Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Widomość od FECHA:
"Zaczyna się tydzien i nowa zabawa! Tutaj w 1:15 min. macham do Forum!"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Pilzno jaki odjebało szpagat
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
zresztą odpuśćmy już, to tylko artykuł na jakiejś podrzędnej strnie
Chyba nie taka podrzędna jak ją czytasz.
Przeczytałem cytat na meczpl przecież
nawet tam nie wchodziłem
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Lewy w Londynie ? Forti proszę cię Nie po to zmieniał Czarka na Zahaviego żeby się meldować na Stamford Tylko Madryt
byle zmienił ligę
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Wy ale żyjecie tym meczem w tym Białymstoku.
mecz lidera z wiceliderem, mistrza Polski z wicemistrzem, dwie najlepsze drużyny w tej chwili, tylko nasz przeciętny bilans wyjazdowy trochę psuje ten obraz
spoko, tylko ile można?
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Master, ten Pan w czapce i w okularach obok Fecha to Burbon?
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
kurwa a o co mamy się przepychać? o bayern czy barcelone? przynajmniej ciągle rozmawiamy w tematach sportowych
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Master, ten Pan w czapce i w okularach obok Fecha to Burbon?
Tak
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Master, ten Pan w czapce i w okularach obok Fecha to Burbon?
Tak
Tutaj bez okularów (w czapce oczywiście)
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317
Likes: 3
Bayern nie puści Lewego raczej a jeśli tak to kto w jego miejsce ? Werner może...
Juz mają zastępce dla Lewego(jak ten odejdzie do Czelsi)
Jeżeli Lewy miałby trafić na wyspy to już bliżej mu do MC i do Pepa o którym sam mówił że wiele mu zawdzięcza i wiele go nauczył.
Jest jeszcze PSG które może znowu wyłożyć gigantyczne sumy na stół.
Mimo wszystko jak pojawi się oferta z Realu którą Baya zaakceptuje to Lewy nie będzie się wahać
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Lewy w Londynie ? Forti proszę cię Nie po to zmieniał Czarka na Zahaviego żeby się meldować na Stamford Tylko Madryt
Zahavi,to kamrat Abramowicza,także wiesz
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Lewy dla Realu jest pewnie 4 lub 5 alternatywą, także dla mnie szanse na transfer do Madrytu są znikome. Prędzej Paryż.
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
kurwa a o co mamy się przepychać? o bayern czy barcelone? przynajmniej ciągle rozmawiamy w tematach sportowych
Pytanie brzmi czy trzeba się przepychać ? Z tego co widzę rodzi to tylko negatywne emocje, kłótnie i bluzgi.
Może dało by się dyskutować w jakiś bardziej kulturalny sposób.
Nie jest to skierowane personalnie do Ciebie, ot taka uwaga ogólna.
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
kurwa a o co mamy się przepychać? o bayern czy barcelone? przynajmniej ciągle rozmawiamy w tematach sportowych
Pytanie brzmi czy trzeba się przepychać ? Z tego co widzę rodzi to tylko negatywne emocje, kłótnie i bluzgi.
Może dało by się dyskutować w jakiś bardziej kulturalny sposób. Nie jest to skierowane personalnie do Ciebie, ot taka uwaga ogólna.
:-))
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Na stadionie Wszystkie słonie noszą dumnie nasze barwy sprawiedliwie i gorliwie !
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
aker Pep ma Kuna który według mnie jest lepszy + dużo młodszy Jesus
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317
Likes: 3
Lewy dla Realu jest pewnie 4 lub 5 alternatywą, także dla mnie szanse na transfer do Madrytu są znikome. Prędzej Paryż.
dla Realu może i 4 alternatywą ale dla Lewego Real jest celem nr1
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Lewy dla Realu jest pewnie 4 lub 5 alternatywą, także dla mnie szanse na transfer do Madrytu są znikome. Prędzej Paryż.
dla Realu może i 4 alternatywą ale dla Lewego Real jest celem nr1
Myślałem, że po pierwsze to klub wybiera zawodnika, a nie na odwrót
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317
Likes: 3
Lewy dla Realu jest pewnie 4 lub 5 alternatywą, także dla mnie szanse na transfer do Madrytu są znikome. Prędzej Paryż.
dla Realu może i 4 alternatywą ale dla Lewego Real jest celem nr1
Myślałem, że po pierwsze to klub wybiera zawodnika, a nie na odwrót
do tanga trzeba dwojga
Link skopiowany do schowka