|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Szuman Ty jako specjalista się wypowiedz co twoim zdaniem jest lepsze Audi A8 czy Bmw serii 7 ? porównajmy d2 z e38 np ok S8 bo nie jechałeś 750i albo m760il
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
wyobraź sobie że jeździłem i żadne a8 nie ma pojary do serii 7 mowa oczywiście o tych w tym samym roczniku właściwości jezdne zawsze w bmw są o wiele lepsze nić w autach VAG w autach VAG ?czyli Porsche i Lambo też nie ma podejścia do BMW ? to przecież też VAG. Tak naprawdę to nowe Audi s8 i nowa BMW 7 różnią się bardzo nie wiele, moim zdaniem Audi wygrywa minimalnie, cena praktycznie ta sama, ale wiem że zakompleksieni fani BMW wiecznie będą powatarzać że Audi to VW, śmieszne to jest ale co zrobić, rozumiem że Skoda to prawie to samo co Porsche, skoro to VAG.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,766 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,766 Likes: 10 |
Szuman Ty jako specjalista się wypowiedz co twoim zdaniem jest lepsze Audi A8 czy Bmw serii 7 ? porównajmy d2 z e38 np ok S8 kurwa mać..Szuman mi się wbił na konto 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
Szuman Ty jako specjalista się wypowiedz co twoim zdaniem jest lepsze Audi A8 czy Bmw serii 7 ? porównajmy d2 z e38 np bmw, ale to kwestia zboczenia do marki. pozycja za kierownica, czucie ukladu jezdnego, dzwiek silnika, to przewaga bmw, audi ma tylko quattro- to jest moje zdanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
nie ma co z tobą gadać Delta wprowadź się do Otwocka tam kochają Audi równie co ty ale jak lubisz kupować wieśwagena po podwójnej cenie to twoja sprawa
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,766 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,766 Likes: 10 |
Szuman Ty jako specjalista się wypowiedz co twoim zdaniem jest lepsze Audi A8 czy Bmw serii 7 ? porównajmy d2 z e38 np ok S8 bo nie jechałeś 750i albo m760il nigdy w życiu nie jechałem.... lambo..muszę się przyznać..tylko widziałem na Monzie po F1...polizia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Miałem jedno i drugie, w różnych latach to fakt, ale wiekiem to samo i subiektywnie stwierdzam, że Biczyk gówno tam Audi jeździłeś, ale rozumiem co piszesz skoro teraz masz BMW.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,766 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,766 Likes: 10 |
nie ma co z tobą gadać Delta wprowadź się do Otwocka tam kochają Audi równie co ty ale jak lubisz kupować wieśwagena po podwójnej cenie to twoja sprawa a co żeś się uczepił człowieka ?!? ja w Otwocku nigdy nawet nie byłem a sztery kółka szanuję.. mam nawet dwa maluchne na podwórku jeszcze.. w tym jedno stare do sprzedania 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
nie ma co z tobą gadać Delta wprowadź się do Otwocka tam kochają Audi równie co ty ale jak lubisz kupować wieśwagena po podwójnej cenie to twoja sprawa a to którego VW można porównać do A8 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
poki co zadbane bmw ciezko wykukac, ujezdzam teraz hyndaie z silnikiem 3.8 gdi i w cholere jestem zadowolony, odbieram tez infiniti Q50 red-a, 405km. Wroci prawdziwe Bmw, wroce do marki:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
nie ma co z tobą gadać Delta wprowadź się do Otwocka tam kochają Audi równie co ty ale jak lubisz kupować wieśwagena po podwójnej cenie to twoja sprawa a to którego VW można porównać do A8 ? Phaeton mega auto Porsche jest poza konkursem porównaj a7 do 6 grancoupe ale ta rozmowa jest bez sensu Audi jest dla Ciebie najlepsze i BMW to gruz niech i tak będzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
nie ma co z tobą gadać Delta wprowadź się do Otwocka tam kochają Audi równie co ty ale jak lubisz kupować wieśwagena po podwójnej cenie to twoja sprawa a to którego VW można porównać do A8 ? phaeton, i nawet A8 bije na pysk, ale to wiedza tylko posiadacze Phaetona
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
auto w którym nigdy nie parują szyby najlepiej z motorem w12 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,766 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,766 Likes: 10 |
nie ma co z tobą gadać Delta wprowadź się do Otwocka tam kochają Audi równie co ty ale jak lubisz kupować wieśwagena po podwójnej cenie to twoja sprawa a to którego VW można porównać do A8 ? phaeton, i nawet A8 bije na pysk, ale to wiedza tylko posiadacze Phaetona szkoda, że nie produkują
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,766 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,766 Likes: 10 |
poki co zadbane bmw ciezko wykukac, ujezdzam teraz hyndaie z silnikiem 3.8 gdi i w cholere jestem zadowolony, odbieram tez infiniti Q50 red-a, 405km. Wroci prawdziwe Bmw, wroce do marki:) koreańska S klassa..podoba mnie się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,553 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,553 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
sprawdźcie sobie wyniki sprzedażowe merca audi i bmw później powielajcie głupoty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
auto w którym nigdy nie parują szyby najlepiej z motorem w12  w zyciu miałem juz wiekszosc marek na rynku, jak i flagowe bmw 750 indywidual, audi s8, i phaetona w12 w longu 450km. i Phaetonem jeżdziło mi się najlepiej, bo było świeższe niż bmw 7, audi to nie jest samochód z dusza, a jezdzac juz tyloma samochodami to czlowiek szuka czego co nie maja inne samochody- AUDI dla mnie jest zwyczajne, z wyjatkiem S2 coupe (znawcy wiedza co to takiego)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/ceny-sprzedaz/news-bmw-audi-czy-mercedes-kto-liderem-rynku,nId,2509487
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|