Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 33 z 131 1 2 31 32 33 34 35 130 131
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by craax
statuetka FRAJEROW MARCA wedruje do... GORNIKA ZABRZE

gratulacje, brawa, aplauz
ile przegrałeś?


frajerzy (rycerze) wiosny... Górnik WIELKI Zabrze dobrze

ze Śląskiem, z ZAgłębiem, kto następny. Na usprawiedliwienie... młodzi zawodnicy

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Originally Posted by czuczu1910
U HongKongów ov2,5 @2,02
nie siadło

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Część! Ahoj!

jakieś pewne typy na dziś? płacę gotówkowym: piwo dobrze aplauz smile zloto

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Ojro
Originally Posted by craax
statuetka FRAJEROW MARCA wedruje do... GORNIKA ZABRZE

gratulacje, brawa, aplauz
ile przegrałeś?


frajerzy (rycerze) wiosny... Górnik WIELKI Zabrze dobrze

ze Śląskiem, z ZAgłębiem, kto następny. Na usprawiedliwienie... młodzi zawodnicy

mialem dnb tak jak pisalem wiec nic, takiego frajerstwa dawno nie widzialem wiec nawet nie czekam ze statuetka do konca marca aplauz aplauz aplauz

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Ojro nie ma co sie obrazac, ale to jest naprawde przegiecie co wczoraj odstawiliscie

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
lol craax, dawno nie widziałeś? daleko nie szukać, ale mecz

Cracovia-Górnik 3-3... to też mega frajerstwo było zabrzan

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by craax
Ojro nie ma co sie obrazac, ale to jest naprawde przegiecie co wczoraj odstawiliscie
ale ja się nie obrażam, wręcz przeciwnie, podpisuję się pod twoimi słowami

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Ojro
lol craax, dawno nie widziałeś? daleko nie szukać, ale mecz

Cracovia-Górnik 3-3... to też mega frajerstwo było zabrzan

tam powinno chyba 2-3 sie skonczyc, bo watpliwy ten karny jeden

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
ale wczoraj mieli caly mecz, skandal, nie wiem czy wina zawodnikow czy trenera, blizej jestescie

Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
aka Hafnarfjordur
aka Hafnarfjordur
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
Originally Posted by Ojro
Originally Posted by craax
statuetka FRAJEROW MARCA wedruje do... GORNIKA ZABRZE

gratulacje, brawa, aplauz
ile przegrałeś?


frajerzy (rycerze) wiosny... Górnik WIELKI Zabrze dobrze

ze Śląskiem, z ZAgłębiem, kto następny. Na usprawiedliwienie... młodzi zawodnicy
Bez przesady z tą młodością, dwóch siedemnastolatków w tym jeden na ławce.Reszta „młodzieży” ma powyżej 21 lat.To i tak mało,patrząc np.na Legię,ale w ich wieku powinni być już ukształtowani.Chyba,że mentalnie to GIMBAZA lub niżej,co u piłkarzyków wielce prawdopodobne.Na pocieszenie Ojro to nie tacy „ frajerzy” już w końcówkach przegrywali lub remisowali.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
ale jak by nie bylo sami pilkarze sprowokowali taka sytuacje, zamiast spokojnie dowiezc do konca, to Cracovia atakowala i sie doczekala.

ja licze, ze jednak puchary w zabrzu beda... dawno ich nie bylo

moze teraz chujnie graja, ale obudza sie na mecze grupy mistrzowskiej, rok temu ładnego runa zrobili w I lidze (z 9pozycji na 2)

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
mysle, ze bez szans na puchary ( to jednak nie I liga ) ale wierzyc i walczyc trzeba

widze Was na 5-tym miejscu na koniec, ale zobaczymy

a ten w bramce to wczoraj nie blysnal wink

Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Originally Posted by Rangers02
Originally Posted by Ojro
Originally Posted by craax
statuetka FRAJEROW MARCA wedruje do... GORNIKA ZABRZE

gratulacje, brawa, aplauz
ile przegrałeś?


frajerzy (rycerze) wiosny... Górnik WIELKI Zabrze dobrze

ze Śląskiem, z ZAgłębiem, kto następny. Na usprawiedliwienie... młodzi zawodnicy
Bez przesady z tą młodością, dwóch siedemnastolatków w tym jeden na ławce.Reszta „młodzieży” ma powyżej 21 lat.To i tak mało,patrząc np.na Legię,ale w ich wieku powinni być już ukształtowani.Chyba,że mentalnie to GIMBAZA lub niżej,co u piłkarzyków wielce prawdopodobne.Na pocieszenie Ojro to nie tacy „ frajerzy” już w końcówkach przegrywali lub remisowali.
biorąc pod uwagę naszą posrajlige to Górnik jest wyjątkowym zespołem, złożonym z młodych polaków i to im zapunktuje - finansowo jaki i wynikowo, wolałbym tracić pkt takim teamem niz składem naszych najlepszych zespolow na L

Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
co to za promocja z samego rana w australii, 1.9 na Western Sydney ?? u siebie i z ostatnim zespolem, beda grac 10 na 11 od poczatku czy co, oszaleli z tymi kursami, biore dodatkowo 2-0 HT @11, to bedzie piekny poranek

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by gwestefan
co to za promocja z samego rana w australii, 1.9 na Western Sydney ?? u siebie i z ostatnim zespolem, beda grac 10 na 11 od poczatku czy co, oszaleli z tymi kursami, biore dodatkowo 2-0 HT @11, to bedzie piekny poranek
kolega chyba nie zna kangurów laugh

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Nie wiem czego Wy oczekujecie od beniaminka bez pieniędzy?
Ładnie to wyglądało do listopada ale później już klapa.
Nie ma tam kim grać niestety taka prawda. Później takie sytuacje ze wygrane mecze się remisuje któryś raz.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
ciekawe ruchy kursów na ten australijski mecz


Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
aka Hafnarfjordur
aka Hafnarfjordur
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
Ważne,że grają Polacy ,a nie zagraniczny szrot.Z tej mąki może być dobry chleb. Za to szacun dla Górnika

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Kretol powiedzialbym, ze to Wy oczekiwaliscie bo raczej tutaj sceptycznie wszyscy podchodzili do tego Gornika, zas Wy ZUPELNIE INACZEJ wink uderz sie w piers bo jakbym poznajdowal posty sprzed 3-4 miesiecy to w innym tonie byly heh

ps nie trafi do mnie, ze czysto zyczeniowo i z przymruzeniem oka

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Loska coraz częściej puszcza jakiegoś farfocla

Strona 33 z 131 1 2 31 32 33 34 35 130 131

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, Lukasz111, betowiec, forty, latajaca_holenderka, poozon), 2,910 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,416
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1