Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 5 1 2 3 4 5
#711096 07/11/2006 18:50
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
U mnie dyrektor jest w miare równy i powiedzial że jeśli bedziemy nosić identyfikatory to nie bedzie mundurkow. Mysle ze obietnicy dotrzyma.
A co do reszty to obojętne mi to. Ale rowniez zauwazylem ze coraz wiecej ludzi popiera Romana w jego działaniach.

Bonus: Unibet
#711097 07/11/2006 18:50
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
Quote
Wlasnie stwierdzilem ze juz stary jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Nie pamietam dokladnie ale w od 1-3 klasy chodzilem w mundurku, na ramieniu mialem tarcze z numerem szkoly i jakos wtedy mi to nie przeszkadzalo.
Teraz mam kilku znajomych ktorzy maja dzieci w takim wieku i opowiadaja jak to mamusie stroja swoje dzieci do szkoly, jak malowane z katalogu, ciuszki najlepszych marek...
Najsmieszniejsze jest to ze wsrod przeciwnikow sa i biedniejsi i bogaci,
tym ubozszym bedzie poprostu szkoda wydawac kolejne pieniadze na mundurek, a tym drugim bedzie szkoda zakrywac wypasione ciuszki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Mój nauczyciel w szkole(były zółnierz) powiedział, że jest za mundurkami właśnie z tego powodu żeby ludzie, którzy mają dużo kasy nie pokazywali tego, żeby ludzie z biedniejszych rodzin nie czuli się gorsze.
Zauważcie, że wszystko zalezy od dyrektora-będzie to jego decyzją czy wprowadzi mundurki.
Żeby coś takiego przeszło to muszą być surowe kary za nie przestrzeganie tego nakazu.

Co do monitoringu jestem za. Ja akurat chodzę do szkoły w której jest monitoring ale jest to szkoła w której mamy dobrego dyrektora panują konkretne zasady i ludzie ich przestrzegają dzięki czemu panuje rodzinna atmosfera i monitoring raczej się nie przydaje:)

Widać, że Roman chce coś zmienić ale sporo w jego decyzjach jest chaosu. Przykład matury-zmienia jej formę we wrześniu i jak będzie ona wyglądała(chodzi o poziom rozszerzony) dowiemy się w nastepnym tygodniu:/kiedy bedziemy próbna część, jest to chyba trochę niezbyt wporządku wobec uczniów ale cóż Roman chyba nie za bardzo zdaje sobie sprawę co idzie za tymi zmianami.

#711098 07/11/2006 18:50
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Co do monitoringu to tu też jest pewna kwestia jaki ten monitoring ,musi być jakiejś jakości w wielu szkołach są kamery które po prostu mają jakies tam opoznienia praktycznie jakosc widoczna na monitorach jest niewielka , mozna powiedzieć że te kamery zaledwie cykają zdjęćia , można by wpasc kogos zabić i uciec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#711099 07/11/2006 18:56
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
zaraz zaraz, to do jakiego wieku ma się chodzić w mundurkach?

ps. na AM w Szczecinie wszyscy chodzą w mundurach, panienki tylko jęzory wywalają za takimi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#711100 07/11/2006 19:23
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
ps. na AM w Szczecinie wszyscy chodzą w mundurach, panienki tylko jęzory wywalają za takimi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Nie wszyscy mieszkaja w Szczecinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Monitoring tak
Decyzje romana G, to takie maajce wplywac na jego popularnosc glownie wsrod osob starszych(upadek moralny mlodziezy), a samobojstwo tej 15latki mu tylko pomaga(nie oszukujmy sie, on tego potrzebowal).

Mindurki, nie wiem, ale napewno ograniczyc swobode ubran, nie ma nic bardziej smiesznego niz gowniara w stringach, umalowana i z golym brzuchem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#711101 07/11/2006 20:01
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
lupus ale nie tylko dziewuchy beda nosic te SMIESZNE mundurki tylko chłopaki tez... ja sobie tego nie wyobrazam choc by ze wzgledu na siebie:/ jestem za stary zeby takie cos nosic :/ Jestem za ale tylko w Gimnazjum i podstawówce:/ Szkoła srednia to juz wiekszosc ma 18 lat niech sa,mi sobie decyduja

#711102 07/11/2006 20:05
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Zawsze to moga byc garnitury <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#711103 07/11/2006 20:11
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
To juz lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ale nie kazdego przekonasz. Ale mozna dostrzec ze Roman G. zbyt duzo kombinuje. Innym karze nosic smieszne mundurki a sam swoje dziecko wysyła do prywatnej szkoły ;/ No oczywiscie ja mu nie zabraniam ale.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#711104 07/11/2006 20:17
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Quote
ale mundurki?? niech sam se w nim chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mundurkiem polityka jest garnitur. Jak spojrzysz na zdjęcie z Romanem to zobaczysz, że ma go na sobie.
W szkolach młodzież powinna wyglądać schludnie. Nie wyobrażam sobie żeby do pracy pracownik przyszedł w jakiś podartych jeansach, itp. W jednej chodzi się w garniturze, w innej w mundurku (MacDonalds), a w jeszcze innej w jakimś roboczym ubraniu.
Szkoła jest dla młodzieży jak praca. Pracują tam nad pogłębianiem wiedzy aby później móc pracować dla pieniędzy. Dlatego w szkole również należy chodzić przyzwoicie ubranym.

#711105 07/11/2006 20:17
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
Dobra kto chodzi jeszcze do szkoły niech się nie martwi. Przecierz "za mundurem panny sznurem" Każda dziewczyna będzie wasza. Roman Giertych sam pewnie by chciał w mundurku chodzić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#711106 07/11/2006 20:57
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658


Jeśli chodzi o mundurki to jest to dobry pomysł,oczywiście dla chłopaków garnitury-jest w Katowicach takie technikum,gdzie każdy facet ma garnitur i wygląda to całkiem dobrze,niekt nie płacze.Teraz w szkołach porobiła się rewia mody,a człowiek,którego nie stać na modny ciuch często jest dyskryminowany,a takie coś trzeba eliminować!!To ma być szkoła,a nie dyskoteka.

pozdrawiam

#711107 07/11/2006 21:17
Dołączył: Nov 2003
Posty: 399
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 399
zdecydowanie jestem za wprowadzwniem mundurków i monitoringu w szkołach!!!!!! tylko żeby to nie były takie mundurki w których sam biegałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> troche stary jestem więc pamiętam takie czasy jak chodziło się w mundurku do szkoły a codziennie rano zmieniało kołnierzyk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i w komplecie tarcza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#711108 07/11/2006 21:35
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Ja tam jestem za 3 razy nie!!! Nie wiem co im odbija z tym monitoringiem?! Przecież to ograniczanie swobód obywatelskich. Co to ma być Big Brother czy Jestem, jaki jestem Michała W.?! Roman jest chory....zaczyna wszystkiego zabraniac: najpierw komórki i całowanie sie w szkole, teraz monitoring i mundurki?! Co będzie następne?! Godzina policyjna?! Zamiast zmienić system szkolnictwa w polsce na taki jak jest np w Niemczech czy Stanach to wymyśla jakieś nie wiadomo co... Mogliby przynajmniej zlikwidować te gimnazaj i przywrócić 8-letnią podstawówkę i 4-letnie liceum, bo gimnazjum to jest porażka. Tyle ode mnie.

#711109 07/11/2006 22:02
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
3 x tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#711110 07/11/2006 22:09
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
A co dobrego jest w amerykańskich szkołach?

#711111 07/11/2006 22:16
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
A np to, ze nie ma wbijania zbędnej wiedzy do głowy, np to, że każdy Amerykanin zna historie swojego kraju, a statystyczny Polak nie wie kiedy była bitwa pod Grunwaldem, a już o wymianieniu jakiegoś króla elekcyjnego to nie mówię...w Stanach każdy młody człowiek wybiera sobie kilka(2-5 chyba) przedmiotów oprócz kilku obowiązkowych i tylko na te lekcje chodzi. Np jak młody mechanik chce być mechanikiem to właśnie tego go uczą, a nie ma uczyć sie biologii czy geografii...czy ktoś z Was pamięta np na czy polega transkrypcja i translacja albo komplementarność zasad, albo co to są procesy fluwoglacjalne albo jakie góry wypiętrzyły się podczas fałdowania hercyńskiego?! raczej nie...W Stanach czegoś takiego nie ma...nikt nnie uczy sie redukcji wyrazów podobnych czy wzorów na rzut pionowy do góry...

#711112 07/11/2006 22:18
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Quote
Zamiast zmienić system szkolnictwa w polsce na taki jak jest np w Niemczech czy Stanach to wymyśla jakieś nie wiadomo co...

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Pełna zgoda, zamiast bawić się w monitoring powinno być tak jak np w USA. Dręczona dziewczyna albo chłopak nie powinna się zamartwiać tylko przyjść normalnie następnego dnia do szkoły i odstrzelić śmiecia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Wszyscy na tym skorzystają, dręczona osoba, społeczeństwo, budżet państwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#711113 07/11/2006 22:24
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Pierniczek: statystyczny Polak, wymieni najmniej kilkanaście stanów w USA, statystyczny amerykanin, nie wie gdzie leży Polska, a co 10 nie wie co to Polska. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Więc wybacz, ale się nie zgodzę z tymi twoimi twierdzeniami.
Mechanikiem nie staje się człowiek w szkole czy po szkole, tylko konkretnie już w pracy! W szkole może zdobyć podstawy itd.
Tak samo nie zgodzę się, że ogólne wykształcenie jest złe.
Oczywiście są tego plusy i minusy, można a nawet trzebaby ograniczyć uczenie tzw głupstewek, co pomału zaczynam widzieć w programie jaki jest realizowany, przynajmniej narazie ; u córki w klasie 3 podst.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#711114 07/11/2006 22:25
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
I jak to się ma do zachowania uczniów, dręczenia kolegów, itp.? Bo chyba o tym tu mowa.

#711115 07/11/2006 22:29
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Quote
Quote
Zamiast zmienić system szkolnictwa w polsce na taki jak jest np w Niemczech czy Stanach to wymyśla jakieś nie wiadomo co...

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Pełna zgoda, zamiast bawić się w monitoring powinno być tak jak np w USA. Dręczona dziewczyna albo chłopak nie powinna się zamartwiać tylko przyjść normalnie następnego dnia do szkoły i odstrzelić śmiecia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Wszyscy na tym skorzystają, dręczona osoba, społeczeństwo, budżet państwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

O przepraszam Ciebie bardzo ale skoro idziemy tym tropem to ja żądam aby w domu każdej patologicznej rodziny były kamery-tam dzieją sie gorsze rzeczy niż w szkołach. Żądam aby 24h/na dobę był kamerowany prezydent i wszyscy politycy, bo im nie ufam i oni robią większe wałki niż możemy sobie wyobrazić. Za komuny był jebane SB-ki i szpicle, którymi każdy się brzydził,a teraz w naszej wspólnej IV RP będziemy mieli elektronicznych szpiclów w postaci kamer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Nawet jak będę te kamery to to niczego nie zmieni, bo zamnim 50-letni pan woźny ruszy swoją łaskawą dupę ze swojej kanciapy to juz kto miał dostać po gębie to dostanie...jedyne co będzie potem to kazanko na dywaniku u durektor, czyli to tak jakby Krzys podkablował, ze Jasio zbił Grzesia i potem za to Krzys dostanie wpier*** Co może tak nie było jak chodziliście do liceum?! Chyba kapusiów nikt nie lubił, no nie?!

Strona 2 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, betowiec, alfa, forty, Lukasz111, aker, burbon, rymoholik, Akhu, Sensei, latajaca_holenderka, 11kera11), 2,741 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,041
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1