Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12
#713072 21/11/2006 13:08
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
Quote
tak sobie przypomniałem dziś kawałek, który był wałkowany na Vivie w 2000 roku bodajże, a mowa o Das Bo - Turlich Turlich (Sicher, Dicker) - niemiecki hip hop, jak dla mnie bardzo zjadliwy, nie tylko biorąc pod uwagę klip <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

A to aktualnie wałkowany kawałek niemieckiego hip hopu


Bonus: Unibet
#713073 22/11/2006 17:32
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
Płytka THS Klika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

http://www.sendspace.com/file/apq9yt

pass do rara: adi

polecam:)

#713074 23/11/2006 16:11
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Dwa spokojne kawałki :

Not Ferris - Alive - http://www.speedyshare.com/514377656.html

Miód po prostu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

The Rock Project feat Tina Arena - Never (Dj Tiesto rmx) - http://www.speedyshare.com/468983166.html

Słyszałem kilka rmx tego świetnego kawałka ale Tiesto dla mnie zmiksował to najlepiej...

Przyjemnego słuchania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#713075 23/11/2006 17:20
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
http://rapidshare.com/files/4526168/01-a...salive.mp3.html [rapidshare.com]
To jest miód - Axwell @ FG <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#713076 24/11/2006 16:47
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Royskopp - "What else is there"to jest klimatyczna muzyka



i jeszcze tego zespołu "Eple"



<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#713077 24/11/2006 16:53
Dołączył: Oct 2005
Posty: 389
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 389

#713078 25/11/2006 13:56
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
http://www.pronet.lublin.pl/~kylo100/03_...xtended_mix.mp3 [pronet.lublin.pl]

Sonic - Hare Krishna - swietny kawalek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#713079 25/11/2006 20:55
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
dla znajomego załadowałem, a przy okazji i tu wrzucę linka.
chłop chciał jakieś aktualne hity

http://www.speedyshare.com/973165227.html

jak komuś się nudzi, może brać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> kawałki z listy eski i parę z listy trójki.

pzdr

#713080 25/11/2006 20:56
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
co to za rozszerzenie .ace ?

#713081 25/11/2006 21:00
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
archiwum, rar, zip, ace...
http://www.winace.com/

#713082 26/11/2006 15:38
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Kolejne dwie nuty ode mnie :

Kalwi & Remi feat creo - Take My Hand - http://www.speedyshare.com/722294960.html

Loleatta Holloway - Love Sensation 2006 (Hi-Tack Burning Up Club Mix) - http://www.speedyshare.com/218805435.html

#713083 26/11/2006 22:12
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Tak mnie coś dziś naszło na słuchanie The Cure. Polecam genialne wykonanie kawałka A Forest zmiksowanego przez Blank&Jones z na nowo nagranym wokalem Roberta Smitha.
Jak widac w kawałkach techno może byc coś więcej niż "touch my ass"... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Blank&Jones feat. Robert Smith - A Forest [speedyshare.com]

"Come closer and see
See into the trees
Find the girl
While you can
Come closer and see
See into the dark
Just follow your eyes
Just follow your eyes

I hear her voice
Calling my name
The sound is deep
In the dark
I hear her voice
And start to run
Into the trees
Into the trees

Into the trees

Suddenly I stop
But I know it's too late
I'm lost in a forest
All alone
The girl was never there
It's always the same
I'm running towards nothing
Again and again and again"

Do posłuchania i przemyślenia...

#713084 26/11/2006 22:15
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Ghost <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Cure ... moja młodość <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
A tu proszę, taka niespodzianka, very nice ...

thx)

#713085 28/11/2006 00:54
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
http://www2.polskieradio.pl/sluchaj/play.aspx?p=r3

radiowa 1 nocą zawsze jest magiczna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#713086 28/11/2006 06:05
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
Sarah McLachlan - Noel (Dash Berlin Radio Edit)
Sarah McLachlan - Noel (Dash Berlin Radio Edit) [sendspace.com]

#713087 29/11/2006 19:45
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Panowie jutro Andrzejki moze jakis dobry kawałeczek ktos wrzuci ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#713088 29/11/2006 19:48
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Panowie jutro Andrzejki moze jakis dobry kawałeczek ktos wrzuci ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

http://www.pronet.lublin.pl/~kylo100/03_...xtended_mix.mp3 [pronet.lublin.pl]

podawalem kilka postow wyzej, ale jeszcze raz nie zaszkodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#713089 29/11/2006 19:52
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910



moze mi ktos powiedziec co to za nuta leci w koncowych sekundach filmiku ? dzieki z gory

#713090 29/11/2006 20:36
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
Quote



moze mi ktos powiedziec co to za nuta leci w koncowych sekundach filmiku ? dzieki z gory

Delerium - Silence (Tiesto Remix)

a tutaj mozesz cala przesluchac:

#713091 30/11/2006 18:55
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
La Furia Roja
La Furia Roja
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
moglby ktos wrzucic members of mayday - dadatop nigdzie mi niewyszukuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa), 1,017 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,154
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1