|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
statuetka FRAJEROW MARCA wedruje do... GORNIKA ZABRZE
gratulacje, brawa, aplauz ile przegrałeś? frajerzy (rycerze) wiosny... Górnik WIELKI Zabrze  ze Śląskiem, z ZAgłębiem, kto następny. Na usprawiedliwienie... młodzi zawodnicy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
statuetka FRAJEROW MARCA wedruje do... GORNIKA ZABRZE
gratulacje, brawa, aplauz ile przegrałeś? frajerzy (rycerze) wiosny... Górnik WIELKI Zabrze  ze Śląskiem, z ZAgłębiem, kto następny. Na usprawiedliwienie... młodzi zawodnicy mialem dnb tak jak pisalem wiec nic, takiego frajerstwa dawno nie widzialem wiec nawet nie czekam ze statuetka do konca marca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Ojro nie ma co sie obrazac, ale to jest naprawde przegiecie co wczoraj odstawiliscie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
lol craax, dawno nie widziałeś? daleko nie szukać, ale mecz
Cracovia-Górnik 3-3... to też mega frajerstwo było zabrzan
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Ojro nie ma co sie obrazac, ale to jest naprawde przegiecie co wczoraj odstawiliscie ale ja się nie obrażam, wręcz przeciwnie, podpisuję się pod twoimi słowami
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
lol craax, dawno nie widziałeś? daleko nie szukać, ale mecz
Cracovia-Górnik 3-3... to też mega frajerstwo było zabrzan tam powinno chyba 2-3 sie skonczyc, bo watpliwy ten karny jeden
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ale wczoraj mieli caly mecz, skandal, nie wiem czy wina zawodnikow czy trenera, blizej jestescie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
aka Hafnarfjordur
|
|
aka Hafnarfjordur
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605 |
statuetka FRAJEROW MARCA wedruje do... GORNIKA ZABRZE
gratulacje, brawa, aplauz ile przegrałeś? frajerzy (rycerze) wiosny... Górnik WIELKI Zabrze  ze Śląskiem, z ZAgłębiem, kto następny. Na usprawiedliwienie... młodzi zawodnicy Bez przesady z tą młodością, dwóch siedemnastolatków w tym jeden na ławce.Reszta „młodzieży” ma powyżej 21 lat.To i tak mało,patrząc np.na Legię,ale w ich wieku powinni być już ukształtowani.Chyba,że mentalnie to GIMBAZA lub niżej,co u piłkarzyków wielce prawdopodobne.Na pocieszenie Ojro to nie tacy „ frajerzy” już w końcówkach przegrywali lub remisowali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
ale jak by nie bylo sami pilkarze sprowokowali taka sytuacje, zamiast spokojnie dowiezc do konca, to Cracovia atakowala i sie doczekala.
ja licze, ze jednak puchary w zabrzu beda... dawno ich nie bylo
moze teraz chujnie graja, ale obudza sie na mecze grupy mistrzowskiej, rok temu ładnego runa zrobili w I lidze (z 9pozycji na 2)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
mysle, ze bez szans na puchary ( to jednak nie I liga ) ale wierzyc i walczyc trzeba widze Was na 5-tym miejscu na koniec, ale zobaczymy a ten w bramce to wczoraj nie blysnal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
statuetka FRAJEROW MARCA wedruje do... GORNIKA ZABRZE
gratulacje, brawa, aplauz ile przegrałeś? frajerzy (rycerze) wiosny... Górnik WIELKI Zabrze  ze Śląskiem, z ZAgłębiem, kto następny. Na usprawiedliwienie... młodzi zawodnicy Bez przesady z tą młodością, dwóch siedemnastolatków w tym jeden na ławce.Reszta „młodzieży” ma powyżej 21 lat.To i tak mało,patrząc np.na Legię,ale w ich wieku powinni być już ukształtowani.Chyba,że mentalnie to GIMBAZA lub niżej,co u piłkarzyków wielce prawdopodobne.Na pocieszenie Ojro to nie tacy „ frajerzy” już w końcówkach przegrywali lub remisowali. biorąc pod uwagę naszą posrajlige to Górnik jest wyjątkowym zespołem, złożonym z młodych polaków i to im zapunktuje - finansowo jaki i wynikowo, wolałbym tracić pkt takim teamem niz składem naszych najlepszych zespolow na L
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
co to za promocja z samego rana w australii, 1.9 na Western Sydney ?? u siebie i z ostatnim zespolem, beda grac 10 na 11 od poczatku czy co, oszaleli z tymi kursami, biore dodatkowo 2-0 HT @11, to bedzie piekny poranek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
co to za promocja z samego rana w australii, 1.9 na Western Sydney ?? u siebie i z ostatnim zespolem, beda grac 10 na 11 od poczatku czy co, oszaleli z tymi kursami, biore dodatkowo 2-0 HT @11, to bedzie piekny poranek kolega chyba nie zna kangurów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Nie wiem czego Wy oczekujecie od beniaminka bez pieniędzy? Ładnie to wyglądało do listopada ale później już klapa. Nie ma tam kim grać niestety taka prawda. Później takie sytuacje ze wygrane mecze się remisuje któryś raz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
ciekawe ruchy kursów na ten australijski mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
aka Hafnarfjordur
|
|
aka Hafnarfjordur
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605 |
Ważne,że grają Polacy ,a nie zagraniczny szrot.Z tej mąki może być dobry chleb. Za to szacun dla Górnika
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Kretol powiedzialbym, ze to Wy oczekiwaliscie bo raczej tutaj sceptycznie wszyscy podchodzili do tego Gornika, zas Wy ZUPELNIE INACZEJ  uderz sie w piers bo jakbym poznajdowal posty sprzed 3-4 miesiecy to w innym tonie byly heh ps nie trafi do mnie, ze czysto zyczeniowo i z przymruzeniem oka
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Loska coraz częściej puszcza jakiegoś farfocla
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|