|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Trza się brać za szukanie hotelu na wakacje nad morzem bo później może być bida jak co to mam piętro w domu w szeregowcu na wynajem, dzielnica Płyta Redłowska ul. Powstania Śląskiego - sprawdź sobie lokalizacje, 8-10 min spacerkiem do morza mówisz poważnie chudy czy robisz sobie ze mnie jaja? poważnie, w tym roku mieliśmy nie wynajmować bo miał być remont ale pozwolenie na przebudowe domu dostaniemy najszybciej za 6-8 miesięcy więc jest szansa że i na wakacje będzie do wynajmu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,345 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,345 Likes: 3 |
dzięki za ofertę chudy jak coś to odezwę się na priva mam na razie na oku Hotel Orle w Sobieszewie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119 |
bundesliga dziś znowu same undery jak ostatnio
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Sobieszewo spoko miejscówa ale drożyzna jak skurczybyk, polecam nieopodal po drugiej stronie Wisły - Mikoszewo i wioski w stronę Kątów Rybackich
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,345 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,345 Likes: 3 |
Sobieszewo spoko miejscówa ale drożyzna jak skurczybyk, polecam nieopodal po drugiej stronie Wisły - Mikoszewo i wioski w stronę Kątów Rybackich byłem tam rok temu ale pakiet pełne wyżywienie (śniadanie-obiad-kolacja) tak jak piszesz gdybym miał wyżywienie we własnym zakresie to bym doszedł do drobnych poszliśmy parę razy na smażoną rybkę to nic nie poczułem że zjadłem, moja i syn tak samo a prawie 150zł zapłacone - masakra
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
patoli we Wroclawiu nie da sie ogladac
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,345 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,345 Likes: 3 |
patoli we Wroclawiu nie da sie ogladac nie każdy gra tak jak Jaga 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Sobieszewo spoko miejscówa ale drożyzna jak skurczybyk, polecam nieopodal po drugiej stronie Wisły - Mikoszewo i wioski w stronę Kątów Rybackich byłem tam rok temu ale pakiet pełne wyżywienie (śniadanie-obiad-kolacja) tak jak piszesz gdybym miał wyżywienie we własnym zakresie to bym doszedł do drobnych poszliśmy parę razy na smażoną rybkę to nic nie poczułem że zjadłem, moja i syn tak samo a prawie 150zł zapłacone - masakra znam te realia ale co siędziwić jak sezony letnie od lat coraz krótsze i mniej przyjezdnych a każdy chce zarobić mam kumpla w Mikoszewie co prowadzi biznes to znam trochę te realia skubania wczasowiczów
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
Biczu: czemu totenham cały czas chodzi po wembley, kto mu dAł pozwolenie takie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczu: czemu totenham cały czas chodzi po wembley, kto mu dAł pozwolenie takie? pytasz o to dlaczego grają na Wembley a nie na WHL ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,345 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,345 Likes: 3 |
Dlatego jak jadę na wczasy to zawsze wybieram pakiet z wyżywieniem trochę więcej się zapłaci ale i tak wychodzi taniej w ogólnym rozrachunku no i jeszcze wygoda. No chyba że się idzie na zestaw obiadowy ryba+frytki+surówka za 12 zł a ryba to panga 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Botoks, niezła rzeźnia ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
pytasz o to dlaczego grają na Wembley a nie na WHL ? w rzeczy samej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119 |
Szelki 1. Eintracht teraz strzelać i Wilki po bts 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
dzięki za ofertę chudy jak coś to odezwę się na priva mam na razie na oku Hotel Orle w Sobieszewie znam. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
ale za to jest chyba 7 kartek, a mamy 38 minute meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,345 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,345 Likes: 3 |
dzięki za ofertę chudy jak coś to odezwę się na priva mam na razie na oku Hotel Orle w Sobieszewie znam.  fajny bo blisko morza no i żarcie też dobre
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
patoli we Wroclawiu nie da sie ogladac nie każdy gra tak jak Jaga  Jago to teraz styl życia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Dlatego jak jadę na wczasy to zawsze wybieram pakiet z wyżywieniem trochę więcej się zapłaci ale i tak wychodzi taniej w ogólnym rozrachunku no i jeszcze wygoda. No chyba że się idzie na zestaw obiadowy ryba+frytki+surówka za 12 zł a ryba to panga  nie lepiej do ciepłych krajów .. ? cenowo podobnie..
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|