Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 26 z 26 1 2 24 25 26
Dołączył: Nov 2006
Posty: 49
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 49
ok powaznieje . Od powrotu z gimnazjum

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
haha Biszop fajny dałes mu ten opis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Quote
ok powaznieje . Od powrotu z gimnazjum

leze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />...

genialne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />....w swojej prostocie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
bursztyk i jak piesek najedzony?

Kolejny dzien sie zaczyna więc trzeba lecieć do ukochanej pracy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Narazie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
no i gips juz jest.... pierszy dzien i juz mi sie nudzi, zwolnienie do 30.12.2006, skrecona kostka i naderwana torebka stawowa, zdjecie gipsy 22.12.2006, a wiec odliczamy....
jeszcze 21 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
hehehe Dziabor, teraz problem będzie, żeby do jakiegoś buczka naziemnego się wyrwać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Ale będzie ubezpieczenie, więc będzie co pomnożyć w STS lub profku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

aha i co do kolona??

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Quote
hehehe Dziabor, teraz problem będzie, żeby do jakiegoś buczka naziemnego się wyrwać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Ale będzie ubezpieczenie, więc będzie co pomnożyć w STS lub profku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

aha i co do kolona??

tak gdzies do polowy lydki mam gips,
a co do odszkodowania przyda sie napewno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
dobrze ze sts mam naprzeciwko bloku wiec od czasu do czasu sie moze wyrwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Quote
bursztyk i jak piesek najedzony?

Kolejny dzien sie zaczyna więc trzeba lecieć do ukochanej pracy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Narazie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

wciął że hej , aż mu się uszy trzęsły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Co piąty dorosły Brytyjczyk regularnie wrzuca kilka groszy do fontann, z nadzieją na spełnienie życzeń lub po prostu pragnąc wrócić kiedyś do tego miejsca - wynika z badań.
Na topienie pieniędzy w fontannach, takich jak np. słynna barokowa Fontanna di Trevi w Rzymie, Brytyjczyk wydaje przeciętnie 31 pensów rocznie.

A to oznacza, że co roku na dnie fontann i tzw. studni życzeń lądują w postaci drobnego bilonu niemal trzy miliony funtów - wynika z raportu poświeconego topieniu drobnych w fontannach ("Fountain Money Mountain").

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Nowy temat (LINK) [mecz.org]

Ponad 500 postów już tutaj mamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 26 z 26 1 2 24 25 26

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, rafal08, alfa), 2,666 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,520
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1