|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
w sensie że szambo się wyleje i polecą na łeb, na szyję
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
w sensie że szambo się wyleje i polecą na łeb, na szyję Jeżeli to doinwestowanie w takiej kwocie jak podawali będzie prawdziwe, to przetrwają. Zawsze lepiej robi się " interesy " w Ekstraklasie niż 1 lidze, bo stawki są wyższe. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
akagi, to może być farmazon, taka swoista dobra mina do złej gry
tam jest taka camorra w której chodzi o coś więcej niż o pieniądze, spójrz na występek Balde i pomyśl racjonalnie dlaczego tak się z nim stało i dlaczego wystąpił z szeregu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
W Gdańsku puste trybuny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
mam wrażenie czasem, że bardziej przeżywacie nasze emocje
niż my się emocjonujemy meczami Jagi Nie odwracaj kota ogonem, ok? Ja też "mam wrażenie", że Kretol właściwie ocenił to co tutaj wyrabiacie. Jaga fajny klub, ale to jak dorabiacie sensacje do byle gówna związanego z tym klubem powoduje, że postronny kibic czuje ... powiedzmy niesmak ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Nie śledzę tego tak dokładnie chudy, tylko w takim stopniu co jest dostępne w mediach.
A tak z drugiej strony frontu. Jak oceniacie na ten czas tego swojego młodego prezesa ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Pojawiły się w STS kursy kto odpadnie pierwszy w TzG
Na popka rano był kurs 6 parę minut temu było 5,75 a jak chciałem zagrać grubasa to spadł na 5 ale i tak się opłaca tylko na zwycięstwo widzę kursy W zakładce - kto odpadnie następny ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
mam wrażenie czasem, że bardziej przeżywacie nasze emocje
niż my się emocjonujemy meczami Jagi Nie odwracaj kota ogonem, ok? Ja też "mam wrażenie", że Kretol właściwie ocenił to co tutaj wyrabiacie. Jaga fajny klub, ale to jak dorabiacie sensacje do byle gówna związanego z tym klubem powoduje, że postronny kibic czuje ... powiedzmy niesmak ... tak szczerze to w sumie chuj mnie to obchodzi delikatnie co czują postronne osoby w związku z tym tematem narzekacie, a u nas nic się nie zmienia to może czas przestać narzekać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Dawać Lechia dzisiaj, nie róbcie jaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Pojawiły się w STS kursy kto odpadnie pierwszy w TzG
Na popka rano był kurs 6 parę minut temu było 5,75 a jak chciałem zagrać grubasa to spadł na 5 ale i tak się opłaca tylko na zwycięstwo widzę kursy W zakładce - kto odpadnie następny ? Faktycznie. Popek 4 już. Szkoda, że ta Kaczoruk do Wojewodzkiego jako konkurent. Kobity jej nie lubią.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Nie śledzę tego tak dokładnie chudy, tylko w takim stopniu co jest dostępne w mediach.
A tak z drugiej strony frontu. Jak oceniacie na ten czas tego swojego młodego prezesa ? nie przyłożył zbytnio ręki póki co, niby uczy się przy boku prezesa Pertkiewicza jak dla mnie trochę niezrozumiała sytuacja bo albo będąc właścicielem klubu chcesz coś osiągnąć i zatrudniasz odpowiednich ludzi albo traktujesz jako zabawkę zbyt duże podejrzenia na zakulisowe machlojki nie pozwalają stawiać tegoż młodzieńca w pozytywnym świetle byle by nie doprowadzili do nędzy w której babraliśmy się naście ostatnich lat
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Popek odpadnie w 1 rundzie forbet 2.65
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
widziałeś wywiad z nim i z Pertkiewiczem w weszlo ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
widziałeś wywiad z nim i z Pertkiewiczem w weszlo ? Oglądałem tylko kiedyś ten filmik jak przychodził do klubu i był na meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Lechia chyba jedynka pewna dzis BKS Ci podziękuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
dzisiaj było o japonskiej J-League można gdzieś odsłuchać ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
W Płocku jaka ładna murawa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Bruk 1 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|