|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Najlepsze piwo jakie piłem to Velvet z Czech podobne w smaku i wyglądzie do Guinnesa ale mniej gorzkie A gdzie Bernarda można kupić? Kidys był w Piotrze i Pawle i już nie ma  bo już Piotra i Pawła nie ma Walczą jeszcze, ale szanse mają jak Chelsea w Barcelonie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,512 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,512 Likes: 10 |
U Nas są 2 sklepy cały czas(na razie) jeden na białostoczku obok elektryka, często na ciechany w promocji tam się chodziło po szkole 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Najlepsze piwo jakie piłem to Velvet z Czech podobne w smaku i wyglądzie do Guinnesa ale mniej gorzkie A gdzie Bernarda można kupić? Kidys był w Piotrze i Pawle i już nie ma  bo już Piotra i Pawła nie ma Walczą jeszcze, ale szanse mają jak Chelsea w Barcelonie  Twaro i Ty przeciwko mnie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Najlepsze piwo jakie piłem to Velvet z Czech podobne w smaku i wyglądzie do Guinnesa ale mniej gorzkie A gdzie Bernarda można kupić? Kidys był w Piotrze i Pawle i już nie ma  bo już Piotra i Pawła nie ma Ktoś ich kupił? Polski sklep a nie kierwa Niemcom z Lidla płacić.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Mi się marzy 2-2 w Barcelonie , mam przez takich gości jak Lampard a wcześniej Zola i Vialli sentyment do tej drużyny
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Największa kicha to tzw piwa rzemieślnicze.Większość to kompletny syf,a butelka 3-4 razy droższa od nierzemieślniczych. Dziadzia chyba mi nie powiesz że np Żubr jest lepszy od dajmy na to Gościszewa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,731 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,731 Likes: 10 |
Najlepsze piwo jakie piłem to Velvet z Czech podobne w smaku i wyglądzie do Guinnesa ale mniej gorzkie A gdzie Bernarda można kupić? Kidys był w Piotrze i Pawle i już nie ma  bo już Piotra i Pawła nie ma Ktoś ich kupił? Polski sklep a nie kierwa Niemcom z Lidla płacić. de kłesztyn yz...nie kto ich kupił ? tylko czy ktoś ich kupi ??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
U Nas są 2 sklepy cały czas(na razie) jeden na białostoczku obok elektryka, często na ciechany w promocji tam się chodziło po szkole  przypomniało mi się ,że jest i trzeci(na Zielonych Wzgórzach)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
padną na ryj alma już zjechała
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,731 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,731 Likes: 10 |
Największa kicha to tzw piwa rzemieślnicze.Większość to kompletny syf,a butelka 3-4 razy droższa od nierzemieślniczych. Dziadzia chyba mi nie powiesz że np Żubr jest lepszy od dajmy na to Gościszewa. powie Ci
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,512 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,512 Likes: 10 |
Żubr to just kròl podlaskich piw tak jak Żubr jest królem puszczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,512 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,512 Likes: 10 |
U Nas są 2 sklepy cały czas(na razie) jeden na białostoczku obok elektryka, często na ciechany w promocji tam się chodziło po szkole  przypomniało mi się ,że jest i trzeci(na Zielonych Wzgórzach) hmm w którym miejscu tam obok komisariatu nowego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,731 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,731 Likes: 10 |
zakupy róbcie więc w Dino
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,512 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,512 Likes: 10 |
[ Linked Image] Były u was Biczu takie żubry?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
dobry wieczór wspomnień czar dobry tekst kolesie z Wałbrzycha pamiętam jak za młodego ojciec zabierał mnie na swojego komara i ruszaliśmy na Wałbrzych oglądać extraklase po 30 koła na każdym meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Kolo mojej chałupy dwa stoją. Jeden z rok temu zbudowany. Klientela jest.
Ale slyszalem ze mają podzielic los BOMI.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,512 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,512 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
o tym mówię [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
Kolo mojej chałupy dwa stoją. Jeden z rok temu zbudowany. Klientela jest.
Ale slyszalem ze mają podzielic los BOMI. U nas jeden nawet ,zajął miejsce BOMI w jednej z galerii
|
|
|
Link skopiowany do schowka