bilonu niemal trzy miliony funtów - wynika z raportu poświeconego topieniu drobnych w fontannach ("Fountain Money Mountain").
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Nowy temat (LINK) [ mecz.org] Ponad 500 postów już tutaj mamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka