Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
tak sobie przypomniałem dziś kawałek, który był wałkowany na Vivie w 2000 roku bodajże, a mowa o Das Bo - Turlich Turlich (Sicher, Dicker) - niemiecki hip hop, jak dla mnie bardzo zjadliwy, nie tylko biorąc pod uwagę klip <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
VIDEO
A to aktualnie wałkowany kawałek niemieckiego hip hopu
VIDEO
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
addict
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
Płytka THS Klika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
http://www.sendspace.com/file/apq9yt pass do rara: adi
polecam:)
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Dwa spokojne kawałki :
Not Ferris - Alive -
http://www.speedyshare.com/514377656.html Miód po prostu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
The Rock Project feat Tina Arena - Never (Dj Tiesto rmx) -
http://www.speedyshare.com/468983166.html Słyszałem kilka rmx tego świetnego kawałka ale Tiesto dla mnie zmiksował to najlepiej...
Przyjemnego słuchania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Royskopp - "What else is there"to jest klimatyczna muzyka
VIDEO
i jeszcze tego zespołu "Eple"
VIDEO
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Dołączył: Oct 2005
Posty: 389
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 389
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
dla znajomego załadowałem, a przy okazji i tu wrzucę linka.
chłop chciał jakieś aktualne hity
http://www.speedyshare.com/973165227.html jak komuś się nudzi, może brać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> kawałki z listy eski i parę z listy trójki.
pzdr
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
co to za rozszerzenie .ace ?
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
archiwum, rar, zip, ace...
http://www.winace.com/
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Tak mnie coś dziś naszło na słuchanie The Cure. Polecam genialne wykonanie kawałka A Forest zmiksowanego przez Blank&Jones z na nowo nagranym wokalem Roberta Smitha.
Jak widac w kawałkach techno może byc coś więcej niż "touch my ass"... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Blank&Jones feat. Robert Smith - A Forest [
speedyshare.com ]
"Come closer and see
See into the trees
Find the girl
While you can
Come closer and see
See into the dark
Just follow your eyes
Just follow your eyes
I hear her voice
Calling my name
The sound is deep
In the dark
I hear her voice
And start to run
Into the trees
Into the trees
Into the trees
Suddenly I stop
But I know it's too late
I'm lost in a forest
All alone
The girl was never there
It's always the same
I'm running towards nothing
Again and again and again"
Do posłuchania i przemyślenia...
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Ghost <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Cure ... moja młodość <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A tu proszę, taka niespodzianka, very nice ... thx)
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Panowie jutro Andrzejki moze jakis dobry kawałeczek ktos wrzuci ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Panowie jutro Andrzejki moze jakis dobry kawałeczek ktos wrzuci ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
http://www.pronet.lublin.pl/~kylo100/03_...xtended_mix.mp3 [
pronet.lublin.pl ]
podawalem kilka postow wyzej, ale jeszcze raz nie zaszkodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
VIDEO
moze mi ktos powiedziec co to za nuta leci w koncowych sekundach filmiku ? dzieki z gory
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
VIDEO
moze mi ktos powiedziec co to za nuta leci w koncowych sekundach filmiku ? dzieki z gory
Delerium - Silence (Tiesto Remix)
a tutaj mozesz cala przesluchac:
VIDEO
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
La Furia Roja
La Furia Roja
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
moglby ktos wrzucic members of mayday - dadatop nigdzie mi niewyszukuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Link skopiowany do schowka