"Telewizja Polsat zwróciła się do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o zmianę nazw dwóch niedziałających jeszcze stacji opartych na marce Polsat Sport. Stacja chce pokazywać na nich spotkania Ligi Mistrzów. Polsat ma już koncesje satelitarną na niedziałające obecnie kanały Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3. Teraz nadawca zwrócił się do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o zmianę ich nazw na Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 - informują "Wirtualne Media".
Najważniejszym celem nowych kanałów będzie pokazywanie spotkań Ligi Mistrzów. Polsat zapewnił sobie prawa do tych rozgrywek od kolejnego sezonu i będzie je pokazywał przez następne trzy lata. Przedstawiciele nadawcy zadeklarowali, że wszystkie spotkania będą pokazywane na żywo. Od nowego sezonu mecze będą rozgrywane we wtorki i środy o 19.00 i 21.00. To oznacza, że o każdej z tych pór rozgrywane będą po cztery spotkania. Do tej pory spotkania rozpoczynały się o 20.45. (z nielicznymi wyjątkami). W kanałach Polsatu będzie można obejrzeć 1029 meczów przez trzy lata, 343 w każdym z sezonów. Stacja będzie pokazywała również Ligę Europy. Jednym z komentatorów Polsatu od przyszłego sezonu będzie prawdopodobnie Tomasz Smokowski "
To już któryś taki news, czyli Smoku wybrał inną drogę niż pracownik firmy Twaro.
"Telewizja Polsat zwróciła się do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o zmianę nazw dwóch niedziałających jeszcze stacji opartych na marce Polsat Sport. Stacja chce pokazywać na nich spotkania Ligi Mistrzów. Polsat ma już koncesje satelitarną na niedziałające obecnie kanały Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3. Teraz nadawca zwrócił się do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o zmianę ich nazw na Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 - informują "Wirtualne Media".
Najważniejszym celem nowych kanałów będzie pokazywanie spotkań Ligi Mistrzów. Polsat zapewnił sobie prawa do tych rozgrywek od kolejnego sezonu i będzie je pokazywał przez następne trzy lata. Przedstawiciele nadawcy zadeklarowali, że wszystkie spotkania będą pokazywane na żywo. Od nowego sezonu mecze będą rozgrywane we wtorki i środy o 19.00 i 21.00. To oznacza, że o każdej z tych pór rozgrywane będą po cztery spotkania. Do tej pory spotkania rozpoczynały się o 20.45. (z nielicznymi wyjątkami). W kanałach Polsatu będzie można obejrzeć 1029 meczów przez trzy lata, 343 w każdym z sezonów. Stacja będzie pokazywała również Ligę Europy. Jednym z komentatorów Polsatu od przyszłego sezonu będzie prawdopodobnie Tomasz Smokowski "
To już któryś taki news, czyli Smoku wybrał inną drogę niż pracownik firmy Twaro.
Może się pocięli na etapie przygotowywania projektu? Bo na etapie biznes planu wszystko grało.
Burb, zapytaj kolegów ze Szwecji czy zgadzają się, że można śmiało ładować w Troje/Ljungby z hokeja.
nie jest to takie proste Haczyku, jednak... Troja ma bardzo nikłe szanse na uniknięcie spadku, trza wygrać wszystkie trzy spotkania, mało tego..trza liczyć na korzystne wyniki w innych meczach. A to może siedzieć im trochę w głowach..Vasterviks ( od wczoraj na miejscu ) puka Pitea i już prawie bezpieczny...to samo tyczy VIK - ale tutaj zdania są podzielone i wielu uważa, że Huddinge, dziś może tam nawet wygrać.. Ważne, co piszą - Troja ma obecnie najlepszy atak ze wszystkich drużyn.. może za drobne zagram dubla Troja/Vasterviks i solo Huddinge..