Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 78 z 110 1 2 76 77 78 79 80 109 110
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
O kurwa frown

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Originally Posted by BeneQ
Dokładnie. Jest tak jak mówiłem. Same kłótnie i obelgi na tych co są bogaci. Jak nie Rydzyk, nie inne instytucje sukcesu to w końcu się sami z sobą kłócicie. Już nawet o byle pierdołę. Przestańcie. Komu chcecie udowodnić wyższość? I przede wszystkim czym? Idźcie skończyć ścisłe studia znajdźcie w tym kierunku pracę i dopiero wtedy możecie zapomnieć o codziennych problemach dzięki czemu życie stanie się łatwiejsze. Zobaczcie na mnie ja się cały czas bawię życiem które bardzo kocham (może dlatego, że jestem jeszcze bardzo młody) i za ponad dwusetnym razem udało mi się przemówić, iż mój ban jest niezgodny z regulaminem. Natomiast czy Wasze zachowanie takie jest? Powiedzcie, szczególnie te osoby które obrażały się przez niemal cały wczorajszy wieczór czy nie zasługujecie na ostrzeżenia? Ja powinienem teraz być Administratorem, ponieważ to ja mam tą siłę intelektualną która sprawia, iż na forum byłby ład i porządek a jednocześnie ogromny szacunek i kultura do bliźniego swego. No i być może doprowadziłoby to do bogactwa. Bynajmniej umysłowego, niekoniecznie finansowego.
Przykro mi jest z tego względu, że nikt nie odniósł się do wczorajszego wpisu. Zrozumcie - Wy nie szkodzicie mi nawet w promilu tym, że nie odpowiadacie. Wy szkodzicie tylko i wyłącznie sobie. To ja Wam mówię co robicie źle a co robicie dobrze. Bądź też co zrobić aby było Wam dobrze. Jednak nikt się mnie nie słucha. Nikt nie wie jak bardzo łatwo jest odnieść w tym kraju sukces pod względem intelektualnym. A lata mych doświadczeń jednogłośnie przekonują w tym, iż mam rację.

Mam pytanie do Piostara. Dlaczego nie odniosłeś się do mojej prośby w dniu wczorajszym oraz przedwczorajszym? Patrząc na nieprzestrzeganie netykiety użytkowników w których padają przykre słowa i nic się z tego nie robi czuję się bardziej dyskryminowany. Chcę, aby nie było takich zachowań. Jestem bardzo tolerancyjny i potrafię przebaczyć ale chociaż chciałbym aby w stosunku do mnie również zachowano się fair. Bo ja zdecydowanie mniejsze szkody wyrządziłem a jestem traktowany źle. Jakim prawem? Sami siebie również nie szanujecie. Zmieńcie to. Proszę...



gdy macie smutny nastrój włączcie sobie maksymalną głośność i zatańczcie w MAJTKACH do tego cudownego utworu który od razu uruchomi w Was wspomnienia związane z FIFĄ WC 2006 oraz miłość do bliźniego swego <3 ja kocham ten utwór jak swe życie gdzie warto było co prawda straciłem co najmniej 1000 postów oraz 13 miesięcy na swą inteligentną strategię aby uratować swe konto i było warto! <3
bardzo ładny esej 2+

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Eintracht Frankfurt widzi u siebie ex-Jagiellończyka Bartka Drągowskiego. Fiora oczekuje 6 mln euro.

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Originally Posted by burbon
Inter Ajax Erzge strzelą!
Jazda pejsy!!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
ale mieli okazje

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
inta 1-1

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Inta laugh

Dołączył: Jan 2018
Posty: 126
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jan 2018
Posty: 126
mowiłem ze zwalniaja trenera wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
buki dziś żniwa od rana
Janusze muszą robić drugie wyjście z progu do ziemniaka

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by Warren
buki dziś żniwa od rana
Janusze muszą robić drugie wyjście z progu do ziemniaka

odbiją się na skokach smile

Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126
ale, że jak ?
znowu w 90minucie nam wbijają ?
ale, że Spal ?
o co kaman ?

FORZA INTER !!!

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by Warren
buki dziś żniwa od rana
Janusze muszą robić drugie wyjście z progu do ziemniaka

odbiją się na skokach smile
Piżdzi dzisiaj. Mogą być cuda na kiju.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Chelsea boks

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Warren
Chelsea boks

Sroki boks

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Biczyk, gra w Chelsea jakiś Muhammed, bo podobno od 2011 co roku jest to najczęściej nadawane imię w Anglii i Walii. smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by akagi
Biczyk, gra w Chelsea jakiś Muhammed, bo podobno od 2011 co roku jest to najczęściej nadawane imię w Anglii i Walii. smile
Pewno w jakimś u-12 może biegać smile
https://en.wikipedia.org/wiki/Mohamed_Aboutrika

Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Bełchatów -1,5 seta powinno być izi wink

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
w cfc do ht @2
290,00

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by Warren
buki dziś żniwa od rana
Janusze muszą robić drugie wyjście z progu do ziemniaka
laugh

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
w crotone do ht @1,54
1490,00

Strona 78 z 110 1 2 76 77 78 79 80 109 110

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (forty, ANZELMO, betowiec, rafal08, Sensei, Akhu, burbon, Lukasz111), 1,724 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,319
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1