|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,734 |
2.15 na Polaków w drużynówce na złoto, to chyba tyle było z grania na naszych a co przegrana kasa po kursie @5 lepiej smakuje jak przy @2 To taka Dana satysfakcja jak dostanie kosza od 10/10 lub od 6/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
2.15 na Polaków w drużynówce na złoto, to chyba tyle było z grania na naszych ja uważam że under 1,5 medali w drużynówce po kursie 3,5 spokojnie do gry Chyba coś Ci się pomyliło, nie wierzę że może być taka opcja do gry. Jaki buk?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
w austrii to chyba zastanawiają się, czy ktoś będzie w piątce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,734 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
2.15 na Polaków w drużynówce na złoto, to chyba tyle było z grania na naszych a co przegrana kasa po kursie @5 lepiej smakuje jak przy @2 mnie uczyli w szkole żeby grać według wzoru prawdopodbieństwo*kurs ma być większe niż 100%, a ja nie widzę szans naszych na około 50% na złoto
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Taaa, niedawno była mowa, że 2 medale w skokach będą dobre, a tu widzę, że już nawet koło 5 się kręcimy  Ciekawe co tym myślą w Norwegii, Niemczech i Austrii Przyjme zaklad o jacusia lub 100zl under/over 2,5 medali skoczkow. Ja biore over. Ktos chetny?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
ciekawe kto pierwszy go ujawni trudno wierzyć w to co pisze, że jest nikim z takimi informacjami jakie wrzuca też w to nie wierzę nie ma opcji że jest nikim, 100% powiązania menadżerskie, możliwe że nazwisko jest żadne, ale ma dobrych znajomych i dobrą pracę
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363 Likes: 3 |
ale nasi nie są faworytami do złota, Norwegowie są nimi
my mamy walczyć z Niemcami o srebro
zresztą jak balonik ma być nie nadęty jak wyniki są kurewsko dobre? Mało brakło, żeby czterech zawodników z Polski stało sobie na podium PŚ. ale co innego puchar świata a co innego olimpiada Małysz też był kurewsko dobry i jechał do USA w roli faworyta i nie zdobył złota podobnie było na letniej olimpiadzie w Brazylii tam też mieliśmy zdobyć ogrom medali
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
podobnie co do Kamila, jest w formie bez dwóch zdać ale to jest kurła sport i to jeszcze skoki gdzie jeden wiatr może wszystko zniweczyć Albo Ammann, który lubi robić niespodzianki na igrzyskach
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Jak Kamil zdobędzie kolejny medał, a może i złoty - na małej, to będę bardzo zadowolony, jak na średniej coś jeszcze zdobedzie to będzie super, a jak druzuna cos dolozy to bedzie wspaniale - ale to takie moje życzenia. I tyle. -- Skoki to dośc specyficzna dyscyplina, więc wszystko może się zdarzyć, lekki wiatr, próg trochę ucieknie, itp. -- Stoch już swoje w karierze zrobił, więc mam nadzieję, że ma w nosie te pompowanie balonika w mediach, a drużyna jak coś zdobędzie to będzie super.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
Bayer to bierze na luzaku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
ale nasi nie są faworytami do złota, Norwegowie są nimi
my mamy walczyć z Niemcami o srebro
zresztą jak balonik ma być nie nadęty jak wyniki są kurewsko dobre? Mało brakło, żeby czterech zawodników z Polski stało sobie na podium PŚ. ale co innego puchar świata a co innego olimpiada Małysz też był kurewsko dobry i jechał do USA w roli faworyta i nie zdobył złota podobnie było na letniej olimpiadzie w Brazylii tam też mieliśmy zdobyć ogrom medali A Stoch jechał do Soczi po złoto i przywiózł dwa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
ciekawe kto pierwszy go ujawni trudno wierzyć w to co pisze, że jest nikim z takimi informacjami jakie wrzuca też w to nie wierzę nie ma opcji że jest nikim, 100% powiązania menadżerskie, możliwe że nazwisko jest żadne, ale ma dobrych znajomych i dobrą pracę ciekawe info rzucił w tym felietonie, że Jóźwiak maczał palce w transferze Islandczyka do nas 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
aker to jest ogolna liczba medali z dopiska ze w druzynowce liczy sie jako jeden medal.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
aker to są wszystkie medale Polaków na IO 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|