|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Pogbaaaaaaaaaaaaa222222222222222222222
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
Pogbaaaaaaaaaaaaa222222222222222222222 gdzie gra Manczesta ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333 Likes: 3 |
Trza coś pograć że Rosja nie wyjdzie z grupy bo graja straszny piach chyba najsłabsza reprezentacja w historii CCCP i Rosija
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Forty daj przepis na tą babeczkę ziemniaczaną jutro się za nią biorę Masz Aker gotową babeczkę ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/74354114762627839117.jpg) [ iv.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
według Borka
Szczęsny - Jędrzejczyk - Piszczek, Glik, Pazdan - Rybus - Romańczuk, Mączyński - Zielinski, Grosicki - Lewandowski.
nasi w 9 ciężko będzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333 Likes: 3 |
już widzę że smaczna ziemniaki też potężne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
ide na naszych kopaczy z irlandia od 16.00 7 mecz ufa- traktor typ : OMARK punktacja kanadyjska 1.5over 2.6  Linus już raz zakurwił siema Warren to jest h...... byla nadzieja ale zaluje ze login out (i wam nie wklejalem ) ale siedzialem na buku i................... pilka nozna - Anglia - Central League - Grimsby Town FC (Res.) - Mansfield Town (Res.)9300 przy 3-3 w 87min 3.3 na 1 i 10!!!! na gosci mowie nie noooo biore pilka nozna - AFC Asian Cup - Oman - Palestyna8029 0-0 w 87 1 4.65 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
kurwa..Szczęka na meczu u21 i wciąż 0-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
kurwa..Szczęka na meczu u21 i wciąż 0-0  sczeki byl na pol -irl jak ty czytasz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
kurwa..Szczęka na meczu u21 i wciąż 0-0  szukaj gdzies sobie allerg....w 3 austrii gra graj pod gosp 1.5over 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
według Borka
Szczęsny - Jędrzejczyk - Piszczek, Glik, Pazdan - Rybus - Romańczuk, Mączyński - Zielinski, Grosicki - Lewandowski.
nasi w 9 ciężko będzie jakby nie było, mati ma telefon do fakena
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
kurwa..Szczęka na meczu u21 i wciąż 0-0  sczeki byl na pol -irl jak ty czytasz  t wszystko jasne, Kura..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
kur..........czytaja ten portal czy ki hu......? tylko wpis usuniety zaklad i wystawikli strzeli gola w pizde sobie wsadzcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575 |
Nieprawda. Ja grałem od 10 lat. Teraz wałki jakie mają miejsce to szok. Wychodziłem na minus może bardziej, ale jak grałem na tajperze to kilkaset tysięcy wyszedłem na swoje. Lecz teraz jakbym miał grać to nawet niema czego grać. Ale zrobiłem dobry myk. Podezaktywowałem wszystkie konta po czym dziwnym trafem dają mi częściej kasę bez depo abym aktywował  po czym znowu aktywuję i dezaktywuję i znowu  a krzakom internetowym jak mam urodziny to piszę maila że tego dnia mam urodziny to mi bukmacherzy dają od groma kasy, w sumie 5000 się nazbiera od wszystkich  nawet jeszcze nie dograłem wszędzie a mam w następnym miesiącu urodziny  Możecie mówić sobie co chcecie. Pokazać wam sprawozdanie ze zlimitowanego a następnie zablokowanego konta na bet? Pokazać wam smsa z kasą bez depo oraz aktywacją bukmachera z tej racji? Niebawem też pokażę jak piszę maila z okazji mych urodzin do bukmacherów oraz odpowiedź od nich. Ździwilibyście się nieźle gdybyście zobaczyli jak hojni są bukmacherzy dla swego gracza. Fakt faktem, że u internetowego bukmachera nie zdezaktywuję konta, bo oni jak dezaktywują to już nie odblokowują, natomiast u naszych ziemniaków jak najbardziej rzucają kasą kiedy się napisze, że chce się zdezaktywować. W internetowych gdzieniegdzie można się samowykluczyć okresowo. I tylko tak warto robić. Przypominam, że na forum wchodzą goście. Oni nie chcą się tu wypowiadać (domyślam się dlaczego), ale myślę, że niektórzy moje cenne rady mogą odebrać równie jak wy czyli negatywnie. A napisałem 100% prawdy. Nikt się nie orientuje co się dzieje z dramatem? Jakoś go nie widać
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Ja pierdole zeby litwinom bramki nie moc strzelic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
no to 3gole!!!! pilka nozna - Austria - Regionalliga Mitte - SV Allerheiligen - SC Weiz 10689 3 lub wiecej 6.1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Kura, o ile Ci przedłużyli premium w wizji ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
Kurwa taki kownacki to powinien troche wieksza roznice robic
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|