|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,744 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,744 Likes: 10 |
0:0 W Krakowie utrzyma Jage na pierwszym miejscu. Probierz główka pracuje z tym wyłączeniem podgrzewania murawy. Probierz &Jaga zawsze sztama
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Tak czy siak mega tym starym zależy żeby się załapać, zwłaszcza takim fartuchom jak Mąka czy Peszkin. Jak się załapią na samą ławkę to siana wpadnie tyle co za pół roku kopania się po czołach w lidze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Mączyński to może mieć kłopoty żeby załapać się do składu Legii, bo ma przyjść nowy środkowy. Nawałka doradził mu żeby wybrał Legię, zobaczymy jak usiądzie na ławie czy na tym nie straci, a mógł przyjść do nas  Myślę że Nawałka rozmawiał z Mioduskim w sprawie kadrowiczów, ale jak przyjdzie ten Cafu, co go wywalili z Metz za to że chciał napierdalać trenera bo go nie wystawiał do składu, to może być ciekawie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Mączyński to może mieć kłopoty żeby załapać się do składu Legii, bo ma przyjść nowy środkowy. Nawałka doradził mu żeby wybrał Legię, zobaczymy jak usiądzie na ławie czy na tym nie straci, a mógł przyjść do nas  Myślę że Nawałka rozmawiał z Mioduskim w sprawie kadrowiczów, ale jak przyjdzie ten Cafu, co go wywalili z Metz za to że chciał napierdalać trenera bo go nie wystawiał do składu, to może być ciekawie.  Zacznie napierdalać Jozaka
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392 |
Mączyński to może mieć kłopoty żeby załapać się do składu Legii, bo ma przyjść nowy środkowy. Nawałka doradził mu żeby wybrał Legię, zobaczymy jak usiądzie na ławie czy na tym nie straci, a mógł przyjść do nas  Myślę że Nawałka rozmawiał z Mioduskim w sprawie kadrowiczów, ale jak przyjdzie ten Cafu, co go wywalili z Metz za to że chciał napierdalać trenera bo go nie wystawiał do składu, to może być ciekawie.  czyli bardzo ambitny chłopak, oby tylko miał jeszcze jakieś umiejętności jeśli chodzi o grę w piłkę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Niestety przeczuwam, że i Peszko i Mączyński mają już zabukowane bilety do Rosji. I nie będzie się chciało nikomu odwołać rezerwacji, bo jeden chuj kto wejdzie do dziadka na gierkach.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,423 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,423 Likes: 2 |
Niestety przeczuwam, że i Peszko i Mączyński mają już zabukowane bilety do Rosji. I nie będzie się chciało nikomu odwołać rezerwacji, bo jeden chuj kto wejdzie do dziadka na gierkach. Obyś się mylił
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
Mieszkam w tej czarnej plamie między o'hare Norwood park a Jeferson Park
Bardzo mała populacja murzynów focisz trochę samoloty, fajne miejsce, startują czy lądują nad chałupą?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Zacznie napierdalać Jozaka Kresimir Sos ten od przygotowania fizycznego, widać że z niejednego pieca chleb jadł, da radę. [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
0:0 W Krakowie utrzyma Jage na pierwszym miejscu. Probierz główka pracuje z tym wyłączeniem podgrzewania murawy. Probierz &Jaga zawsze sztama 1-1 też sensi
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
wtedy będziemy mieli tyle samo strzelonych i straconych ale będzie się liczyć 1-0 w Białym i utrzymamy lidera
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Gratulacje dla kolegów z Białego. Ale we wtorek może być różnie. dziękujemy , będzie dobry mecz niech wygra lepszy ciekawe kogo dadzą do prowadzenia spotkania ? szkoda że już japońce nie sędziują [ Linked Image] zaraz odwiozą mnie do Tworek  tak powiedział teraz Kowalewski  co fakt, to fakt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
od tygodnia wszyscy graja juz ten lamaniec
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
od tygodnia wszyscy graja juz ten lamaniec Basel czy TNS? oba i tak nie wejdą
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
1. Liga FC Toulouse - AS Monaco AS Monaco Poniżej/Powyżej 1.5 bramki Powyżej 1.5 bramki 1.85 B 24.02.18 16:00 1. Liga FC Admira Wacker - Austria Wiedeń Remis - nie ma zakładu (remis=zwrot) FC Admira Wacker 1.80 C 24.02.18 15:30 Ekstraklasa Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz Obie drużyny strzelą bramkę Tak 1.75 D 24.02.18 18:00 1. Liga Yellow-Red KV Mechelen - Royal Charleroi SC Obie drużyny strzelą bramkę Tak 2.00
za tałzena
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,744 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,744 Likes: 10 |
Mieszkam w tej czarnej plamie między o'hare Norwood park a Jeferson Park
Bardzo mała populacja murzynów focisz trochę samoloty, fajne miejsce, startują czy lądują nad chałupą? Focić to nie ale wieczorem 9 samolotów w rzędzie pochodzących do lądowania robi wrażenie. Największy minus jest taki że ciężko w lato spać przy otwartym oknie bo taki hałas
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,744 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,744 Likes: 10 |
wtedy będziemy mieli tyle samo strzelonych i straconych ale będzie się liczyć 1-0 w Białym i utrzymamy lidera : 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
od tygodnia wszyscy graja juz ten lamaniec Basel czy TNS? oba i tak nie wejdą Basel moim zdaniem też nie wejdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
ale podobno tutaj https://www.flashscore.pl/mecz/CfprDw15/#h2h;overall
mają remisować
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|