Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 153 1 2 15 16 17 18 19 152 153
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
A całą robotę Bońkowi i tak coś czuję, że robi Sawicki.

Boniek pewnie obali butlę wina wieczorem i bredzi na TT robiąc z siebie takie samo pośmiewisko jak Grzesiu Betafence.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by quincy
A całą robotę Bońkowi i tak coś czuję, że robi Sawicki.

Boniek pewnie obali butlę wina wieczorem i bredzi na TT robiąc z siebie takie samo pośmiewisko jak Grzesiu Betafence.
Obie rzeczy to pewniak.

Sawicki później czyta te dyrdymały Rudego i łapie się za głowę, bo trzeba następnego dnia prostować co się da.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Originally Posted by forty
Mayfield United FC po [email protected](lekko) boks
+2(mocniej) boks

Mayfield 1-0 ht,można teraz coś pomajstrować w drugą mańke

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Jeszcze tylko czekam na debiut Rudego w żenadzie pt. "Weszło.fm"

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Dzień dobry toast

Za sport.pl

"Telewizja Polsat zwróciła się do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o zmianę nazw dwóch niedziałających jeszcze stacji opartych na marce Polsat Sport. Stacja chce pokazywać na nich spotkania Ligi Mistrzów.
Polsat ma już koncesje satelitarną na niedziałające obecnie kanały Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3. Teraz nadawca zwrócił się do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o zmianę ich nazw na Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 - informują "Wirtualne Media".

Najważniejszym celem nowych kanałów będzie pokazywanie spotkań Ligi Mistrzów. Polsat zapewnił sobie prawa do tych rozgrywek od kolejnego sezonu i będzie je pokazywał przez następne trzy lata.
Przedstawiciele nadawcy zadeklarowali, że wszystkie spotkania będą pokazywane na żywo. Od nowego sezonu mecze będą rozgrywane we wtorki i środy o 19.00 i 21.00. To oznacza, że o każdej z tych pór rozgrywane będą po cztery spotkania. Do tej pory spotkania rozpoczynały się o 20.45. (z nielicznymi wyjątkami).
W kanałach Polsatu będzie można obejrzeć 1029 meczów przez trzy lata, 343 w każdym z sezonów. Stacja będzie pokazywała również Ligę Europy.
Jednym z komentatorów Polsatu od przyszłego sezonu będzie prawdopodobnie Tomasz Smokowski
"

To już któryś taki news, czyli Smoku wybrał inną drogę niż pracownik firmy Twaro.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by VVega
Dzień dobry toast

Za sport.pl

"Telewizja Polsat zwróciła się do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o zmianę nazw dwóch niedziałających jeszcze stacji opartych na marce Polsat Sport. Stacja chce pokazywać na nich spotkania Ligi Mistrzów.
Polsat ma już koncesje satelitarną na niedziałające obecnie kanały Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3. Teraz nadawca zwrócił się do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o zmianę ich nazw na Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 - informują "Wirtualne Media".

Najważniejszym celem nowych kanałów będzie pokazywanie spotkań Ligi Mistrzów. Polsat zapewnił sobie prawa do tych rozgrywek od kolejnego sezonu i będzie je pokazywał przez następne trzy lata.
Przedstawiciele nadawcy zadeklarowali, że wszystkie spotkania będą pokazywane na żywo. Od nowego sezonu mecze będą rozgrywane we wtorki i środy o 19.00 i 21.00. To oznacza, że o każdej z tych pór rozgrywane będą po cztery spotkania. Do tej pory spotkania rozpoczynały się o 20.45. (z nielicznymi wyjątkami).
W kanałach Polsatu będzie można obejrzeć 1029 meczów przez trzy lata, 343 w każdym z sezonów. Stacja będzie pokazywała również Ligę Europy.
Jednym z komentatorów Polsatu od przyszłego sezonu będzie prawdopodobnie Tomasz Smokowski
"

To już któryś taki news, czyli Smoku wybrał inną drogę niż pracownik firmy Twaro.
Może się pocięli na etapie przygotowywania projektu? Bo na etapie biznes planu wszystko grało.


Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Quincy grin

Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Gdzies czytałem ,że Smoku ma być i tu i tu

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by forty
Originally Posted by forty
Mayfield United FC po [email protected](lekko) boks
+2(mocniej) boks

Mayfield 1-0 ht,można teraz coś pomajstrować w drugą mańke

Wyszło coś z tego majstrowania bo Mayfield dobrze

Gratki piwo

Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Wyszło,wyszło,musiało wyjść jak majstrowałeś z kursu 7.60

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
Originally Posted by haczyk
Burb, zapytaj kolegów ze Szwecji czy zgadzają się, że można śmiało ładować w Troje/Ljungby z hokeja.

nie jest to takie proste Haczyku, jednak...
Troja ma bardzo nikłe szanse na uniknięcie spadku, trza wygrać wszystkie trzy spotkania, mało tego..trza liczyć na korzystne wyniki w innych meczach.
A to może siedzieć im trochę w głowach..Vasterviks ( od wczoraj na miejscu ) puka Pitea i już prawie bezpieczny...to samo tyczy VIK - ale tutaj zdania są podzielone i wielu uważa, że Huddinge, dziś może tam nawet wygrać..
Ważne, co piszą - Troja ma obecnie najlepszy atak ze wszystkich drużyn..
może za drobne zagram dubla Troja/Vasterviks i solo Huddinge..

witam serdecznie toast

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Witam ekipę.
Powrót z morza po ponad trzech dobach. Ale rejs obfity.

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
Originally Posted by TEO
Witam ekipę.
Powrót z morza po ponad trzech dobach. Ale rejs obfity.

to kurwa zmień telefon grin

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,319
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,319
Likes: 2
Originally Posted by TEO
Witam ekipę.
Powrót z morza po ponad trzech dobach. Ale rejs obfity.

Vitkacy.

W morzu pogoda równie dobra była?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317
Likes: 3
Originally Posted by TEO
Witam ekipę.
Powrót z morza po ponad trzech dobach. Ale rejs obfity.


Co tam smacznego wyłowiłeś wilku morski wink

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by burbon
Originally Posted by TEO
Witam ekipę.
Powrót z morza po ponad trzech dobach. Ale rejs obfity.

to kurwa zmień telefon grin
Napisało mi coś takiego. Wiadomość wygasła frown

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by Lukasz111
Originally Posted by TEO
Witam ekipę.
Powrót z morza po ponad trzech dobach. Ale rejs obfity.

Vitkacy.

W morzu pogoda równie dobra była?
W sobotę szarpało później elegancko.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by aker
Originally Posted by TEO
Witam ekipę.
Powrót z morza po ponad trzech dobach. Ale rejs obfity.


Co tam smacznego wyłowiłeś wilku morski wink
Dorsz 7500kg
Wiklinek 1200kg
Flądra 1500kg

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
Originally Posted by burbon
Originally Posted by TEO
Witam ekipę.
Powrót z morza po ponad trzech dobach. Ale rejs obfity.

to kurwa zmień telefon grin

to miało iść na smsa smile

nałowiłeś dorsza co po gjermańsku szprecha ? smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by burbon
Originally Posted by burbon
Originally Posted by TEO
Witam ekipę.
Powrót z morza po ponad trzech dobach. Ale rejs obfity.

to kurwa zmień telefon grin

to miało iść na smsa smile

nałowiłeś dorsza co po gjermańsku szprecha ? smile
Ja

Strona 17 z 153 1 2 15 16 17 18 19 152 153

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, betowiec, Sensei, Lukasz111, aker, JelineK, latajaca_holenderka, burbon), 2,533 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,111
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1