Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 64 z 125 1 2 62 63 64 65 66 124 125
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
Luis Enrique is holding off on a deal to become Chelsea's new boss.

He's waiting to see what happens at Arsenal according to the papers.

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Nerazzurri boks

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
Originally Posted by pacyfista
widze że jak u nas wiekszośc udaje że czegos szuka w telefonie
+1
dokładnie i na ogół nie ma zasięgu

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306
Likes: 2
a co do niby farta Jagi
co za roznica czy sie strzeli bramke w 90 min czy w 35 min
juz przed meczem wiadomo ze mecz trwa 90+
albo ze niby bledy Arki w obronie
pilka nozna to gra bledow, jakby nie bylo bledow to by kazdy mecz konczyl sie 0:0
tu najlepiej beto komentuje
kto wygrawa ten na to zasluguje, proste

Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by aker
Originally Posted by BKS
Originally Posted by pacyfista
Benek miałeś jednak racje

[Linked Image]
laugh

ciekawe czy to jest żart czy poważnie takie coś poszło na antenie
podbijam, jesli to nie fejk to leżę laugh


Powiedzmy sobie szczerze

w PL jest bardzo dobrze

jedyna różnica to taka że na start na zachodzie zarabiasz dużo a tutaj w PL musi upłynąć trochę lat żeby dojść do takiej pensji która jest wyższa od średniej zachodniej pensji

ja zarabiam niewiele mniej euro od minimalnej zachodniej która jest 1500e na zachodzie a dopiero co mam 0,5 roku doświadczenia

po dłuższym czasie będę zarabiał więcej niż średnia krajowa zachodnia więc progres będzie

a ceny tutejszych usług są tańsze jedyne towary są o takiej samej cenie

JELCZ 5% podwyżki to jest kpina, chyba że zarabiasz over średniej krajowej to jeszcze można przeżyć

ja dostałem znaaacznie więcej

Boczek ja mam takowe auto https://www.autocentrum.pl/oceny/suzuki/baleno/iii/silnik-benzynowy-1.2-dualjet-90km-od-2016/

ładne prawda?

Originally Posted by Ojro
Originally Posted by Tazen
w itfie jaki wałek, dwójka znajomków gra w finale i sobie jebnął jeden seta, a drugi wygra dwa kolejne i po temacie
skad wiesz ze znajomki (roca batalla, Heras) ?


ameryki nie odkryłeś

toć 90% ludzi grających w itf ma siebie w znajomych na facebooku

tam idą takie wałki że to pojęcia nie macie

tylko że tam się długo nie pogra bo jak się zacznie na tym wygrywać to konto do wyrzucenia max stawka 5zł

Originally Posted by Kura
o kurwa to jest dramat

Michał Wiśniewski poprosił fanów o pomoc. Popularnemu muzykowi brakuje pieniędzy na wydanie nowej, poetyckiej płyty. Gwiazdor zmuszony był uruchomić publiczną zbiórkę funduszy.


Michał Wiśniewski to biedak

Pacyfek PiS to najlepsza partia
PO najgorsza żydokomuchy
to nie przypadek że za PiSu bezrobocie spadło 10 lat temu i teraz
nie mówiąc o wzroście PKB i gospodarce co odczuwam we własnym portfelu
ale pacyfek albo se jaja robi albo w wehrmachcie mieszka i każą mu tak pisać albo ma kumpli z gestapo ponieważ PO też służyło NIEMCOM
gardzę takimi
dramat dramat i jeszcze raz DRAMAT

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
Originally Posted by VVega
Originally Posted by betowiec

Dzień dobry toast

Lepsze od cygana w tramwaju
na końcu: prosimy o donacje abyśmy mogli rozwinać nasza muzyczna karierę

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
dotacje

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
Originally Posted by Lukasz111
a co do niby farta Jagi
co za roznica czy sie strzeli bramke w 90 min czy w 35 min
juz przed meczem wiadomo ze mecz trwa 90+
albo ze niby bledy Arki w obronie
pilka nozna to gra bledow, jakby nie bylo bledow to by kazdy mecz konczyl sie 0:0
tu najlepiej beto komentuje
kto wygrawa ten na to zasluguje, proste
dokładnie, każdy zna zasady przed meczem


Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
aker, pisałeś w nocy o Bradze.
Nie neguje typu, bo wygrać mogą, jedynie z argumentacją się nie zgadzam, że niby Chaves nie ma o co grać.

Chaves jest 7 i do 5 pozycji ma 4 pkt., a Braga do 2 ( czyli el. do LM )ma 10 pkt. straty.

W finale Pucharu Portugalii zagra pewnie Porto lub Sporting z najprawdopodobniej Aves.
Można zatem założyć, że puchar zdobędzie któraś z drużyn czołówki.
Zwolni się wtedy miejsce w LE, piąte miejsce w tabeli. smile

Ale jak powiedziałem, Braga i tak może to wygrać. smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
Originally Posted by pacyfista
dotacje
4 min i chyba 10-15$ zebrali

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by VVega
Originally Posted by betowiec

Dzień dobry toast

Lepsze od cygana w tramwaju
na końcu: prosimy o donacje abyśmy mogli rozwinać nasza muzyczna karierę

Cygan już na początku żąda donacji nawet akordeonu nie rozciągnie smile

Jak Michał Wiśniewski, ale na sztukę nie ma co żałować :


Dołączył: Mar 2018
Posty: 35
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Mar 2018
Posty: 35
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by rymoholik
Originally Posted by Tazen
Sevilla dzisiaj to ogarnie?
Dzień dobry
ja juz nie ruszam ich w tym sezonie, dziwna ekipa, smierdzi sprzedaza
W lidze wszystko wtapiaja jak leci a w lidze mistrzow rozwalaja United
coś na ten temat?
pacyfek
a co ten kurwa pacyfek to jakis Bóg? Pierdoli na kogo głosować w wyborach na kogo nie , kto jak ma się ubierać , kto ile zarabiać , piłkarzom i trenerom zagląda do kieszeni ból dupy ogromny bo on zmuszony był wyjechać poza kraj za chlebem . Było się uczyć i na studia iść a teraz płacz i lement że u niemca sie poniża przy kładzeniu płytek laugh cytujac jego samego "dramat człowieka" tyle na temat tego tumana papa

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
dotacji

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
jednak do svena pasuje jak ulał

jak oni te studia pokonczyli

za kase teściowej

kurwa Rafał kogo zes poprzyjmował na foruma


Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
sevka w ryj

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Leganes 1

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300
Likes: 3
Originally Posted by akagi
aker, pisałeś w nocy o Bradze.
Nie neguje typu, bo wygrać mogą, jedynie z argumentacją się nie zgadzam, że niby Chaves nie ma o co grać.

Chaves jest 7 i do 5 pozycji ma 4 pkt., a Braga do 2 ( czyli el. do LM )ma 10 pkt. straty.

W finale Pucharu Portugalii zagra pewnie Porto lub Sporting z najprawdopodobniej Aves.
Można zatem założyć, że puchar zdobędzie któraś z drużyn czołówki.
Zwolni się wtedy miejsce w LE, piąte miejsce w tabeli. smile

Ale jak powiedziałem, Braga i tak może to wygrać. smile

Akagi tylko co Chavesowi daje 5 miejsce?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by VVega
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by VVega
Originally Posted by betowiec

Dzień dobry toast

Lepsze od cygana w tramwaju
na końcu: prosimy o donacje abyśmy mogli rozwinać nasza muzyczna karierę

Cygan już na początku żąda donacji nawet akordeonu nie rozciągnie smile

Jak Michał Wiśniewski, ale na sztukę nie ma co żałować :


Bardzo ładna piosenka, taka dobra nuta do kawy.

ps. jak już Beks trafi kiedyś do psychitryka to powinni Mu to codziennie po kilka godz. puszczać. :-))

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Bebeto analizował skład Łęcznej dwa dni w Internecie.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
leganes tez o nic nie gra a Sevilla o LM

wiekszośc druzyn juz o nic nie gra czyli będziemy bogaci jak benek i beks jak będziemy trzymac sie tej koncepcji

Strona 64 z 125 1 2 62 63 64 65 66 124 125

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1