|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
heh już na weszło krzyczą, żeby nie powoływać Tarasa bo to nie Polak Ja tam bym go powołał
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
zadna potega tylko ekipa, ktora smieje sie z pierdolenia jak to nas "najebie chojniczanka w jeansach"  ale potega to legia na pewno nie jest po ostatnich wyczynach i zachowaniach Czy gdzieś napisałem że L jest potęgą h? Ale jak Wam tak każdy odmawia. To na pewno zbliża się czas weryfikacji. Ostatnio jakos nikt nie moze skrzyzowac z nami drog, jedynie mniejsze ekipy chca sie bawic odmowy i uniki Legii nie dziwia, bo zawsze to robili i beda robic, od kiedy pamietam zawsze zdecydowanie Legii przychodzilo jak sytuacja byla zerojedynkowa i wiedzieli ze bedzie na +, tak jak "jagarar" i inne sytuacje, to jest zarzut calej Polski do L
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
21,25
under 2,5 u kangura
1000,00 jackm wpierdolił się na konto BKS  dzwonię na 112!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
jedyna potega to Lech, pod tym wzgledem odstawili na pare dlugosci reszte Polski
ale nie ma co dyskutowac, ani ja w tym nie dzialam, ani nikt z forum zapewne
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
czesc Rekordowa liczba ponad dwóch tysięcy kibiców, ma wspierać Górnika w jutrzejszym meczu na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław temperatura też minusowa... pozdrawiam 6tysieczny Białystok 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
@1,25
under 2,5 u kangura
1000,00 o kierwa plus 7 min chyba przesadziles ty i undery  peffa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
jedyna potega to Lech, pod tym wzgledem odstawili na pare dlugosci reszte Polski
ale nie ma co dyskutowac, ani ja w tym nie dzialam, ani nikt z forum zapewne i Ruch wg mnie reszta półkę niżej
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
+250 malo jak na twoje mozliwosci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
heh już na weszło krzyczą, żeby nie powoływać Tarasa bo to nie Polak a pare miesiecy temu pamietam artykul w ktorym bronia powolywania Cionka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
ale kontra.
no nic ...nauczka
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
zadna potega tylko ekipa, ktora smieje sie z pierdolenia jak to nas "najebie chojniczanka w jeansach"  ale potega to legia na pewno nie jest po ostatnich wyczynach i zachowaniach Czy gdzieś napisałem że L jest potęgą h? Ale jak Wam tak każdy odmawia. To na pewno zbliża się czas weryfikacji. Ostatnio jakos nikt nie moze skrzyzowac z nami drog, jedynie mniejsze ekipy chca sie bawic odmowy i uniki Legii nie dziwia, bo zawsze to robili i beda robic, od kiedy pamietam zawsze zdecydowanie Legii przychodzilo jak sytuacja byla zerojedynkowa i wiedzieli ze bedzie na +, tak jak "jagarar" i inne sytuacje, to jest zarzut calej Polski do L Jaga rar? Ile Was tam było na tym wyjeździe? A ile wpadło do Was na sektor. Sorry ale każda mocniejsza ekipa będąc na wyjeździe w takiej liczbie by się postawiła.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
niestety 2-1 czulem ze wturlaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
o kurwa w ostatnich sekundach tysiak w plecy ja pierdole co ty grasz generał
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
ale kontra.
no nic ...nauczka byku alko...???? skad ja to znam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
A skąd BKS mógł się spodziewać, że przedłuża o 10 minut mecz (sic!)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
o kurwa w ostatnich sekundach tysiak w plecy ja pierdole co ty grasz generał łatwo przyszło... zagrałem gola w 1.polowie za klocka.. w 38` @3,100 za 700,00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
ale kontra.
no nic ...nauczka byku alko...???? skad ja to znam  5 piwko leci... ale małe. kasztelanik...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
A skąd BKS mógł się spodziewać, że przedłuża o 10 minut mecz (sic!) no właśnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
Dla mnie granie underow (trafnych)nie wazne w ktorej minucie a zwlaszcza kangury,2 holandia itd......to czyste szalenstwo w kazdej chwili moga wbic gola . pany przeciez pilka polega na strzelaniu bramek chyba ze BKS zapoda stzrelac/tracic 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|