Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 25 z 129 1 2 23 24 25 26 27 128 129
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,744
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,744
Likes: 10
0:0 W Krakowie utrzyma Jage na pierwszym miejscu. Probierz główka pracuje z tym wyłączeniem podgrzewania murawy. Probierz &Jaga zawsze sztama

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Tak czy siak mega tym starym zależy żeby się załapać, zwłaszcza takim fartuchom jak Mąka czy Peszkin. Jak się załapią na samą ławkę to siana wpadnie tyle co za pół roku kopania się po czołach w lidze.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Kura
Originally Posted by akagi
Mączyński to może mieć kłopoty żeby załapać się do składu Legii, bo ma przyjść nowy środkowy.

Nawałka doradził mu żeby wybrał Legię, zobaczymy jak usiądzie na ławie czy na tym nie straci, a mógł przyjść do nas smile

Myślę że Nawałka rozmawiał z Mioduskim w sprawie kadrowiczów,
ale jak przyjdzie ten Cafu, co go wywalili z Metz za to że chciał napierdalać trenera bo go nie wystawiał do składu, to może być ciekawie. smile

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by akagi
Originally Posted by Kura
Originally Posted by akagi
Mączyński to może mieć kłopoty żeby załapać się do składu Legii, bo ma przyjść nowy środkowy.

Nawałka doradził mu żeby wybrał Legię, zobaczymy jak usiądzie na ławie czy na tym nie straci, a mógł przyjść do nas smile

Myślę że Nawałka rozmawiał z Mioduskim w sprawie kadrowiczów,
ale jak przyjdzie ten Cafu, co go wywalili z Metz za to że chciał napierdalać trenera bo go nie wystawiał do składu, to może być ciekawie. smile
Zacznie napierdalać Jozaka

Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Originally Posted by akagi
Originally Posted by Kura
Originally Posted by akagi
Mączyński to może mieć kłopoty żeby załapać się do składu Legii, bo ma przyjść nowy środkowy.

Nawałka doradził mu żeby wybrał Legię, zobaczymy jak usiądzie na ławie czy na tym nie straci, a mógł przyjść do nas smile

Myślę że Nawałka rozmawiał z Mioduskim w sprawie kadrowiczów,
ale jak przyjdzie ten Cafu, co go wywalili z Metz za to że chciał napierdalać trenera bo go nie wystawiał do składu, to może być ciekawie. smile
czyli bardzo ambitny chłopak, oby tylko miał jeszcze jakieś umiejętności jeśli chodzi o grę w piłkę laugh

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Niestety przeczuwam, że i Peszko i Mączyński mają już zabukowane bilety do Rosji. I nie będzie się chciało nikomu odwołać rezerwacji, bo jeden chuj kto wejdzie do dziadka na gierkach.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,423
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,423
Likes: 2
Originally Posted by haczyk
Niestety przeczuwam, że i Peszko i Mączyński mają już zabukowane bilety do Rosji. I nie będzie się chciało nikomu odwołać rezerwacji, bo jeden chuj kto wejdzie do dziadka na gierkach.

Obyś się mylił

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Originally Posted by Sensei
Mieszkam w tej czarnej plamie między o'hare
Norwood park a Jeferson Park

Bardzo mała populacja murzynów


focisz trochę samoloty, fajne miejsce, startują czy lądują nad chałupą?

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Tazen
Zacznie napierdalać Jozaka

Kresimir Sos ten od przygotowania fizycznego,
widać że z niejednego pieca chleb jadł,
da radę. smile

[Linked Image]

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by Sensei
0:0 W Krakowie utrzyma Jage na pierwszym miejscu. Probierz główka pracuje z tym wyłączeniem podgrzewania murawy. Probierz &Jaga zawsze sztama

1-1 też sensi

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
wtedy będziemy mieli tyle samo strzelonych i straconych ale będzie się liczyć 1-0 w Białym i utrzymamy lidera

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by BKS
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by quincy
Gratulacje dla kolegów z Białego. Ale we wtorek może być różnie.

dziękujemy , będzie dobry mecz niech wygra lepszy ciekawe kogo dadzą do prowadzenia spotkania ? szkoda że już japońce nie sędziują
[Linked Image]

zaraz odwiozą mnie do Tworek laugh tak powiedział teraz Kowalewski
laugh co fakt, to fakt.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
od tygodnia wszyscy graja juz ten lamaniec

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Tazen
od tygodnia wszyscy graja juz ten lamaniec
Basel czy TNS?
oba i tak nie wejdą

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
1. Liga
FC Toulouse - AS Monaco
AS Monaco Poniżej/Powyżej 1.5 bramki Powyżej 1.5 bramki 1.85
B 24.02.18 16:00
1. Liga
FC Admira Wacker - Austria Wiedeń
Remis - nie ma zakładu (remis=zwrot) FC Admira Wacker 1.80
C 24.02.18 15:30
Ekstraklasa
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz
Obie drużyny strzelą bramkę Tak 1.75
D 24.02.18 18:00
1. Liga
Yellow-Red KV Mechelen - Royal Charleroi SC
Obie drużyny strzelą bramkę Tak 2.00

za tałzena

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,744
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,744
Likes: 10
Originally Posted by Marczajka
Originally Posted by Sensei
Mieszkam w tej czarnej plamie między o'hare
Norwood park a Jeferson Park

Bardzo mała populacja murzynów


focisz trochę samoloty, fajne miejsce, startują czy lądują nad chałupą?
Focić to nie ale wieczorem 9 samolotów w rzędzie pochodzących do lądowania robi wrażenie. Największy minus jest taki że ciężko w lato spać przy otwartym oknie bo taki hałas

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,744
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,744
Likes: 10
Originally Posted by jaga1920
wtedy będziemy mieli tyle samo strzelonych i straconych ale będzie się liczyć 1-0 w Białym i utrzymamy lidera
:piwo

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by Warren
Originally Posted by Tazen
od tygodnia wszyscy graja juz ten lamaniec
Basel czy TNS?
oba i tak nie wejdą
Basel

moim zdaniem też nie wejdzie

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
ale podobno tutaj
https://www.flashscore.pl/mecz/CfprDw15/#h2h;overall

mają remisować

Strona 25 z 129 1 2 23 24 25 26 27 128 129

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, latajaca_holenderka, rafal08, kamel, forty), 2,117 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,514
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1