|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
Rezerwujcie czas na 15 bo niesamowicie ciekawy mecz sie zapowiada: OLMALIQ FK VS KURUVCHI KOKAND w jakim sensie? normalnie..tak jakbyś bilety na mecz rezerwował kurwa burbon... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
Popatrzcie na historie kursow na tym meczu, u wiliama kurs startowy wynosił 2,6 a teraz 1,62 spadek o 62%, buki poblokowaly mozliwosc grania tego meczu a na tych co jest jeszcze mozliwosc podobne spadki a dla przykladu korona kielce oglosila OFICJALNIE ze odpuszcza mecz z lechem poznan i wystawiaja rezerwy i na tym meczu spadek kursu o 35 %, kolejna rzecz to zaskakująca duża ilosc kasy postawionej na tym meczu. Mozna sie zastanawiac co sie stalo, czy sprzedaz, czy jakas wielka grypa zołądkowa, czy cokolwiek innego, ale w sumie czy to takie wazne ? Ja dziele stawke na polowe, polowa przed meczem na OLMAliQ, ale bardzo licze ze 1 bramke strzeli KOKAND i podbije kurs i wtedy drugą polowe sie zagra. Oby tez bylo video z meczu i się poobserwuje oco tam chodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,865 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,865 Likes: 10 |
to sobie btsa zagraj za @2,15
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
taaaaa i sie moze okazać sie ze jaka jedyny na swiecie bede w plecy na tym meczu, naprawde swietna rada, dzieki dzieki, ja mam nadzieje ze KOKAND strzeli pierwszy zeby podbic kurs ale to tylko nadzieje rownie dobrze moze sie skonczyc 1-0 po golu w 88 minucie i tez kurs pojdzie w gore, na co kombinowac na takim meczu gdzie kasa lezy i tylko wystarczy sie schylic po nią
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,865 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,865 Likes: 10 |
zawsze pytaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,865 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,865 Likes: 10 |
kurwa, jakie to proste..to ogrywanie buka !!! wystarczy śledzić ruchy kursów i razem z całym światem wygrywać Biorę się do roboty - a nie jakieś popierdółki, newsy, infa, analizy, czutki, murzyn czy inne
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
no widzisz oświeciło Cie, powodzenia i wielkich wygranych zycze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Popatrzcie na historie kursow na tym meczu, u wiliama kurs startowy wynosił 2,6 a teraz 1,62 spadek o 62%, buki poblokowaly mozliwosc grania tego meczu a na tych co jest jeszcze mozliwosc podobne spadki a dla przykladu korona kielce oglosila OFICJALNIE ze odpuszcza mecz z lechem poznan i wystawiaja rezerwy i na tym meczu spadek kursu o 35 %, kolejna rzecz to zaskakująca duża ilosc kasy postawionej na tym meczu. Mozna sie zastanawiac co sie stalo, czy sprzedaz, czy jakas wielka grypa zołądkowa, czy cokolwiek innego, ale w sumie czy to takie wazne ? Ja dziele stawke na polowe, polowa przed meczem na OLMAliQ, ale bardzo licze ze 1 bramke strzeli KOKAND i podbije kurs i wtedy drugą polowe sie zagra. Oby tez bylo video z meczu i się poobserwuje oco tam chodzi Czyli kto kurwa ma wygrać w tym meczu? Burbon murzyn sie nie myli
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Trzeba pojechać do Afryki przhwjeźć sobie murzyna i postawic mu dwie miski z źarciem i herbami klubowymi i niech typuje jak ta ośmiornica czy inny niedźwiedź
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,445 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,445 Likes: 2 |
Cofneli gola,chyba nie ci co trzeba pierwsi strzelili
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Ooo w fantasy udało się przeskoczyć na czwartą pozycję i zachować 3 p straty do podium
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,865 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,865 Likes: 10 |
nie wiem Teoś, nie wiem...tak mnie stefan skołował...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,445 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,445 Likes: 2 |
Tak dzisiejszy jubilat,poderwał tę ,co przez nią teraz itp ![[Linked Image from media.giphy.com]](https://media.giphy.com/media/ddLrxxoeYUMdCtmrY9/giphy.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9 |
Najlepszego Haczykowy, duzo kursow @ 2.02 trafionych
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,865 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,865 Likes: 10 |
KOkon po bramulkę jazda na kozę i ogień  @2,87
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
kurwa, jakie to proste..to ogrywanie buka !!! wystarczy śledzić ruchy kursów i razem z całym światem wygrywać Biorę się do roboty - a nie jakieś popierdółki, newsy, infa, analizy, czutki, murzyn czy inne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,865 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,865 Likes: 10 |
Kokon score @4,70 bts @11..a gospodarzy ni ma...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Czyli coś końcu z tym meczem. Kokon ma wygrać 1-0?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,865 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,865 Likes: 10 |
nie..bo wtedy cały świat by przegrał a tylko ja bym wygrał - poczytaj kurwa ze zrozumieniem co stefanek napisał
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
nie..bo wtedy cały świat by przegrał a tylko ja bym wygrał - poczytaj kurwa ze zrozumieniem co stefanek napisał Na faktycznie to proste jest. Patrzeć na kogo kurs spada i grać. Dobra jutro zwalniam się z roboty będę żył z zakładów.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|