Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 97 z 153 1 2 95 96 97 98 99 152 153
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Originally Posted by Marczajka
w Chorwacji jakbym tak miał z 3 tygodnie na objazdówkę to pewnie pojeździłbym krajówkami, klimatyczne miejscówki na focenie
nie kombinuj,białystok-warszawa-gliwice-brno-austria -słowenia-chorwacja.

Jak chcesz szybko to słowenia, chorwacja autostrada(wcale nie takie drogie),jak masz czas to chorwacja wzdłuż adriatyku dla widoków

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
W jakiej sprawie Pacyfek?
Nie bylo mnie od poniedzialki

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Rafał i PaWeł ogarnijcie się do chuja

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by mafia
W jakiej sprawie Pacyfek?
Nie bylo mnie od poniedzialki

to masz troche lektury do nadrobienia

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
O Radom ma meczowa, konczyc boks

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by forty
Originally Posted by Marczajka
w Chorwacji jakbym tak miał z 3 tygodnie na objazdówkę to pewnie pojeździłbym krajówkami, klimatyczne miejscówki na focenie
nie kombinuj,białystok-warszawa-gliwice-brno-austria -słowenia-chorwacja.

Jak chcesz szybko to słowenia, chorwacja autostrada(wcale nie takie drogie),jak masz czas to chorwacja wzdłuż adriatyku dla widoków
Tak wracałem właśnie. Tylko z Gliwic na Wrocław.
Dobra droga.

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,846
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,846
Likes: 10
Originally Posted by pacyfista
Rafał i PaWeł ogarnijcie się do chuja
Właśnie kurwa

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,846
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,846
Likes: 10
Originally Posted by mafia
O Radom ma meczowa, konczyc boks
Do Radomia to Ty bilet kupuj Mafia

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
puke
Przejebia

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
laugh

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676
Likes: 10
Najlepiej to jechac na zywiol. A nie wszystko z gory zaplanowane, co to ZA wakacje jak jeszcze odpoczywają musisz wszystkiego dopilnowywac jak w robocie. Ja to bym jadąc do Chorwacji pojechał sobie na jeden dzień do Albanii jakimiś wiejskimi drogami , pozwiedzać. Mieć namiot w razie. Czego i tyle. A to planujecie wyjazdy jakby to był plan inwazji Niemiec na Rosję w 40 roku

Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
napisalem subiektywna opinie, bylem w tamtym roku, dla mnie drogo. na kazdej bramce placisz, nie pamietam dokladnie kwot, ale tanio nie bylo.
slowenia i 30 jurkow mnie.tak nie zszokowalo.

ja nie atakowalem, ten glab zaczal.
pisze do Ciebie chlopie, banuj.
bedziesz kurwa gosc

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Originally Posted by forty
Originally Posted by Marczajka
w Chorwacji jakbym tak miał z 3 tygodnie na objazdówkę to pewnie pojeździłbym krajówkami, klimatyczne miejscówki na focenie
nie kombinuj,białystok-warszawa-gliwice-brno-austria -słowenia-chorwacja.

Jak chcesz szybko to słowenia, chorwacja autostrada(wcale nie takie drogie),jak masz czas to chorwacja wzdłuż adriatyku dla widoków


forty nie kombinuje, winiety na Słowację i Węgry to 20 ojro, autostrady w Cro z 300 zł, polecana przez Was trasa jest najszybsza i polecana, ale wiem, że wielu się sparzyło na niej, przez roboty drogowe w Czechach i Słowenii, wujek google mówi o 30 min różnicy pomiędzy jedną a drugą trasą. Po drugie jadę na LPG, częstsze tankowania, nocleg na Węgrzech i benzyna tańsze.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Sensei
Najlepiej to jechac na zywiol. A nie wszystko z gory zaplanowane, co to ZA wakacje jak jeszcze odpoczywają musisz wszystkiego dopilnowywac jak w robocie. Ja to bym jadąc do Chorwacji pojechał sobie na jeden dzień do Albanii jakimiś wiejskimi drogami , pozwiedzać. Mieć namiot w razie. Czego i tyle. A to planujecie wyjazdy jakby to był plan inwazji Niemiec na Rosję w 40 roku

plus 1

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Marczajka
Originally Posted by forty
Originally Posted by Marczajka
w Chorwacji jakbym tak miał z 3 tygodnie na objazdówkę to pewnie pojeździłbym krajówkami, klimatyczne miejscówki na focenie
nie kombinuj,białystok-warszawa-gliwice-brno-austria -słowenia-chorwacja.

Jak chcesz szybko to słowenia, chorwacja autostrada(wcale nie takie drogie),jak masz czas to chorwacja wzdłuż adriatyku dla widoków


forty nie kombinuje, winiety na Słowację i Węgry to 20 ojro, autostrady w Cro z 300 zł, polecana przez Was trasa jest najszybsza i polecana, ale wiem, że wielu się sparzyło na niej, przez roboty drogowe w Czechach i Słowenii, wujek google mówi o 30 min różnicy pomiędzy jedną a drugą trasą. Po drugie jadę na LPG, częstsze tankowania, nocleg na Węgrzech i benzyna tańsze.



Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Originally Posted by Sensei
Najlepiej to jechac na zywiol. A nie wszystko z gory zaplanowane, co to ZA wakacje jak jeszcze odpoczywają musisz wszystkiego dopilnowywac jak w robocie. Ja to bym jadąc do Chorwacji pojechał sobie na jeden dzień do Albanii jakimiś wiejskimi drogami , pozwiedzać. Mieć namiot w razie. Czego i tyle. A to planujecie wyjazdy jakby to był plan inwazji Niemiec na Rosję w 40 roku

kawalek drogi z Chorwacji do Albani

Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Originally Posted by Marczajka
Originally Posted by forty
Originally Posted by Marczajka
w Chorwacji jakbym tak miał z 3 tygodnie na objazdówkę to pewnie pojeździłbym krajówkami, klimatyczne miejscówki na focenie
nie kombinuj,białystok-warszawa-gliwice-brno-austria -słowenia-chorwacja.

Jak chcesz szybko to słowenia, chorwacja autostrada(wcale nie takie drogie),jak masz czas to chorwacja wzdłuż adriatyku dla widoków


forty nie kombinuje, winiety na Słowację i Węgry to 20 ojro, autostrady w Cro z 300 zł, polecana przez Was trasa jest najszybsza i polecana, ale wiem, że wielu się sparzyło na niej, przez roboty drogowe w Czechach i Słowenii, wujek google mówi o 30 min różnicy pomiędzy jedną a drugą trasą. Po drugie jadę na LPG, częstsze tankowania, nocleg na Węgrzech i benzyna tańsze.

Widac decyzja dawno podjęta,nie wiem po co Tobie nasze opinie

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,846
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,846
Likes: 10
Originally Posted by Marczajka
Originally Posted by forty
Originally Posted by Marczajka
w Chorwacji jakbym tak miał z 3 tygodnie na objazdówkę to pewnie pojeździłbym krajówkami, klimatyczne miejscówki na focenie
nie kombinuj,białystok-warszawa-gliwice-brno-austria -słowenia-chorwacja.

Jak chcesz szybko to słowenia, chorwacja autostrada(wcale nie takie drogie),jak masz czas to chorwacja wzdłuż adriatyku dla widoków


forty nie kombinuje, winiety na Słowację i Węgry to 20 ojro, autostrady w Cro z 300 zł, polecana przez Was trasa jest najszybsza i polecana, ale wiem, że wielu się sparzyło na niej, przez roboty drogowe w Czechach i Słowenii, wujek google mówi o 30 min różnicy pomiędzy jedną a drugą trasą. Po drugie jadę na LPG, częstsze tankowania, nocleg na Węgrzech i benzyna tańsze.

Nie wiem jak pod Grazem bo tam rok temu było też przejebane..
Dwa razy już jechałem przez Węgry i bez stresu..raz nawet od kopa do Splitu..na autostradzie węgierskich zdecydowanie spokojniej..

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Burbon dzięki za potwierdzenie, droga i pogoda wszystko zweryfikuje

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,846
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,846
Likes: 10
Originally Posted by Sensei
Najlepiej to jechac na zywiol. A nie wszystko z gory zaplanowane, co to ZA wakacje jak jeszcze odpoczywają musisz wszystkiego dopilnowywac jak w robocie. Ja to bym jadąc do Chorwacji pojechał sobie na jeden dzień do Albanii jakimiś wiejskimi drogami , pozwiedzać. Mieć namiot w razie. Czego i tyle. A to planujecie wyjazdy jakby to był plan inwazji Niemiec na Rosję w 40 roku
Taa kurwa...namiot od razu..

Strona 97 z 153 1 2 95 96 97 98 99 152 153

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, alfa, aker, Lukasz111, rafal08, burbon), 1,792 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,766
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1